Kova Burcu

.Gen.tr

Kova Burcu Günlük Yorum (21 Aralık 2012)

Mynet Astroloji Danışmanı iremSU Günlük Kova Burcu Falı

Sevgili Kovalar 21 Aralık saat 13:12-19 Ocak 2013  saat 23:52 arasında Oğlak burcunda seyrini sürdürecek Güneş sürecinin astrolojik ifadesi, kişinin iş hayatı ve ilişkisiyle alakalı konularda fedakarlıklarını gözden geçirmesi, hayatına dair ve genel olarak önlemekte zorlandığı meselelere çare bulabilmek adına  önce kendisiyle sonra yaşadıklarıyla  olan muhasebesidir. Mantık ve duyguların birbiriyle iç içe geçtiği bu süreç kolay olmasa da, Güneş-Oğlak burcu seyrinin güçlendiricisi Satürnün ikinci yöneticiniz olması sayesinde  güçlü bir şekilde kendinizi yönlendireceğinizi söyleyebilirim. Güneş bulunduğu alana sıcaklık kazandırırken, Oğlaksı Güneş bu alanda üretken düşünmenizi destekleyebilir. Üretken düşünmek, kişinin önce sorumluluklarının farkına varması ve ardından hayata güçlü bir yanıt verebilmek için var gücüyle çalışmasıdır. Bu süreçte işiniz veya projeleriniz için sessizlik esastır. Zaten Güneşin etkili olduğu alan, ruhsal açıdan da kişinin bütünleşme arzusunun, empatide bulunmanın, kendi kendisini birilerinin veya bir takım işlerin kurbanı yapmamak için çabalaması gereken yerdir.

Benim tavsiyem bu tarih aralığında mutlaka işlerinize, duygularınızı karıştırmadan sorumluluklarınıza, görevinize odaklanmanızdır. İlişki anlamında da, sözüne güvenilir, dürüst, kendinden emin, uzun vadeli düşünen insanı tercih etmenizdir. Sizi geriye çeken değil ileriye götüren kişiyi yöneliniz. Gizli saklı işler çevirenleri değil, açık ve net bir şekilde kendini ifade edebilen insana değer veriniz. Sadece kendine değil, karşısındaki insana da değer verebilen, ilişkisini gözlerden uzak değil, bilakis göğsünü gere gere toplum içine çıkaran kişiye kıymet veriniz. Karamsarlıktan uzak durunuz. Kendinizi arındırınız, yüklerinizden kurtarınız. Geçmişte yaşadığınız tecrübeleri hatırlayınız ve zorluklardan kaçmadan ancak kendinize de yüklenmeden hayata dört elle sarılınız. Güneş-Oğlak burcu geçişinin Aralık ayındaki etkili tarihleri: 22, 26, 27, 28, 30 Aralık


Bu süreç boyunca ciddi, başarılı, verimli ve üretken bir şekilde kendinizi ifade edebilmeniz dileğimle,

Hürriyet Gazetesi Astroloji Günlük Kova Burcu Falı

İşinize yoğunlaşmanızdan dolayı aşk hayatınız ikinci planda kalıp, gerileyebilir. Duygusal açıdan ilgi duyduğunuz birisinin anlayışsızlığı ya da ihmali de sizi kızdırabilir. Eğer siz bir erkekseniz tanıdığınız fakat hiç hesapta olmayan bir kadın birden bire ortaya çıkabilir süregelen ilişkinizdeki memnuniyetsizliğiniz yüzünden bu kadın size aşırı çekici görünebilir. Siz bir kadınsanız duygusal açıdan soğuk bir gündesiniz. İsteseniz bile birlikte olduğunu erkekğe, onun beklediği yaklaşımı göstermeniz zordur. Hangi cinsiyetten olursanız olun, Eğer bugün birisinden kaçma ya da birilerini atlatma durumuna girerseniz bunu başaramayacak, ve zor duurumlarla karşılaşacaksınız. Söylediklerinizi iyi düşünerek söyleyin ve yarım yamalak ifadelerden kaçının. Birşeyler elde edebilmek için uğraşmalı ve emek vermelisiniz. Çevrede tam size göre olan bazı şeyler var ve bunları yakalayabilmeniz an meselesidir.

Milliyet Gazetesi Astroloji Günlük Kova Burcu Falı

Bugün gündeminiz hareketleniyor. Keyifli ve yararlı geçecek kısa yolculukların sonuçları üzerinde duracaksınız. Ayrıca değişik bilgilerle iç içe olacağınız şartlar bulunmakta. Öğrendiklerinizi başkalarına aktarmak, etkileyici olmak sizidaha çok motive edebilir. Sosyal çalışmaların hız kazandığı bu günleri verimli geçirebilirsiniz. Kardeşlerle ilişkiler size destek verecek şekilde gelişecek.

Vatan Gazetesi Astroloji Günlük Kova Burcu Falı

Cesaret verici bazı konuşmaların içinde kalabilirsiniz. Bunları yabana atmayın. Çünkü konu size de mutluluk verecek nitelikte. Aşk ya da çocuk meseleleri olabilir örneğin. Eğer tereddütletiniz varsa görüş alabilirsiniz. Biraz tecrübe katkısıyla cesaret kazanmak mümkün.

Türk.net Astroloji Günlük Kova Burcu Falı

Siz başkalarının talep ve düşüncülerini dikkate alarak davranıyorsunuz. Bu yüzden de insanların sürekli olarak her şeyi kendi arzuları doğrultusunda yapmaya çalışmaları sinirinize dokunuyor. Biraz dikkate alınmayı bekliyorsunuz. Bu nedenle yakın bir arkadaşınızla aranızda küçük bir tartışma geçebilir. Sonunda o da size hak verecek.
Para Durumu: Sonradan yaşayabileceğiniz pişmanlıklar hazırlıyorsunuz. Size para konularında özensiz davranan arkadaşınızın, para sıkışıklığı yaşadığı haberine daha duyarlı yaklaşabilirsiniz.
İş Yaşamı: İhmalleriniz iş arkadaşlarınızın gözünden kaçmıyor. Kendinizi bitkin hissediyorsanız, bir kaç gün izin alsanız daha iyi olur. Bugün sizin için pek verimli geçmeyecek.
Aşk Yaşamı: Birlikte olduğunuz kişiyi avucunuza almanın zafer sarhoşlugundasınız. Karşınızdaki insanin duygularını hesaba katin. Beklentiler birbiriyle pek uyuşmayabilir, bunu göz önünde bulundurmalısınız.
Dikkat Edilmesi Gerekenler: Eski bir tanıdığınız her an size sürpriz bir ziyaret yapabilir. Bu ziyaret sizi pek hoşnut etmeyeceği için hazırlıklı olmaya bakın.

Takvim Gazetesi Astroloji Günlük Kova Burcu Falı

Kartınız geçiş... Dönüşümlü olarakbir dönem geçiriyor ve kah sinirlikah iyimser olabiliyorsunuz.Bünyenizdeki bu denge kaybınınfarkındasınız.

Güneş Gazetesi Astroloji Günlük Kova Burcu Falı

Sevdiğinize karşı anlayışınız zayıf olabilir. Ona karşı biraz daha sıcak ve hoşgörülü davranmalı, sorunları büyütmekten kaçınmalısınız. Kuruntulardan uzaklaşın. İş yerinde rutin sorumluluklarınızı yerine getirebilir ve sorumluluklarınıza karşı daha rahat davranabilirsiniz.

Sabah Gazetesi Astroloji Günlük Kova Burcu Falı

Bütçenizi gözden geçirmelisiniz. Çevrenizdeki kişiler, sizin gerçek düşüncelerinizi tahmin etmekte güçlük çekebilirler.. Aşkta güven ihtiyacınız var. Partnerinizin size yaklaşımları sıcak bile olsa, algılama konusundayanlış hareket ediyorsunuz. Bugün, içinize kapanmaktan vazgeçin ve dostlarınıza vakit ayırın.

58

Geçmiş günlerin burç yorumları:

20 Aralık 2012 19 Aralık 2012 18 Aralık 2012 17 Aralık 2012

16 Aralık 2012 15 Aralık 2012 14 Aralık 2012 13 Aralık 2012

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Burçlar
Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

22 Ocak hangi burç olur?
23 Ocak hangi burç olur?
24 Ocak hangi burç olur?
25 Ocak hangi burç olur?
26 Ocak hangi burç olur?
27 Ocak hangi burç olur?
28 Ocak hangi burç olur?
29 Ocak hangi burç olur?
30 Ocak hangi burç olur?
31 Ocak hangi burç olur?
1 Şubat hangi burç olur?
2 Şubat hangi burç olur?
3 Şubat hangi burç olur?
4 Şubat hangi burç olur?
5 Şubat hangi burç olur?
6 Şubat hangi burç olur?
7 Şubat hangi burç olur?
8 Şubat hangi burç olur?
9 Şubat hangi burç olur?
10 Şubat hangi burç olur?
11 Şubat hangi burç olur?
12 Şubat hangi burç olur?
13 Şubat hangi burç olur?
14 Şubat hangi burç olur?
15 Şubat hangi burç olur?
16 Şubat hangi burç olur?
17 Şubat hangi burç olur?
18 Şubat hangi burç olur?
19 Şubat hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2015 MAN | Kova Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0,0156 |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme