Kova Burcu

.Gen.tr

Kova Burcu Günlük Yorum (01 Ekim 2011)

Mynet Astroloji

Sevgili Kovalar Cumartesi günümüz,  saat 07:42 itibariyle Yay burcunda ilerleyecek Ay etkisi altında başlıyor. Sizler açısından bu enerji,  dış dünya ile temaslarınızda başarılı bir gün geçirmenizi sağlayıcıdır. Ay-Mars görünümünü hesaba katarsak ilişki konularında gayet olumludur. Erkek simgesinin işareti olan Mars ile duygusal belirteç Ay, olumlu bir görünüm yaptığında genel olarak duygusal ifademiz ateşlenir. Kaldı ki Yay burcundaki Ay, direkt olarak heyecanlı bir gün geçirilmesinde sizler  için yoldaştır.

 

Sabah saatlerinde Uranüs ile hoş bir görünüm yapan Ay, duygularımızı zincirden boşalmışçasına özgürce ifade edebilmemizi sağlar. Farklı olan her şey dikkatimizi çeker.  Akşam saatlerinde Güneş ve Ay yararlı bir görünümle birbirlerini destekliyor. Bu sayede yeni bir ortamda yaşama ve yeni dostluklar kurabilme anlamında isteğiniz yoğundur. Bilinçli düşünceleriniz gayet ılımlıdır. Huzurlu, uyumlu ve anlaşmaya açıksınızdır. Yüreğim nereye giderse ben de oraya giderim sözüne uygun bir cumartesi geçireceğinizi düşünüyorum.

 

Gül kokulu, huzur dolu masmavi bir gökyüzü altında mutlu bir cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,

Hürriyet Astroloji

Her türlü anlaşma-sözleşmelerden, başkasına kefil olma gibi durumlardan, yeni başlangıçlardan bir hafta uzak durmanız gerekiyor. Toplumla olan ilişkilerinizde ise, sezgileriniz kullanın. Onları kullanmayı gözardı etmemelisiniz. Eğer süregelen bir ilişkiniz yoksa flört olaylarını sıkça yaşayabileceğiniz bir devredesiniz.Düzgün ve akıcı bir konuşmayla, yapmak istediklerinizi, düşüncelerinizi net bir şekilde ortaya koyamazsanız yanlış yollara yöneleceksiniz. Ne zamandır istediğiniz fakat bir türlü yerine getiremediğiniz arzularınız birer birer gerçekleşmeye başlayacak.

Milliyet Astroloji

Genel olarak ortaklıkların ve ilişkilerin öne çıkacağı şartlar altına giriyorsunuz. Sizin kontrolünüz dışında gelişen olaylara hazır olmalı ve sabırlı davranmalısınız. Şimdiye kadar zorluk kaynağı olan ilişkilerin artık maddi yanı ile ilgilenmeniz ve size kazanç getirebilecek gelişmeler yaşamanız çok olası. Ortaklaşa yeni konularda sorumluluklarınızı göz ardı etmemelisiniz.

Vatan Gazetesi

Kendi üzerinizde yapacağınız yenilikler çevrenizde bir çekim alanı oluşturacaktır. Bazı dedikodular duymaya hazır olun. Sevdiğiniz kişiyle birlikte geleceğinize dair planlar yapacağınız bir dönemdesiniz.

Turk.net

Bu dönem hayatınızda risk almak istemediğiniz, evinize ve sevdiklerinize yakın olmak istediğiniz bir dönem. Sizin için en güvenli seçenek ne ise onu tercih ediyorsunuz. Duygusal ve profesyonel anlamda bir atılım yapmak üzere iseniz, bunu artılarını ve eksilerini çok iyi hesaplayarak yapmalısınız. Bugün bir süre yaşamınızla ilgili muhasebe yapabilirsiniz.
Para Durumu: Son zamanlardaki sıkışıklığınız devan ediyor. Bir süre sonra yapmanız gereken bir ödeme şimdiden canınızı sıkıyor. Bugün onu halletmek için bir yakınınızla konuşabilir, plan yapabilirsiniz.
İş Yaşamı: Son derece yaratıcı bir ortamdan geçiyorsunuz. Aklınızdan kişisel yeteneklerinizi geliştirmek için kurs ya da eğitim alma düşüncesi geçiyor. Bugün bununla ilgili araştırma yapabilirsiniz. Karar vermeniz de çok yakın.
Aşk Yaşamı: Sizin için dingin ve rutin bir gün. O da, sizin gibi bu aralar huzurdan hoşlanıyor. Yakın bir arkadaşıyla sizin hakkınızda bir konuşma yapabilir. İkisinin de sizinle ilgili düşünceleri oldukça pozitif. Akşam saatlerinde küçük bir sürpriz yapabilir.
Dikkat Edilmesi Gerekenler: Yemek ve uyku düzeninize hiç dikkat etmiyorsunuz. Tansiyon sorunu yaşamamak için tuzlu yiyeceklerden kaçınmanız gerekebilir.

Takvim Gazetesi

Bir gün sıcak dediğinize diğer gün soğuk diyebiliyorsunuz. Çevrenizdekileri kırmamaya dikkat etmelisiniz.

Sabah Gazetesi

Kendinizi yalnız hissetmek istemediğiniz için, iş arkadaşlarınızla aynı zamanda sıkı dostluklar kurmak istiyorsunuz. Bugün, hırslı yönlerinizi, çevresel değişimlerle birleştirmelisiniz. Arkadaşlarınızın zeki olmasından hoşlanıyor ve akıllıca seçimler yapıyorsunuz. Duygusal veriminizi, doğru kişilerle birlikte çalıştığınız zaman alıyorsunuz.

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

22 Ocak hangi burç olur?
23 Ocak hangi burç olur?
24 Ocak hangi burç olur?
25 Ocak hangi burç olur?
26 Ocak hangi burç olur?
27 Ocak hangi burç olur?
28 Ocak hangi burç olur?
29 Ocak hangi burç olur?
30 Ocak hangi burç olur?
31 Ocak hangi burç olur?
1 Şubat hangi burç olur?
2 Şubat hangi burç olur?
3 Şubat hangi burç olur?
4 Şubat hangi burç olur?
5 Şubat hangi burç olur?
6 Şubat hangi burç olur?
7 Şubat hangi burç olur?
8 Şubat hangi burç olur?
9 Şubat hangi burç olur?
10 Şubat hangi burç olur?
11 Şubat hangi burç olur?
12 Şubat hangi burç olur?
13 Şubat hangi burç olur?
14 Şubat hangi burç olur?
15 Şubat hangi burç olur?
16 Şubat hangi burç olur?
17 Şubat hangi burç olur?
18 Şubat hangi burç olur?
19 Şubat hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | Kova Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0106 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme