Kova Burcu

.Gen.tr

Kova Burcu Günlük Yorum (25 Eylül 2011)

Mynet Astroloji

Sevgili Kovalar saat 07:50 itibariyle Ay-Başak burcunda seyrine başlıyor. Bu enerji, hayatın içinde yol alırken her bir detayı gözden geçirmeniz için size destek veriyor. Hangi konuda olursa olsun gerçekten içinizin rahat etmesi için, bastığınız yerin farkında olmanız şart. Zaten siz de bu nedenle gün boyu titiz düşünebilir, dikkatli ve özenli çalışabilirsiniz.

 

Saat 15:50 Ay-Pluto görünümü altında, ne istediğinizin, neyi arzu ettiğinizin bilinciyle kararlarınızı verebilirsiniz. Eğer bir şey sizi rahatsız ediyorsa, buna ses çıkarmamanız mümkün değildir.

 

Saat 22:47 itibariyle Ay-Jüpiter ile olumlu görünüm yaptıktan sonra boşlukta kalacaktır. boşluk süresince adil yargı gücünüz gayet güçlü çalışır. Kim haklı, kim haksız, bunu tespit edebilirsiniz. Maddi ve ailevi konularda paranın kıymeti açıkça bellidir. Eğer sorunlarınız varsa bunu çözebilmenin sırrı, önce kendinize güvenmek ardından deyim yerindeyse atınızı sağlam kazığa bağlamakla mümkündür. Aceleyle yol almaktansa sakince ilerlemek size faydalar getirir.

 

Her şey göründüğünden farklı olabilir. Rüyayı gerçeğinden ayırt edebilmemiz dileğimle,

Hürriyet Astroloji

Duygusal ilişkilerinizdeki kuşkularınızın etkisinin dönem dönem artacağını aklınızdan hiç çıkarmayın. İşte bugün de öyle bir gün. Sosyal çevrenizdeki kişilere bazı yaklaşımlarda bulunabilirsiniz. Ancak bunların ani ve plansız olması, istediğiniz sonuçları elde edememenize sebep olacaktır. Daha mantıklı hareket etmenizde fayda var. Harcayacağınız çaba ve gayret sonuçsuz kalabilir.

Milliyet Astroloji

Genel olarak ortaklıkların ve ilişkilerin öne çıkacağı şartlar altına giriyorsunuz. Sizin kontrolünüz dışında gelişen olaylara hazır olmalı ve sabırlı davranmalısınız. Şimdiye kadar zorluk kaynağı olan ilişkilerin artık maddi yanı ile ilgilenmeniz ve size kazanç getirebilecek gelişmeler yaşamanız çok olası. Ortaklaşa yeni konularda sorumluluklarınızı göz ardı etmemelisiniz.

Vatan Gazetesi

Bugün bütün dikkatinizi işinize yöneltebilir, ne yaptığınızı, neler istediğinizi ve neler yapmanız gerektiğini düşünebilirsiniz. Farklı duygular içindesiniz. Parasal olarak rahata çıkacağınız günler yakın.

Turk.net

Bugünlerde çok yakın bir arkadaşınızın sağlık sorunuyla ilgilenmeniz gerekebilir. Taşralı olan arkadaşınıza buradaki yalnızlığını hissettirmemeye çalışacaksınız. Kafanıza dünden beri takılan konu, birkaç gün içinde aydınlık kazanacak. Aile ilişkilerinizde biraz daha verici olmanız gerekiyor. Kardeşlik bağlarının ağırlığını dar günlerinizde çok iyi anlıyorsunuz.
Para Durumu: Umudunuzu kestiğiniz bir yerden beklediğiniz para, birkaç gün içinde gelecek. Kazancınızı arttırma çabalarınızda bu paradan yararlanabilirsiniz. Biraz cesaretli olmalısınız.
İş Yaşamı: İşlerinize bugünlerde biraz daha asılmanız gerekiyor. Önümüzdeki günler için bir yığılmaya engel olmalısınız. Bugün akşama yakın çok özel bir görüşmeniz olacak.
Aşk Yaşamı: Partnerinizden sürekli sürpriz bekliyorsunuz. Bu talepkarlığınız onun elini ayağına dolaştırıyor, her gün sizi memnun edecek yeni bir şeyler üretme ihtiyacını duyuyor. Buna karşılık nedense siz, bu sürpriz işinde onun kadar cömert değilsiniz.
Dikkat Edilmesi Gerekenler: Arkadaşınızın sağlık sorunuyla yakından ilgilenmeniz, onun moraline çok olumlu etki ediyor. Ama bu ilginin uzun süreli olması gerekebilir. Sizde aynı sabrı sürdürebilmelisiniz.

Takvim Gazetesi

Yıldızlar sizin yanınızda. Şanslı bir süreçtesiniz. Ne dileseniz hemen oluyor. Hayatınızı düzene sokun.

Sabah Gazetesi

Yaratıcı yönlerinizi karşı tarafa anlatma konusunda son derece başarılı davranıyor ve bilmediğiniz konularda, öğrenme içgüdünüzü kullanıyorsunuz. Bugün yaptığınız işlerle yetinmiyor, karakteriniz gereği sıra dışı işler yapmaktan, hoşlanıyorsunuz. Yoğun enerjiniz sizi yorgun ve keyifsiz yapabilir. Bugünlerde dinlenmeye özen göstermelisiniz.

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

22 Ocak hangi burç olur?
23 Ocak hangi burç olur?
24 Ocak hangi burç olur?
25 Ocak hangi burç olur?
26 Ocak hangi burç olur?
27 Ocak hangi burç olur?
28 Ocak hangi burç olur?
29 Ocak hangi burç olur?
30 Ocak hangi burç olur?
31 Ocak hangi burç olur?
1 Şubat hangi burç olur?
2 Şubat hangi burç olur?
3 Şubat hangi burç olur?
4 Şubat hangi burç olur?
5 Şubat hangi burç olur?
6 Şubat hangi burç olur?
7 Şubat hangi burç olur?
8 Şubat hangi burç olur?
9 Şubat hangi burç olur?
10 Şubat hangi burç olur?
11 Şubat hangi burç olur?
12 Şubat hangi burç olur?
13 Şubat hangi burç olur?
14 Şubat hangi burç olur?
15 Şubat hangi burç olur?
16 Şubat hangi burç olur?
17 Şubat hangi burç olur?
18 Şubat hangi burç olur?
19 Şubat hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | Kova Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0096 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme