Kova Burcu

.Gen.tr

Kova Burcu Günlük Yorum (18 Ekim 2013)

Mynet Astroloji

Sevgili Kovalar, Ay-Koç burcu geçişiyle bayramın son günü başlamakta. Bu enerji sizler için gayet olumludur. Hem sosyal hayatta aktif hareket edebilirsiniz hem de çevreniz üzerinde etkinliğinizi sürdürürsünüz. Bu geçiş sizin kişisel anlamıyla, her konuda liderlik özelliklerinizi ve duygularınızı ifade edebilmeniz için olumludur. Bir isteğiniz, bir girişiminiz veya ortaya koymak istediğiniz bir şey varsa, sizi destekleyicidir. Ancak ben bugün, özellikle bayram sonu olması nedeniyle, trafikte olan kişilere tavsiyem, lütfen hızlı araba kullanmayınız. Kurallara uymaya gayret ediniz.

 

Saat 15:54  Ay-Jüpiter görünüm etkisi altında, bir yandan girişimde bulunma, gücü ele geçirme, kendinizi ifade etme yönünde sizi kuvvet kazandırırken, diğer taraftan bazı kişilerin iyi niyetinizi kullanması canınızı sıkabilir. Değerlerinize kimsenin söz söylemesine izin vermezsiniz.

 

Günün tüm güzelliklerinin sizden yana olması dileğimle,

 

Sabah Gazetesi

Kişisel ve sosyal ilişkilerinizde ön planda olmaktan yanasınız. Bugünpaylaşım içinde olduğunuz kişilerin duygusal problemlerinden etkilenmeniz söz konusu. Kendi olanaklarınızı onların yararı için kullanabilirsiniz. Yardım etme duygunuzun yoğun olmasından dolayı, çevrenizden takdir alacaksınız.

Milliyet Astroloji

İletişim içinde olmanız gereken konular, alacağınız haberler güne yön verecek. Zihinsel açıdan yenilendiğiniz bu dönem daha yaratıcı düşüncelerle harekete geçebilirsiniz. Kardeşlerin yaşadığı değişiklikler nedeni ile sizi ilgilendiren gelişmeler öne çıkabilir. Sosyal ilişkilerin renklendiği bu günlerde keyiflerin paylaşılacağı aktiviteler olabilir.

Turk.net

Önümüzdeki günler içersinde gelişecek bir olayın sonucu hakkındaki tahminleriniz tutacak. Buna rağmen bu konuda üzüntü ve pişmanlıklar yaşayacaksınız. Size bugünlerde uzun bir yol görünüyor. Bununla ilgili belirgin kararsızlığınız, bu yolculuğu engelleyemeyecek. Akraba ilişkilerinizde yakında mutlu bir olay yaşanabilir. Bununla ilgili bilgilendirileceksiniz.

Aşk Yaşamı: Bazı açıklamaların sevimsiz olduğu kadar, kaçınılmaz da olduklarının kafalarda netleşmesi gerekiyor. Doğal ve zararsız görülen bazı yakınlaşmalar, zihinlerde sorulara yol açabilir. Karşılıklı duyulan sevgi ilişkinizi şimdilik koruyor.

İş Yaşamı: İşinize bağlılığınızı göstermeniz için özel bir çaba harcamanız yersiz. İnatlaştığınız bazı konularda bugünler içinde ikna edilebilirsiniz. Mesleki iddialaşmalarınız özellikle belli kişilere yönelik.

Para Durumu: Bugünlerde beklemediğiniz şekilde bir rahatlama dönemine girebilirsiniz. Para durumunuzda herhangi bir yenilik yok. Ama sevindirici bazı olası gelişmeler söz konusu.

Dikkat: Uzaktan yaptığınız yorumlara, vardığınız yargılara fazla güven duyuyorsunuz. Mesafeli durduğunuz birinde taşıdığınız önemi kavrayabilmeniz için, daha yakın ilişkiler içinde olmanız gerekiyor.

Vatan Gazetesi

“Evde huzur bulup dinleneyim” diye başladığınız gün, planlamadığınız bir takım görevler sayesinde dinlenmeye fırsat tanımayabilir. Hazır bulmuşken sizin için bekletilen işler sıralanabilir. Hemen yaparsanız size de zaman kalır.

Takvim Gazetesi

Kartınız Erime... Hayallerinizin gerçekleşmesine çok az kaldı. Bunun için istikrarlı bir çaba harcamıştınız. Herkes size imrenerek bakacak.

Hürriyet Astroloji

İkili ilişkilerin(özel, işle ilgili, ticari, resmi, hukuki v.b) gözden geçirilmesi ve yeniden yapılandırılması gerekebilir.Tüm burçlar için gün geneli: Uzun zamandır devam eden konuları gözden geçirmeyi gerektiren bir tutulma yaşıyoruz . Düzenlenmesi veya düzeltilmesi gereken şeyler(her burca göre farklı alanlar tabii) su yüzüne çıkıyor ya da daha önce yaşanan tatsız olaylar kuvvetlenerek kendini tekrar ediyor olabilir . Tutulmanın etkileri yine birkaç ayı buluyor . Gerilimi arttırmak ve geçen sefer huzurun sağlanmasına ya da çözüme katkısı olmamış şeyleri tekrar denemek yerine özgün yöntemler üzerinde durmak daha iyi olacaktır . Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın . Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın.

Güneş Gazetesi

Aksi takdirde içinizden yükselen duygular sizi zorlayabilir. Sizi ne kadar çok sevdiğini unutmayın. Çalıştığınız arkadaşlarınızdan objektif olamadığınız şeklinde eleştiriler alıyorsunuz. Kulaklarınızı başkalarının görüşlerine kapadığınız ve işle ilgilenmediğiniz söyleniyor.

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

22 Ocak hangi burç olur?
23 Ocak hangi burç olur?
24 Ocak hangi burç olur?
25 Ocak hangi burç olur?
26 Ocak hangi burç olur?
27 Ocak hangi burç olur?
28 Ocak hangi burç olur?
29 Ocak hangi burç olur?
30 Ocak hangi burç olur?
31 Ocak hangi burç olur?
1 Şubat hangi burç olur?
2 Şubat hangi burç olur?
3 Şubat hangi burç olur?
4 Şubat hangi burç olur?
5 Şubat hangi burç olur?
6 Şubat hangi burç olur?
7 Şubat hangi burç olur?
8 Şubat hangi burç olur?
9 Şubat hangi burç olur?
10 Şubat hangi burç olur?
11 Şubat hangi burç olur?
12 Şubat hangi burç olur?
13 Şubat hangi burç olur?
14 Şubat hangi burç olur?
15 Şubat hangi burç olur?
16 Şubat hangi burç olur?
17 Şubat hangi burç olur?
18 Şubat hangi burç olur?
19 Şubat hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2019 MAN | Kova Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0044 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme