Kova Burcu

.Gen.tr

Kova Burcu Günlük Yorum (10 Eylül 2013)

Mynet Astroloji

Sevgili Kovalar Salı günümüz, saat 08:17  Ay-Jüpiter görünümüyle başlıyor. Bu enerji, iş konularında bizi kararlar almaya çağırıyor. Sürekli aynı ortam, aynı rutinlik ve angarya işlerden yılmış durumdaysak, bu görünüm sayesinde farklı işlere yönelebiliriz.

 

Saat 12:21 olana dek, sorumluluklarınız altında olan işlerinize ağırlık veriniz. Eğer mutlaka halledilmesi gereken acil işleriniz varsa veya girişimde bulunmayı düşünüyorsanız, boşluk etkisi başlamadan mutlaka bitiriniz. Atılacak adımları, verilecek  kararları ve çevrenizdeki insanları çok iyi şekilde incelemeyi de ihmal etmeyin.

 

Saat 12:21-11 Eylül saat 09:35 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Duygusal ihtiyaçlarımız, bedensel arzularımız bu zaman içinde gayet baskındır. Etrafımızdaki kişileri ve mahremiyet alanımızda olan her şeyi koruma altına alarak, onları dış etkenlerden uzak tutmaya çalışırız. Boşluk epeyce uzun sürecek. O nedenle, karşımıza çıkabilecek bir teklifi kabul etmeyelim. Yenilik anlamında kararlar vermeyelim.

 

Şans ve güzellikler sizinle olsun. Her ne istiyorsanız emrinize amade olsun. Gönülden sevgilerimle,

Sabah Gazetesi

Ailenizle duygusal bağlarınızın güçlenmesini sağlayacak olaylar yaşayabilirsiniz.Çok amaçlı ve sempatik kişiliğinizin arkasında bir çok gizli yeteneğiniz var ve açığa çıktığı zaman, kendinizi rahat ve enerjik hissediyorsunuz. Olaylara yaklaşım tarzınız oldukça esprili ve romantik. Bugün karşınızdaki kişileri etkilemesini başaracaksınız.

Hürriyet Astroloji

Yararlı bilgiler (haberler v.b) elde edebileceğiniz günlerdesiniz.Söylenenleri dinlemeli ve gerekli olduğunu düşündüğünüz değişiklikleri yapmalısınız . Karşı karşıya olduğunuz işleri tamamlamalı, üstlenmeli ya da yüz yüze kaldığınız durumlardan kaçmamalısınız . Aşk hayatınız ve kurulacak iletişim size iyi şans getirebilir . Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın . Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın.

Milliyet Astroloji

İşe ait konular ve amaçlarınızda kararlılık gösteriyorsunuz. Ancak bu günlerde tamamlanması gereken işlerin artması ile sorumluluklarınıza yeniden göz atma vakti. İşe ait tecrübelerin öne çıktığı bu dönem kariyerinizi yeniden yapılandırma gayreti içindesiniz. Ailenizle ilgili konularla ilgilenirken, yurt dışı işlerin getirdiği yoğun iletişim ve haberleşme trafiği içinde olabilirsiniz.

Vatan Gazetesi

Göz önünde olup hırsınızı ve kararlılığınızı belli etmek size ve emeğinize olan talebi arttırabilir. Bugün olumlu taraflarınız daha dikkat çekici olacağından “ben buradayım” ve “bunları ben yaptım” demekten asla çekinmeyin.

Turk.net

Dostlarınızın size sunduğu yeni tanışmalar, yeni insanlar yaşamınıza zenginlikler katabilir. Yaşadığınız kırgınlığı şu günlerde bitirmeye niyetlisiniz. Kendinizi çıkmaz içinde gördüğünüz bir konu, yeni edindiğiniz dostlardan birinin devreye girmesiyle çözülebilecek gibi görünüyor. Yakın günlerde bazı umutlarınızın boşa olmadığı ortaya çıkacak.

Aşk Yaşamı: Aşk ilişkilerinde güven sizin için her şeyin önünde. Bunun dışında, ilişkiyi sıkça sorgulayıp masaya yatıranlardan değilsiniz. Ama güven konusunu bugünlerde fazla abartmamanız gerekiyor.

İş yaşamı : İş başında iş dışı yakınlaşmaların sorun yaratacağı inancınız gittikçe yıkılıyor. Çalışma ortamınızdaki aile havasının, işlerin daha randımanlı yürümesine yol açtığınıyadsıyamıyorsunuz.

Para Durumu: Çok kökten kararlar almak, giderleri sabitleyerek yaşamınızı sınırlamak işe yarayabilir. Para durumlarını istediğiniz ölçüde denetleme çabalarınız, aile içinde destek görecek.

Dikkat: Bazı mesafeli ilişkilerinizi yumuşatmanız gerekebilir. Böyle bir ilişkinizle ummadığınız şekilde birtakım ilişkiler içine girebilirsiniz.

Takvim Gazetesi

Kartınız Değişim... Sağlıkla ilgili

şikayetleriniz olmasına rağmen çok

çalışıyorsunuz. Bu durum endişe

verici olabilir. Dinlenmelisiniz.

Güneş Gazetesi

Bugün ailenizle ilgili konularda yoğunlaşmak isteyeceksiniz. Evinizle ilgili kalıcı bir değişiklik yapmak istiyorsanız, atılımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Aile büyüklerinizi ziyaret edecek ve yaşlı akrabalarınıza yardım edeceksiniz. Çevrenize karşı sorumluluk bilinci içinde olacaksınız.

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

22 Ocak hangi burç olur?
23 Ocak hangi burç olur?
24 Ocak hangi burç olur?
25 Ocak hangi burç olur?
26 Ocak hangi burç olur?
27 Ocak hangi burç olur?
28 Ocak hangi burç olur?
29 Ocak hangi burç olur?
30 Ocak hangi burç olur?
31 Ocak hangi burç olur?
1 Şubat hangi burç olur?
2 Şubat hangi burç olur?
3 Şubat hangi burç olur?
4 Şubat hangi burç olur?
5 Şubat hangi burç olur?
6 Şubat hangi burç olur?
7 Şubat hangi burç olur?
8 Şubat hangi burç olur?
9 Şubat hangi burç olur?
10 Şubat hangi burç olur?
11 Şubat hangi burç olur?
12 Şubat hangi burç olur?
13 Şubat hangi burç olur?
14 Şubat hangi burç olur?
15 Şubat hangi burç olur?
16 Şubat hangi burç olur?
17 Şubat hangi burç olur?
18 Şubat hangi burç olur?
19 Şubat hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | Kova Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0073 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme