Kova Burcu

.Gen.tr

Kova Burcu Günlük Yorum (14 Ekim 2011)

Mynet Astroloji

Sevgili Kovalar Cuma günümüz saat 00:13 itibariyle etkisini hissedeceğimiz Güneş-Satürn kavuşumuyla başlıyor. Bu kavuşum, sizden farklı yapıda olan partnerinizle, iş ortağınız veya herhangi bir kişiyle aranızdaki ilişkiyi dengeye kavuşturma,  pürüzleri giderme ve yeni bir bakış açısıyla durumları ele alma anlamında önem taşıyor. Dengelerin yerli yerine oturtulması için burada önemli olan stratejinizi iyi belirlemektir. Kararsızlığa düşmeden doğru bir tercihte bulunmak için, ne isteğinizi iyi biliyor olmanız gerekir.  Karşınıza iyi bir teklif çıkarsa, bir yol ayrımına gelmişseniz yüzeysel düşünmeyiniz, ne yaptığınızın farkında olunuz. Hani bazen bir adım atarız ancak bu adımdan emin değilizdir. İşte bu kendinize yapacağınız en büyük haksızlık olur.

 

Saat 05:19 Merkür-Chiron arasındaki olumlu görünüm, mesleki ve dış dünyada kendinizi güçlü bir şekilde ifade edebilmeniz ayrıca maddi konularda rahat bir yaşam sürebilmenizin önündeki engelleri aşabilmeniz anlamında rahatlatıyor.

 

Saat 10:54 Ay-Mars arasındaki görünüm, hem maddi hem de manevi anlamda huzur ve güvenliğiniz için, bazı kişilerle veya bizzat partnerinizle aranızda yaşanabilecek gerilimi işaret ediyor. Siz huzurdan yanasınız ancak karşınızdaki kişinin kendini düşünmekten başka bir şey yapmadığı yok. İşte bu da sizi rahatsız ediyor ve ister istemez hırslanmanıza neden oluyor. Güvenliğinizi tehdit eden kişilere karşı öfke duyabilirsiniz.

 

Bütün sıkıntılarınızın mucizevi bir şekilde şifa bulması, o güzel yüreğinizin huzurla dolması dileğimle,

Hürriyet Astroloji

Çevrenize karşı kendinizi kanıtlama isteğiniz artacak. Hatta bu sebeple gergin ve sinirli olabilirsiniz, dönem zannetiğinizden daha zor geçebilir. Maddi sıkıntılar bu dönemde boy göstermeye başlayacaktır. Ödemelerinizi karıştırmanız bazılarını unutmanıza neden olabilir. Bu da maddi yönden size ek külfet getirecektir. Sezgilerinizin öne çıkması size bazı avantajlar sağlayabilir. Ama bunları doğru zamanlama ile kullanabilmeniz bu dönem için oldukça zor. Biraz daha seçici davranmanız veya ilgileneceğiniz konuları titizlikle seçmeniz daha fazla zaman ayırmanıza ve tatmin olmanıza neden olacaktır.

Milliyet Astroloji

Yapmanız gereken pek çok iş var.Güvenlikle ilgili pek çok gelişme size sorumluluk getirebilir. Ancak evde yenilenmeler ve genişlemeler yaşadığınız bu dönem rahatsınız. Yaratmak istediğiniz güzellikler size keyif verebilir. Aile ile olan duygusal bağlarınız çok daha güçlenebilir. İş hayatında artan tempoyu unutmamalısınız. Hafta sonu tamamlanması gereken işler artıyor.

Vatan Gazetesi

İhtimal hesapları ile yaklaştığınız çoğu hesaplar bazen umduğunuz sonuçları vermeyebilir, bu sebeple hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Kişisel çekişmelerin yarar yerine size zarar getireceğini unutmayın.

Turk.net

Sonradan düzeltmekte çok zorlandığınız yanlışlar yapıyorsunuz. Bu özellikle arkadaş ilişkilerinizde çok göze çarpıyor. Çünkü kendinizi kuruyor, hatalı değerlendirmeler yapıyor ve olaylara sübjektif yaklaşıyorsunuz. Önümüzdeki günlerde sizi çok sevindirecek bir kavuşma yaşayacaksınız. Aile ilişkilerinde biraz daha vefalı olabilirsiniz.
Para Durumu: Harcamalarınız kısılmış haliyle bile çok fazla.Bunların birtakım ihtiyaçlardan kaynaklanmadığını biliyorsunuz. Para harcanacağı zamanlarda kendinizi denetleyemiyorsunuz.
İş Yaşamı: Aranılan birisiniz. Bugünlerdeki çalışmanız sizi pek tatmin etmeyecek ölçüde ödüllendirilecek. Bundan hoşlanmayacak ve iş ilişkinizi ciddi bir şekilde sorgulayacaksınız.
Aşk Yaşamı: İlişkiniz şu günlerde iyice duruldu.Fakat onunu hareketlendirmek için bir şeyler yapma niyetiniz de yok gibi.. Bu niyeti partneriniz gösteriyor. Siz ise, bu monotonluğu kabullenmiş görünüyorsunuz.
Dikkat Edilmesi Gerekenler: Arkadaşınız aşkını savunuyor. Siz ise onu neredeyse azarlıyor, yaşadığı ilişkinin bir sürü insanın üzüntüsüne neden olacağını söylüyorsunuz. Unutmayın, bu onun aşkı.

Takvim Gazetesi

AŞK: Aşk konusundaki hareketleriniz çoğu zaman ahlaki kurallara uygun. Ancak en ufak kederinizde bile partnerinizden sinirinizi çıkarıyorsunuz adeta.Gayet mutlu giden ilişkinizi bozmamaya çabalayın. PARA: İleriye yönelik planlarınız tutacak. Dış ülkelerle yapmış olduğunuz anlaşmalar ticari hayatınıza hareket katacak. SAĞLIK: Kan şekeriniz her an yükselebilir. Sıvı tüketimini bugün azaltmış görünüyorsunuz.

Sabah Gazetesi

Bugün, duygusal konulara çok fazla eğilimlisiniz. Kendinizle ilgili savaşlarınız var ve galip çıkma hesapları yaparken, hiç kimseye taviz vermek istemiyorsunuz. Maddi konularla ilgili sınırlarınızı genişletmeyi ve yenikaynaklar üzerinde araştırmayıamaçlıyorsunuz. Bugün, enerjinizi güçlü bir şekilde ortaya koyacaksınız.

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

22 Ocak hangi burç olur?
23 Ocak hangi burç olur?
24 Ocak hangi burç olur?
25 Ocak hangi burç olur?
26 Ocak hangi burç olur?
27 Ocak hangi burç olur?
28 Ocak hangi burç olur?
29 Ocak hangi burç olur?
30 Ocak hangi burç olur?
31 Ocak hangi burç olur?
1 Şubat hangi burç olur?
2 Şubat hangi burç olur?
3 Şubat hangi burç olur?
4 Şubat hangi burç olur?
5 Şubat hangi burç olur?
6 Şubat hangi burç olur?
7 Şubat hangi burç olur?
8 Şubat hangi burç olur?
9 Şubat hangi burç olur?
10 Şubat hangi burç olur?
11 Şubat hangi burç olur?
12 Şubat hangi burç olur?
13 Şubat hangi burç olur?
14 Şubat hangi burç olur?
15 Şubat hangi burç olur?
16 Şubat hangi burç olur?
17 Şubat hangi burç olur?
18 Şubat hangi burç olur?
19 Şubat hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | Kova Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0138 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme