Kova Burcu

.Gen.tr

Kova Burcu Günlük Yorum (21 Ekim 2013)

Sabah Gazetesi

Özel ilişkilerinizi zorlamaktan hoşlanmıyorsunuz. Kişisel özgürlüğünüzü koruma adına tepkisel davranmayı bırakmalı ve ortak paylaşımlarınızda karlı çıkacak çalışmalara yönelmelisiniz.Bugün, yardımlaşmaduygunuzun oldukça yoğun olduğu bir gün. Maddi konularda değişik fırsatların sunulacağı bir gün.

Mynet Astroloji

Sevgili Kovalar Merkür geri hareketi, 21 Ekim saat 13:29- 10 Kasım saat 23:12 arasında geçerlidir. Her burç için etkileri farklıdır. Sizinle ilgili hususlar aşağıda ele alınmıştır. Lütfen dikkatlice gözden geçiriniz.

 

Kovalar  için dikkat edilecek noktalar:

 

Merkür gerilemesi süresince,  meslek hayatınızla ilgili konularda yenilik anlamında acil kararlar vermeyin. Durumunuzu iyice bir kontrol edin.

 

Bu dönemde kimseyle konuşmak, paylaşımda bulunmak istemeyebilirsiniz. Bunu doğal karşılayın. İşlerinizi güvenlik çerçevesinde yapmaya gayret edin. O bunu söyledi, bu bana yaptı diyip kendinize eze cefa etmeyin.

 

Plan ve projelerinizi kariyer anlamında ele alın. Eğer gerçekten ilerisi adına teminatlı bir iş ise, o zaman geri hareket bitene kadar bekleyin ve kabul edin. Rutin iş hayatınızdaki görevlerinizi sorumluluklarınızı yerine getirin. Ancak gereksiz yüklerin altına girmeyin.

 

Anlaşma, iş sözleşmesi imzalamayın. Artı ve eksilerini incelemeden hiç kimseye güvenmeyin. Otorite konumunda kişilerle aranızdaki ilişkinize dikkat edin. Mesafeli ve soğuk davranabilirler veya arkanızdan söz etmeye kalkışabilirler. Bunlar geri hareket sonrası halledilir.

 

Yarım kalan işlerinizi tamamlayın veya geri hareketten sonra yürürlüğe koymak istediğiniz bir projeniz varsa, oturup üzerinde iyice çalışın. Doğru kararlar verebilmek, doğru tercihlerde bulunmak, bir projeyi sunmak için 17 Kasım, sonrası uygundur. Gecikiyorum diye düşünmeyin. Yeter ki sağlam olsun.

 

Ticaret, satış, anlaşma, bir mal alımı gibi konularda lütfen dikkatli olun. Bir çok işi tekrar bir ele almanız gerekebilir. Önünüze yeni bir iş geldiğinde iyice kontrol edin.

 

Geri hareket dönemi bazen öyle yararlıdır ki, sözgelimi bir iş yapmışsınızdır. Tam ortaya koyacakken geri hareket başlar. Siz kızarsınız. Oysaki dönüp bir bakın. Belki de önemli bir hata yapmışsınızdır. Böylece  düzeltmiş olursunuz.

 

Tüm burçlar için Not:

 

Geri hareketin başlama tarihinin bir hafta öncesi olan 14 Ekim itibariyle burcunuz için aşağıda belirtilen Dikkat edilecek noktalar geçerli olmaya başlar ve bitiş tarihinin bir hafta sonrası olan 17 Kasım itibariyle yenilikler uygulanabilir. Bunlar Gölgeli günlerdir ve gerileme döneminin etki süresi dahilinde kabul edilir.

 

İnsanız,

Ya görmezden geliriz yaşadıklarımızı
Ya savunuruz tüm yalanlarımızı
Oysaki bazen şöyle bir durup
Bakabilmeli olan bitene
Anlayabilmek için doğruları…..iremSU

 

Her şeye bir daha bakmak ve sonunda doğru olana ulaşmak dileğimle,

Turk.net

Yeni tanıştığınız insanlar siz mutlu ediyor. Yeni tanışmalara karşı çekingen, ürkek davranışlarınız yok. Ama ilk hamleyi asla yapmıyorsunuz. Yeni olan şeylere ilginizin, sınırları zorlayacağı bir dönemdesiniz. Yeni dostluklarda geleceğe yönelik birtakım yaşamsal ortaklık düşünceleri gelişebilir. Daha sakin ele almanız gereken konularda dinlemeniz gereken insanlar var.

Aşk Yaşamı: Sessizliğinizi bozma niyetinizi erteleyin, iyi bir zamanlama yapmıyorsunuz. Yaşadığı çok yönlü problemlerin çoğundan habersizsiniz. Sabredin bir süre daha.

İş Yaşamı: Sorumluluk paylaşımında uğradığınız haksızlıklarla ilgili görüşmelerinizden sonuç çıkartamayacaksınız. Genellikle sakin ele almaya çalıştığınız olumsuzluklar, bugünlerde sinirlerinizi gerebilecek örnekler sergileyebilir.

Para Durumu: Belli yerlere danışmadan alamayacağınız kararlar var. Kendinizi kontrol etmeniz gerekiyor. Size duyulan güven de belli sınırlara dayalı. Bu sıralar kredinizi zorlamamaya bakın.

Dikkat: Kendi iradenizle oluşturmaya çalıştığınız koşullar, size sıkıntılı bir dönem yaşatabilir. Ama şansınız yüksek. Yine de bazı destekler, ummadığınız ölçülerde katkı getirebilir.

Milliyet Astroloji

Evde aldığınız sorumlulukları bitirme çabası içindesiniz. Bir yandan da işte başlayan sorumluluklar sizi tempolu ve planlı olmaya itecek. Yeni bir adım atmadan önce eldeki kaynakların ne derece kullanılır olduğunu sorgulamalısınız. Arkadaş çevrenizde başlayan canlılık ile sosyal ilişkilerinizde yenilenmeler öne çıkacak.

Vatan Gazetesi

Huzur ve güven ortamları yaratmak bugün size her zamankinden iyi gelebilir. Sevdiklerinizi bir araya getirmek, herkesin işine yarayacak aktiviteler, duygusal destek ihtiyacı hissedenlerin yanında olmak sizi mutlu edecek.

Takvim Gazetesi

Kartınız Dua... İnançlarınız biraz azaldı. Çıkan her aksiliğin ardından kendinizi kötü hissedebilirsiniz. Ancak yarını da düşünmelisiniz.

Hürriyet Astroloji

Sakin bir tutum içinde olmaya özen göstermelisiniz.Yardım için veya normal koşullarda sürdürdüğünüz işlerinizde komik veya vahim engellere takılabilir ya da sizi engelleyen kişilerle karşılaşabilirsiniz . Tüm burçlar için gün geneli: Bugün gözünüze her şey şaka gibi görünebilir ya da olan biteni bir şakaymışcasına gülerek geçiştirmeye çalışabilirsiniz . Bu kadar veya bu kadar acayip aksilik, karışıklık, eksiklik veya olay nasıl yaşandı veya yaşanıyor aklınız almayabilir . Ne yapalım, üstünden geçmek, düzeltmek, çeki düzen vermek veya yeniden değerlendirmek de su içmek ve yemek yemek kadar insansı öyle değil mi?

Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın . Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın.

Güneş Gazetesi

Bugünlerde çok alıngansınız. Sevgilinizden beklediğiniz fedakarlıkların istediğiniz gibi olmadığını düşünüyorsunuz. Bu düşünceleriniz sizi gerginleştirebilir, aranızda çıkacak tartışmaları büyütmemeye çalışın. Meslek hayatında riski seviyorsunuz. Bazı girişimlerinizde kararsızlıklar yaşamanız mümkün.

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

22 Ocak hangi burç olur?
23 Ocak hangi burç olur?
24 Ocak hangi burç olur?
25 Ocak hangi burç olur?
26 Ocak hangi burç olur?
27 Ocak hangi burç olur?
28 Ocak hangi burç olur?
29 Ocak hangi burç olur?
30 Ocak hangi burç olur?
31 Ocak hangi burç olur?
1 Şubat hangi burç olur?
2 Şubat hangi burç olur?
3 Şubat hangi burç olur?
4 Şubat hangi burç olur?
5 Şubat hangi burç olur?
6 Şubat hangi burç olur?
7 Şubat hangi burç olur?
8 Şubat hangi burç olur?
9 Şubat hangi burç olur?
10 Şubat hangi burç olur?
11 Şubat hangi burç olur?
12 Şubat hangi burç olur?
13 Şubat hangi burç olur?
14 Şubat hangi burç olur?
15 Şubat hangi burç olur?
16 Şubat hangi burç olur?
17 Şubat hangi burç olur?
18 Şubat hangi burç olur?
19 Şubat hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | Kova Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0084 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme