Kova Burcu

.Gen.tr

Kova Burcu Günlük Yorum (24 Kasım 2012)

Mynet Astroloji

Sevgili Kovalar saat 03:34-Pazar günü saat 14:18 arasında Ay-Boşluk etkisi altındayız. Bu saatler arasında her ne kadar güçlü gibi dursak da, aslında canımızı yakan, söyleyemediğimiz sorunlarımız yüzünden bir hayli hassas düşünürüz. Bu hassasiyet, sahip olduğumuz, değer verdiğimiz bazı kişi ve durumların üzerimizdeki etkisi nedeniyledir. Elden geldiğince sabırlı olmakta yarar var.

 

Bu uzun boşluk etkisi altında, yönsüz ve rotasız, içe dönük bir ruh halini  işaret ediyor. Kişisel anlamda karar verirken mutlaka düşünmemiz hatta beklemede kalmamız gayet yararlı olur. Genel olarak çevremizle olan tüm temaslarımızda bizi onaylayan veya bize doğru yönelebilecek kişilerle konuşmayı tercih edebiliriz. Çünkü belli bir konu üzerinde kafa yormak istemeyiz. Bazı kişilerde bu durum daha fazla belirgindir. Canımı sıkacak hiç bir şeye tahammül gösteremem diyerek belli bir mesafe koymak dahi mümkündür. Zihin içe yönelik çalıştığı için, aktif olmamız gereken konuları fayda ve zarar hesabı yaparak gözden geçirebiliriz. Aslında bu durum gayet iyidir. Bu zaman dilimi, rutin hayatın getirileri veya akış içinde karşımıza çıkabilecek her şeyi esnek bir şekilde karşılamamız gerektiğini gösterir. Hatalı olabilecek kararlardan kaçınmakta fayda vardır. Ticari alım satımlarda, görüşmelerde, siparişlerimizde, yolculuklarda ve bunlarla ilgili konularda akıllı hareket etmemiz iyi olur.

 

Işığınızla aydınlandık
Varlığınızla güçlendik
İnsan olmayı öğrendik
Ne yapsak hakkınız ödenmez
Sevgili Öğretmenlerimiz
Sizi üzdüysek, bilmeden kırdıysak

Bizi lütfen affediniz.

Öğretmenler Gününüz Kutlu olsun
Mübarek ellerinizden öperiz………iremSU


Tüm Öğretmenlerimizin, öğretmeyi ve öğrenmeyi seven tüm insanların 365 gününü kutluyoruz

Saygılarımızla,

 

 

Zevkli, huzurlu, ışıltılı ve mutlu bir Cumartesi günü geçirmeniz dileğimle,

Hürriyet Astroloji

İşinizde size olumlu gelişmeler sağlayabilecek güzel fırsatlar yakalayabilirsiniz. Para açısından olumlu bir gün geçireceksiniz. Hoşlanmadığınız bir kişiyle aynı ortamda bulunmak ve bu kişiyle dialoğa girmek durumuna kalabilirsiniz. Sakin olup bir an önce kurtulmaya bakın. Eğer evli bir kimseyseniz, evliliğinizde birtakım sorunlar yaşayabilirsiniz. Tüm bu sorunların olmasını istemiyorsanız dikkatli davranmalısınız. Uzakta oturan yakınlarınızdan iyi haberler alabilirsiniz. Elinize beklenmedik paralar geçebilir ya da alacaklarınızı tahsil edebilirsiniz. Parasal açıdan kendinize yeni imkanlar yaratabileceğiniz fırsatlar yakalayabilirsiniz. Bu fırsatları değerlendirdiğiniz takdirde hoş kazançlar elde edebilirsiniz. Sağlığınızla ilgili bir probleminiz olabilir. Bugün bu problemin üzerine eğildiğiniz takdirde sıkıntınızdan kurtulacaksınız.

Milliyet Astroloji

Genel olarak ortaklıkların ve ilişkilerin öne çıkacağı şartlar altına giriyorsunuz. Sizin kontrolünüz dışında gelişen olaylara hazır olmalı ve sabırlı davranmalısınız. Şimdiye kadar zorluk kaynağı olan ilişkilerin artık maddi yanı ile ilgilenmeniz ve size kazanç getirebilecek gelişmeler yaşamanız çok olası. Ortaklaşa yeni konularda sorumluluklarınızı göz ardı etmemelisiniz.

Vatan Gazetesi

Hem içine kapalı hem de rehavete yatkın bir şekilde başlayacak gün. Bir sürü şey yapmak istiyorsunuz ama size şans tanınmıyor diye düşünebilirsiniz. Değer verildiğini görmek sizi işinize motive edebilir. Eğer günü trafikte geçirecekseniz kurallara uymaya gayret etmelisiniz.

Turk.net

Hayata olumlu bakıyorsunuz ve gelecekle ilgili umut içindesiniz. Bu umudunuzu boşa çıkarmayacak gelişmeler yaşayabilirsiniz. Akşam üstü alacağınız bir davet, uzun zamandır görmediğiniz dostlarınızla buluşmanızı sağlayabilir. Dostlarınız son zamanlardaki canlılığınızı yeni ilişkinize bağlıyor. Bu halinizi ilişkinizin yanı sıra, sizi bugünlerde taşıdığınız pozitif enerji de etkiliyor.
Para Durumu: Gelişmiş sorumluluk duygunuz ve genel insani özellikleriniz sizi para konularında edilgen biri yapabiliyor. İradi müdahalelerinizin sizi kötü biri yapmayacağı kesin. Paranızın üzerinde söz sahibi çok insan var.
İş Yaşamı: Eskisinden daha başarılı olduğunuzu biliyorsunuz ve bu kişisel endişelerinizi biraz olsun gideriyor. İş arkadaşlarınız genel durumla ilgili umutlarını sizinle paylaşmak isteyebilirler.
Aşk Yaşamı: Onu kırmaktan çekiniyorsunuz, o halde biraz daha sabır. Kapris yaptığının kendisi de farkında gibi. Sabrınızı test eden tavırlar, sizi zaman, zaman yorabiliyor. Aklınızdan geçen sürprizi yapmaktan vazgeçmemelisiniz.
Dikkat Edilmesi Gerekenler: Vefa, minnet ve saygı size oldukça yakışan duygular. Aile büyüklerinizle ilişkilerinizi şu günlerde her zamankinden çok ön planda tutmanız büyük mutluluklara neden olabilir.

Takvim Gazetesi

Arkadaşlarınızın sorunları ile baş etmeye çalışırken, bu arada kendi sorunlarınızı da artırıyorsunuz.

Güneş Gazetesi

Aşk hayatınızda herhangi bir problem yok, büyük bir uyum söz konusu, her şey yerli yerinde. Ona beklemediği sürprizler yapabilirsiniz. Çalıştığınız iş yerinde hareket kabiliyetinizin sizin dışınızdaki güçlere endeksli olması, çaresizliğinizin artmasına ve kendinizi kurban gibi hissetmenize neden oluyor.

Sabah Gazetesi

Aile içinde duygusal sorunlarınızı paylaşmak sizin için rahatlatıcı ve özel oluyor. İş ve sosyal çevrelerde yaşadığınız sorunları sevdiklerinizle paylaştığınız zaman kendinizi rahatlamış hissediyor ve kendinize olan güveniniz artıyor.Bugün aile büyüklerinin önemli desteğini üzerinizde hissedecek ve mutlu olacaksınız. Paylaşımların güçlü olduğu bir gün.

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

22 Ocak hangi burç olur?
23 Ocak hangi burç olur?
24 Ocak hangi burç olur?
25 Ocak hangi burç olur?
26 Ocak hangi burç olur?
27 Ocak hangi burç olur?
28 Ocak hangi burç olur?
29 Ocak hangi burç olur?
30 Ocak hangi burç olur?
31 Ocak hangi burç olur?
1 Şubat hangi burç olur?
2 Şubat hangi burç olur?
3 Şubat hangi burç olur?
4 Şubat hangi burç olur?
5 Şubat hangi burç olur?
6 Şubat hangi burç olur?
7 Şubat hangi burç olur?
8 Şubat hangi burç olur?
9 Şubat hangi burç olur?
10 Şubat hangi burç olur?
11 Şubat hangi burç olur?
12 Şubat hangi burç olur?
13 Şubat hangi burç olur?
14 Şubat hangi burç olur?
15 Şubat hangi burç olur?
16 Şubat hangi burç olur?
17 Şubat hangi burç olur?
18 Şubat hangi burç olur?
19 Şubat hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | Kova Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0072 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme