Kova Burcu

.Gen.tr

Kova Burcu Günlük Yorum (17 Ekim 2013)

Mynet Astroloji

Sevgili Kovalar  bayramın üçüncü gününe, saat 01:04 Venüs-Uranüs olumlu görünümüyle adım atacağız. Uranüs beklenmeyen sürprizlerin göstergesidir. Güneş ile yaptığı bu görünüm, kişisel farklılığınızın, özel yanlarınızın, fikirlerinizin  beğenildiğini ve  onaylandığınızı  gösterir. Siz de buna inanırsanız tüm yüreğinizle emin olunuz ki, başarırsınız. Bugün bir fırsatla karşılaşabilirsiniz. Bir arkadaşınızdan destek görebilirsiniz. Sosyal paylaşımlar aracılığıyla kazançlı ilişkiler kurabilirsiniz. Beğenilirsiniz ve sizi bir hayli çekici bulabilirler.

 

Saat 04:17 itibariyle Koç burcunda ilerleyecek Ay etkisi altında, konuşmanız gayet akıcı, hareket kabiliyetiniz yüksek, performansınız görülmeye değerdir doğrusu. Kendiniz için neyin gerekli olduğunu gayet iyi bilirsiniz. Açık ve net görüşünüz, maskesiz ve doğal halinizle içinizden geldiği gibi hareket edersiniz.

 

Saat 20:37 Ay-Pluto görünüm etkisi altında,  özel hayatımızla ilgili sırları, yaşadıklarımızı kimsenin bilmesini istemeyiz. Her ne kadar dışarıyla haşır neşir olsak da, nasıl konuşmamız gerektiğini iyi biliriz. Baskı kurmaya çalışanlara pek pabuç bırakmayız.

 

Saat 22:01 Ay-Uranüs kavuşumu eğlenceli, farklı, özel ve keyifli olan paylaşımlara önem vermenizi sağlıyor. Çevrenizde bulunan aktivitelere katılabilir, yeteneklerinizi sergileyebilirsiniz. Şu aralar son trendleri bir hayli meraklı şekilde gözden geçirebilir, uygulayabilirsiniz.

 

 

Mutlu gülüşler, içten sevgiler, kalpten kalbe güzel aksedişlerle dolu  bir gün geçirmeniz dileğimle,

Sabah Gazetesi

Ay'ın konumundan dolayı ortaya çıkan kuşkucu tavırlarınızda, kendinizi haklı çıkarmak adına bir çok neden buluyorsunuz. Bugün, çevrenizden çok çabuk etkilenecek ve onların fikirlerini benimseyeceksiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerle oluşturduğunuz güç birliği ileri vadede başarınızın içinde önemli bir adım oluşturacak.

Hürriyet Astroloji

İnsanlar sizi yanlış anlayabilirler.Öneri, fikir ve tavsiyeleriniz nedeniyle hedef tahtasına oturtulmak istemiyorsanız çok fazla konuşmamanızda fayda var . Tüm burçlar için gün geneli: Sağlığınızı, ilişkilerinizi, duygularınızı veya işinizi ilgilendiren konularda güçlü olduğunuz tarafları ortaya koymak, risk almak ve alternatiflerinizi herkese göstermek isteyebilirsiniz . Tepkileri veya olası gelişmeleri tahmin etmek zor olsa da, bu şekilde davranmaktan vazgeçmeyeceğe benzenilen bir gün . Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın . Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın.

Milliyet Astroloji

Yakın çevrenizden uzaklaşıyor ve kişisel konularınıza yöneliyorsunuz. Zira zihinsel çalışmalar, entelektüel açıdan yenilik içeren konularda önemli adımlar atmaya başladınız. Başkaları ile paylaşacak çok şey bulabilir, kısa yolculuk planları yapabilirsiniz. Başkalarını ikna etmekte göstereceğiniz başarı ile anlaşmalardan olumlu sonuçlar alacaksınız.

Takvim Gazetesi

Kartınız Alfa... Bugünlerde içinde bulunduğunuz yenilikler sizleri şaşkına çeviriyor. Ancak bunlara alışın. Gelecekle ilgili kararlar alacaksınız.

Vatan Gazetesi

Duyacağınız bazı haberler sizi heyecanlandırabilir bugün. Tez canlı söylemler, şaşırtacak gelişmeler gündeminizi değiştirebi-lir. Duyduklarınızı idrak etmek için biraz zaman tanıyın kendinize. Ani yargılarda bulunmayın.

Turk.net

Çok yakın çevrenizde birilerinin problemlerine çok yetersiz kaldığınız duygusu biraz yersiz. Bu duyguyu daha fazla barındırmanız gerekmiyor.

Muhtemelen bugün şehir dışından haberler var. Sizin çok daha duyarlı olduğunuz ikili bir ilişki içinde, bazı sıkıntılarınız olabilir. Kafanızda, ilgili kişi tarafından yeterince önemsenmediğiniz fikri var.

Aşk Yaşamı: Yeni bir beraberliğe duyduğunuz korkuyu yok etmelisiniz. Önümüzdeki günler içinde duygularınız hareketlenecek gibi. Siz adını koymasanız da yaşadığınız ilişki, gitgide beraberliğe dönüşüyor.

İş Yaşamı: Bugünleri sakin, daha az müdahalelerle geçirmeniz yararlı olacak. İlerde birçok şeyin zaman içersinde nasıl çözüldüğünü göreceksiniz. Bazı ihmalkar davranışlar sinir bozucu gelse de, konumunuz ilişkileri germeye hiç elverişli değil.

Para Durumu: Tedbirli davranmak, geçici daralmaların arkasından kalıcı mutluluklar getirebilir. Büyük sevinçler sağlayacağını düşündüğünüz büyük harcama, şu sıralar pek akılcı görünmüyor.

Dikkat: Sağlam, güvenli ilişkilere özgü bir rahatlık içinde değil gibisiniz. Kısa vadede hiç bir sorun gözükmüyor, ama kimi gelişmeleri durdurmaya çalışmaktan kaçınmalısınız.

Güneş Gazetesi

Özel hayatınız mutlu gidiyor. Ancak aynı anda birçok işle uğraştığınız için sevdiğiniz kişiyi ihmal etmemeye dikkat edin. Üzerinizdeki iş stresi yüzünden kırıcı ve suçlayıcı bir yaklaşım içinde, karşınızdaki insanı üzebilirsiniz. İşle alakası olmayan kafa karmaşaları, iş yaşamınızı da karartıyor.

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

22 Ocak hangi burç olur?
23 Ocak hangi burç olur?
24 Ocak hangi burç olur?
25 Ocak hangi burç olur?
26 Ocak hangi burç olur?
27 Ocak hangi burç olur?
28 Ocak hangi burç olur?
29 Ocak hangi burç olur?
30 Ocak hangi burç olur?
31 Ocak hangi burç olur?
1 Şubat hangi burç olur?
2 Şubat hangi burç olur?
3 Şubat hangi burç olur?
4 Şubat hangi burç olur?
5 Şubat hangi burç olur?
6 Şubat hangi burç olur?
7 Şubat hangi burç olur?
8 Şubat hangi burç olur?
9 Şubat hangi burç olur?
10 Şubat hangi burç olur?
11 Şubat hangi burç olur?
12 Şubat hangi burç olur?
13 Şubat hangi burç olur?
14 Şubat hangi burç olur?
15 Şubat hangi burç olur?
16 Şubat hangi burç olur?
17 Şubat hangi burç olur?
18 Şubat hangi burç olur?
19 Şubat hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2019 MAN | Kova Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0048 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme