Kova Burcu

.Gen.tr

Kova Burcu Günlük Yorum (06 Eylül 2013)

Mynet Astroloji

Sevgili Kovalar saat 13:10 olana dek,  Ay-Başak burcunda ilerleyecek.  Bu enerji, hayatın içinde yol alırken her bir detayı gözden geçirmeniz için size destek veriyor. Hangi konuda olursa olsun gerçekten içinizin rahat etmesi için, bastığınız yerin farkında olmanız şart. Zaten siz de bu nedenle gün boyu titiz düşünebilir, dikkatli ve özenli çalışabilirsiniz.

 

Saat 13:10-22:12 arasında etkili olacak  bu süreçte, planlarınızı titizlikle uygulamakta zorluklar yaşanabilir. Bir yerden başka bir yere ulaşmamızda gecikmeler yaşanabilir. Bu zaman süresince, değişmesini, düzenlenmesini, bir şekilde yoluna koyulmasını istediğimiz işleri tam olarak halletmemiz kolay olmayabilir.

 

Saat 22:12  Ay-Terazi burcu geçişi sakinleşmemizi, dengeli düşünmemizi sağlayıcıdır. Konfor duygumuz ön plandadır. Güzelliği önemseriz. Bulunduğumuz ortamda huzuru önemseriz. Güzel görünmek isteriz. İlişkimizi fazlasıyla önemseriz. Son trendleri takip ederiz. İnternet üzerinden alışverişte bulunabiliriz. Keyifli bir akşam geçirebiliriz.

 

Ayrıntılara dikkat edelim  ancak bütünü gözden kaçırmayalım.  Mutlu bir gün geçirmemiz dileğimle, Her şey gönlünüzce olsun.

Sabah Gazetesi

Sahiplenici yönleriniz belirginleşiyor. Kafanıza koyduğunuz şeyi yapma konusunda engel tanımayacak bu konuda size karşı gelenlere hırçın davranacaksınız. Hedefleriniz konusunda belirleyici olmaya devam ederken, içinde bulunduğunuz çevreye karşı ikna edici tavırlar sergilemeye özen göstereceksiniz.

Milliyet Astroloji

Başkalarının imkanlarından yararlanma süreciniz size yeni şanslar getiriyor. Borç alacak konularını aşmayı başaracak ve kredilerle ilgili konulara öncelik vereceksiniz. Beklemede kalan finansal anlaşmaların dikkat ekeceği bu dönem önemli adımlar atabilecek durumdasınız. Kariyerde yeni ortaklıkların başlaması ile daha fazla mücadele içinde olacaksınız.

Vatan Gazetesi

Bugün sezgileriniz oldukça kuvvetli. Sırları ortaya çıkarmak, bilinmeyeni çözmek ve bilgi nerede olursa olsun ısrar edip ulaşmak açısından şanslı olacaksınız. Zihniniz gizemli konuları ortaya çıkaracak derinlikte çalışacak.

Turk.net

Kendinizi bu kadar boşlamamalısınız. Hayatta kaybeden tek siz değilsiniz. Üstelik kaybettiğiniz de yerine konamaz bir şey değil. Bugünlerde, biraz dik başlı, çok genç biriyle sorun yaşayacaksınız. Sorunu yaşarken de, bu ortamı kendinizin yarattığını anlayacaksınız. Geçmişle ilgili hala kopamadığınız bazı bağları, uzun zamandır zorluyor, koparmaya çalışıyorsunuz.

Aşk Yaşamı: Aşk sizin için şu günlerde bir karabasan. Ama unutmalı, kendinizi buna zorlamalısınız. Ayrıca, her gidişe ihanet diyenlerden olmamalısınız. İlişkiniz boyunca bir türlü kavrayamadığınız sorumsuzluklarınızla şimdi yüzleşmelisiniz.

İş Yaşamı: Geleceğiniz gündoğumu gibi görünüyor. Şu sıralar yaşadığınız akşam karanlığına aldırmayın. Yetenekleriniz sizi hiçbir zaman çözümsüz bırakmayacak.

Para Durumu: Kazancınız sizin elinizde. İşlere sarıldığınız ölçüde paralanıyorsunuz. Yalnız paranın sizdeki anlamı bazı revizyonlar istiyor. Parayı, günlük yaşamın karşılığı tanımının daha ötesinde değerlendirmeniz gerekiyor.

Dikkat: Derdinizi paylaşmak isteyen biri var. Elinizi ona uzatmanızda en azından bir sakınca yok.

Takvim Gazetesi

Kartınız Affetme... İnsanlarla bazı

konularda ters düşebiliyorsunuz.

Bugün görselliğe çok önem vererek

aklınızı karıştırmaya başladınız.

Güneş Gazetesi

Sevdiğinize karşı anlayışınız zayıf olabilir. Ona karşı biraz daha sıcak ve hoşgörülü davranmalı, sorunları büyütmekten kaçınmalısınız. Kuruntulardan uzaklaşın. İş yerinde rutin sorumluluklarınızı yerine getirebilir ve sorumluluklarınıza karşı daha rahat davranabilirsiniz.

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

22 Ocak hangi burç olur?
23 Ocak hangi burç olur?
24 Ocak hangi burç olur?
25 Ocak hangi burç olur?
26 Ocak hangi burç olur?
27 Ocak hangi burç olur?
28 Ocak hangi burç olur?
29 Ocak hangi burç olur?
30 Ocak hangi burç olur?
31 Ocak hangi burç olur?
1 Şubat hangi burç olur?
2 Şubat hangi burç olur?
3 Şubat hangi burç olur?
4 Şubat hangi burç olur?
5 Şubat hangi burç olur?
6 Şubat hangi burç olur?
7 Şubat hangi burç olur?
8 Şubat hangi burç olur?
9 Şubat hangi burç olur?
10 Şubat hangi burç olur?
11 Şubat hangi burç olur?
12 Şubat hangi burç olur?
13 Şubat hangi burç olur?
14 Şubat hangi burç olur?
15 Şubat hangi burç olur?
16 Şubat hangi burç olur?
17 Şubat hangi burç olur?
18 Şubat hangi burç olur?
19 Şubat hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | Kova Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.007 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme