Kova Burcu

.Gen.tr

Kova Burcu Günlük Yorum (14 Ekim 2012)

Mynet Astroloji

Sevgili Kovalar Pazar gününe uygun bir enerji ile güne uyanıyoruz. Saat 02:02 itibariyle etkili olacak Ay-Terazi burcu geçişi, sosyalleşmenin işaretçisidir.  Sevdiklerinizle irtibatta bulunabilir, fikirleri sizinle örtüşen insanlarla tanışabilirsiniz.  Genelde bu enerji altında Kovalar için seyahatler hem bilgilendirici hem de yararlı olur.  Paylaşımcı düşünülür.   İlişkiler bu enerji altında son derece önemlidir. İnternet, haberleşme ve ulaşımın tüm nimetlerinden yararlanmak mümkündür. Genelde yeni kişilerle hiçbir zorluk çekmeden anlaşabilir, kendinizi ifade edebilir, güçlü diyaloglarda bulunabilirsiniz. Özgürlük rüyanızı başka ülkelerde yaşamak hayali süsleyebilir. Öğleden sonra tedbirli olmayı bilelim.

 

Saat 10:31 Ay-Mars olumlu görünümü gayet aktif bir günü işaret ediyor. Dostlarla sohbet, sevdiklerinizle muhabbet, kısa süreli bir gezinti, dışarıda yemek yemek, egzersiz, oyun, eğlence gibi aktiviteler için gayet olumludur. Hem insanlarla yakınlık kurabilir hem de özgürce günü değerlendirebilirsiniz.

 

Saat 11:56 Ay-Uranüs karşıtlığında duygularımız ve düşüncelerimiz aynı hızda ilerliyor. Bazen düşüncelerimiz baskın geliyor bazen duygular. Ancak bu hissedişlerin çoğunda huzur bulma ve yenilenme arzusu bir hayli hakim. Paylaşımcıyız ancak kimsenin tekeline girmek niyetimiz yok. Öyle kendi halinde, renkli, güzel bir gün geçirmekten yanayız.

 

Saat 13:52 Ay-Pluto zorlu görünümü yakın çevreniz ve zorunluluklarınız konusunda sözcükleri iyi seçmenin yararlı olduğunu göstermektedir. Akıllı ve politik iletişim, dengeli paylaşım, uyumluluk sizi rahatlatıcıdır.

 

 

Sevgi her yürekte açabilen bir çiçektir. Sevilmek isteyen kişinin önce sevmeyi bilmesi gerekir.......iremSU

 

Sevmeyi, sevilmeyi bilen tüm gönüllere Selam Olsun...
Aydınlık bir gün ve mutlu gülümsemeler dileğimle,,,,

Hürriyet Astroloji

Atacağınız her adımı iyi hesaplamalı, baktığınız her yerde kendinizi görmeli ve hatalarınızı anında kavramalısınız. İşte o zaman hata yapma oranını azaltacaksınız. Ne var ki bu ara sert açılar altındasınız. Fakat geçen yılın bu dönemi kadar değil. Yine de siz temkinli olmaya devam edin. Bağımsızlık isteğiniz ve fikirleriniz depreşebilir, bu yöndeki duygularınızda bir hareketlilik gözleniyor. Fikir birliği sağladığınız kişileri iyi dinlerseniz istediğiniz neticelere ulaşabilirsiniz. Bazı konulardaki yargılarınız size zorluklar getirebilir.

Milliyet Astroloji

Genel olarak ortaklıkların ve ilişkilerin öne çıkacağı şartlar altına giriyorsunuz. Sizin kontrolünüz dışında gelişen olaylara hazır olmalı ve sabırlı davranmalısınız. Şimdiye kadar zorluk kaynağı olan ilişkilerin artık maddi yanı ile ilgilenmeniz ve size kazanç getirebilecek gelişmeler yaşamanız çok olası. Ortaklaşa yeni konularda sorumluluklarınızı göz ardı etmemelisiniz.

Vatan Gazetesi

Almayı düşündüğünüz bir eğitim veya çıkacağınız bir yolculuk konusunda bir arkadaşınızın verdiği cesaret adım atmanızı sağlayacak. Ancak çıktığınız yolda “Hep benim fikirlerim ön planda olsun, konuya başka bir pencereden bakmaya zorlanmayayım” derseniz fayda sağlamanız mümkün olmaz.

Turk.net

Yakın geçmişte yaşadığınız olayın etkisinden kurtulmalı, canlı, hareketli yaşamınıza dönmelisiniz. Son günlerde incinmeye çok hazır görünüyorsunuz. Dostlarınız belli bir hassasiyet göstermek durumunda kalabiliyorlar. Komşuluk gibi ilişkilerde küçük pürüzlerden uzak durmanızda yarar var. Bu ilişkilerde kendinizi, hiç ilginiz olmayan problemlerin başında bulabilirsiniz.
Para Durumu: Tahsilattaki problemlerinizi, ödemelerinizi geciktirerek dengelemeye çalışmanız, düşündüğünüz kadar ilkesizlik görünmüyor. Uyguladığınız sıkı ekonomi politikasının aldığı tepkilerden üzüntü duyacak durumda olmadığınızı biliyorsunuz.
İş Yaşamı: Zor günlerden geçici olarak kurtulurken yeni gerginliklerin hazırlığını yapıyorsunuz. İstikrar için çabalarınız yeterli olmuyor. Koşullar, birçok insan gibi sizin de umutlarınızı sınırlayabiliyor.
Aşk Yaşamı: Seviyeli, seviyesiz diye koyduğunuz birtakım kaba sınırlar kimi ilişkilerden rahatsızlıklar duymanızı hiç gerektirmiyor. Adına aşk diyemediğiniz bazı etkilenişimler size yararı olabilir.
Dikkat Edilmesi Gerekenler: Bir bağlantınızla, bir daha hiç iş yapamayacak şekilde gerginleşiyorsunuz. Bugünlerde iş yaşamınızda daha bir sakin olmanız gerekecek.

Takvim Gazetesi

Kartınız Dua... Partnerinizle aranızdaki olaylara sabır selamet gösterebilirseniz eğer, zamanla birbirinizin eksiklerini kabullenmeye başlayacaksınız. Sadece biraz sabır gerekiyor.

Güneş Gazetesi

Bu problemde inatçılık ve kıskançlık temel sorun gibi. Kararlı tavrınız size genellikle kazandırıyor. Ama bir konudaki ısrarınız, sizi iş yaşamınızda dönüşü olmayan bir yola doğru sürükleyebilecek gibi. Kararlılık ve ısrarcılığı ayrıştırabilmeniz gerekiyor.

Sabah Gazetesi

Ay Terazi burcunda yer alırken, sosyal ve ortaklık ilişkilerinde inatçı bir tavırsergilemeyi tercih ediyorsunuz. Dengelenmiş kişiliğiniz ve ölçülü konuşmalarınızla kendinizi bulunduğunuz ortama saygılı bir şekilde sunuyorsunuz. Bugün, bilgilerinizi paylaşma konusunda farklı davranıyor ve olaylara keskin bir mantıkla yaklaşıyorsunuz.

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

22 Ocak hangi burç olur?
23 Ocak hangi burç olur?
24 Ocak hangi burç olur?
25 Ocak hangi burç olur?
26 Ocak hangi burç olur?
27 Ocak hangi burç olur?
28 Ocak hangi burç olur?
29 Ocak hangi burç olur?
30 Ocak hangi burç olur?
31 Ocak hangi burç olur?
1 Şubat hangi burç olur?
2 Şubat hangi burç olur?
3 Şubat hangi burç olur?
4 Şubat hangi burç olur?
5 Şubat hangi burç olur?
6 Şubat hangi burç olur?
7 Şubat hangi burç olur?
8 Şubat hangi burç olur?
9 Şubat hangi burç olur?
10 Şubat hangi burç olur?
11 Şubat hangi burç olur?
12 Şubat hangi burç olur?
13 Şubat hangi burç olur?
14 Şubat hangi burç olur?
15 Şubat hangi burç olur?
16 Şubat hangi burç olur?
17 Şubat hangi burç olur?
18 Şubat hangi burç olur?
19 Şubat hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | Kova Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0105 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme