Kova Burcu

.Gen.tr

Kova Burcu Günlük Yorum (07 Aralık 2011)

Mynet Astroloji

Sevgili Kovalar Ay-Boğa burcu seyir etkinliğinde güne başlıyoruz. Gün boyuncu Ay-Mars ve Ay-Venüs görünümleri,  yüreğinizin derinliklerinde sadece size ait özel duyguların gündeme gelmesini sağlayıcıdır. Hani insan kimi zaman içinde bulunduğu son durumu, geçmişe dönük tecrübeleri doğrultusunda ele alır ya, işte günlük etkiler altında böyle bir hissiyatın etkin olması doğaldır. Ne de olsa Merkür geri hareketi hala devam etmekte.  Bu durum kimi zamanlarda dibe vurduğunuzu size düşündürebilir oysaki bu sizin yüzeye çıkmak adına yaptığınız bir ayarlamadır. Yani farkına varmadan aslında kendinizi motive etmektesinizdir. Çünkü Ay-Boğa burcu geçişleri her ne kadar sizi rahatsız etse de, belirli bir temel güvenlik duygusu  içinde tutmaya mecbur kılsa da, sizin kendi değerlerinizi koruma altına almanız için son derece etkilidir.

 

Ailenizle alakalı konularda birleştirici, bağlayıcı,  evinizle alakalı konularda ise güzelleştirme,  onarım ve düzenleme adına uygundur. Eksiklerinizi bütçeniz doğrultusunda ele alarak halletme yoluna gidebilirsiniz. Aile büyükleriyle ilgili mevzuların ön plana alındığı ve parasal anlamda yardımcı olunduğu veya  ailenizin size maddi açıdan destek olduğu gündür.

 

İçinizden geçen tüm dilekleriniz gerçek olsun. Mutluluk ve şans dolu bir gün dileğimle,

Hürriyet Astroloji

Uğraşlarınızın zorluğunu inat ve hırsla yenebileceksiniz ve sonuçta başarı gözüküyor. Gelişmelere karşı iyi bir ritim anlayışına sahipsiniz. Ayrıca zamanlama sorunlarını ortadan kaldırabilecek hisleriniz var, kendinizi yenilemek istiyorsanız bu devreden yararlanmanızı tavsiye edebilirim. değişiklikleri birden yapmanız sakıncalı olabilir.

Milliyet Astroloji

Sizi iyimser ve hevesli kılan şartlar içindesiniz. Yerleşimi içine alan konularda önemli ilerlemelerle işe başlıyorsunuz. Yakınlar ve baba ile alakalı konularda olumlu bağlar göze çarpıyor. Aynı zamanda elinizdeki maddi kaynakları toprağa ait temalara yönlendirmekte şanslı bir dönem olabilir. Evde daha fazla konfor getiren yenilikler yapacaksınız.

Vatan Gazetesi

Bugün karşınıza çok büyük bir iş fırsatı çıkabilir. Ancak bunun gerçekleşmesi için kararlı davranmanız gerekiyor. Kendinize inanın ve güvenin. Sevdiğiniz biri yoksa sizi çok beğenen iki kişi arasında kalabilirsiniz. Seçiminizi yapmanız epey güç olabilir. Sağlığınız şu sıralar gayet iyi.

Turk.net

Bugün içiniz içinize sığmıyor. Arkadaşlarınız sizi hiç böyle görmemiş gibi davranabilirler. Aile içindeki bir gerginliğin çok sevindirici bir şekilde sonuçlanması sizi çok mutlu ediyor. Gelecekle ilgili umutlarınız arttı. İnatçı bir tarafınız var. Çevreniz bundan rahatsız görünüyor. Kafanıza taktığınız bir konuyukolay, kolay unutmuyorsunuz.
Para Durumu: Bugün herkesi şaşırtacak bir olaya tanık olabilir ve para ilişkilerinin insanda yaptığı tahribatları ilgiyle izleyebilirsiniz. Alacağınız, vereceğiniz birbirine biraz karışmış gibi.
İş Yaşamı: Gözden kaçırdığınız bazı ayrıntılar bugün size anımsatılabilir. İş hayatınızda güzel dostluklar kurmuşsunuz. İçinde olduğunuz dayanışma işleri kolaylaştırıyor.
Aşk Yaşamı: Konuşursanız, onun da sizden yakınmaları olduğunu görebilirsiniz. İlgisiz davranışlar tek taraflı yaşanan bir sorun değil gibi. Cesaretli davranıp konuşma fırsatı yaratabilirsiniz.
Dikkat Edilmesi Gerekenler: Pek güven duymadığınız kişinin küçük oyunları yakında başınıza iş açabilir. Şimdiden gerekli tedbirleri almazsanız, sonradan işi düzeltmek zor olacak gibi görünüyor.

Takvim Gazetesi

AŞK: Bugün yeni biri ile bombagibi aşk hayatının içinedüşeceksiniz. Bu beraberliğinizuzun sürmeyebilir ama fırtınalı biraşk görünüyor. Diğer gruplar isevar olan aşkları ile olumsuztartışmalar yaşayabilirler.PARA: Güzel, sürprizli gün olacak. Beklenmedik işteklifleri alacaksınız. Yıldızınız size çok özel fırsatsunuyor ancak değerlendirmek sizin elinizde.SAĞLIK: Düşmanlarınızı tanımalısınız. Ani birağız dalaşı moral çöküntülerinizi tekrarlayacaktır.

Sabah Gazetesi

Duygusal ilişkilerinizi yargılamaktan vazgeçmelisiniz. Yaşadığınız her olayı farklı boyutlara taşıyor ve sonunda üzülen siz oluyorsunuz. Özgürlük duygularınız yoğun olsa bile, sürekli bir yerlere ait olma isteği içindesiniz. Algılama gücünüzün oldukça yüksek olduğu bir günü yaşıyorsunuz. Karşınızdaki kişileri konuşmadan hissedebiliyorsunuz.

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

22 Ocak hangi burç olur?
23 Ocak hangi burç olur?
24 Ocak hangi burç olur?
25 Ocak hangi burç olur?
26 Ocak hangi burç olur?
27 Ocak hangi burç olur?
28 Ocak hangi burç olur?
29 Ocak hangi burç olur?
30 Ocak hangi burç olur?
31 Ocak hangi burç olur?
1 Şubat hangi burç olur?
2 Şubat hangi burç olur?
3 Şubat hangi burç olur?
4 Şubat hangi burç olur?
5 Şubat hangi burç olur?
6 Şubat hangi burç olur?
7 Şubat hangi burç olur?
8 Şubat hangi burç olur?
9 Şubat hangi burç olur?
10 Şubat hangi burç olur?
11 Şubat hangi burç olur?
12 Şubat hangi burç olur?
13 Şubat hangi burç olur?
14 Şubat hangi burç olur?
15 Şubat hangi burç olur?
16 Şubat hangi burç olur?
17 Şubat hangi burç olur?
18 Şubat hangi burç olur?
19 Şubat hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | Kova Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0094 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme