Kova Burcu

.Gen.tr

Kova Burcu Günlük Yorum (07 Eylül 2013)

Mynet Astroloji

Sevgili Kovalar saat 10:11 Ay-Mars olumlu görünüm etkisi altında Cumartesi gününe merhaba demekteyiz. Ay-Terazi burcunda sizi destekleyici, başkalarıyla güçlü kontaklar kurmanızı sağlayıcıdır. Arkadaşlık etmek, ilişki kurmak, paylaşımlarda bulunmak anlamında enerjiniz gayet yüksek. Ancak Mars-Aslan burcunda ilerlediği için biraz dikkat etmekte yarar var. Çünkü kendi isteklerine düşkün bir kişiyle beraberseniz, onun baskın tavırları ve kendini beğenmiş halleri rahatsız edici olabilir.

 

Saat 14:49 Ay-Pluto mücadeleci görünümü,  kendinizi ve inandığınız tüm değerleri savunmak ihtiyacınızı yükseltir. Tüm isteğiniz gücünüzü kanıtlayacak bir fırsat, bir şanstır.

 

Saat 16:46 Güneş-Jüpiter olumlu görünümü,  niyet ettiğimiz ve üstesinden gelmeye çalıştığımız meseleler üzerinde rahatlatıcıdır. Bizi teşvik eder, iyimser düşündürür, üstesinden gelebilirsin diyerek yüreklendirir. Maddi ve manevi anlamdaki sıkıntılarımızı aşabilmemizde yardımcı olur. İlişkilerimizde ve çalışma hayatımızda seçici davranmamız gerektiğini hatırlatır. Zorlu işleri kolaylıkla nasıl başarabileceğimiz yönünde yol gösterir. Farklı bir açıdan meselelere yaklaşarak, zarar verici olan ne varsa ondan kurtulmamızda destek verir.

 

Saat 19:22 Ay-Uranüs karşıtlık etkisi altında, kendinizi dışa karşı olumlu şekilde  ifade edebilecek gücünüz yüksek. Ne istediğinizi biliyorsanız gayet hızlı biçimde ilerleyebilirsiniz.

 

 

Mutlu ve keyif dolu bir cumartesi günü geçirmenizi can-ı gönülden diliyorum. Sevgilerimle,

Sabah Gazetesi

Duygusal karışıklık yaşamak istemiyorsanız, davranışlarınızda temkinli gitmek zorundasınız. Bugün sosyal yaşantınızı sevdiklerinizle paylaşmak istiyorsunuz. Eğlenceli ortamlarda dolaşırken, bir an eski nostaljik günlerin özleminiz duyabilirsiniz. İçsel anlamda ilginç bir gün sizi bekliyor. Düşsel gücünüzü kurgulamaktan vazgeçin.

Hürriyet Astroloji

Mevcut birikimlerinizi değerlendirmek ya da yeni yatırımlar yapmak isteyebileceğiniz on günlük süreçtesiniz.Kazançlarınızı arttırmanın veya farklı konularda kazançlı çıkmanın yeni yöntemleri söz konusu olabilir . Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın . Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın.

Milliyet Astroloji

Genel olarak ortaklıkların ve ilişkilerin öne çıkacağı şartlar altına giriyorsunuz. Sizin kontrolünüz dışında gelişen olaylara hazır olmalı ve sabırlı davranmalısınız. Şimdiye kadar zorluk kaynağı olan ilişkilerin artık maddi yanı ile ilgilenmeniz ve size kazanç getirebilecek gelişmeler yaşamanız çok olası. Ortaklaşa yeni konularda sorumluluklarınızı göz ardı etmemelisiniz.

Turk.net

Kendinize güveniniz had safhada. Kendinize güvenmekte haksız da sayılmazsınız. Verdiğiniz kararların ne kadar isabetli olduğunun herkes farkında. Çok yakın bir gelecekte yaşayacağınız önemli bir değişiklikle ilgili bugün bir haber alabilirsiniz. İnsanlarla iyi ilişki kurmanızın meyvelerini topladığınızı düşünüyorsunuz. Gerçekten de alacağınız haber bu ilişkilerinizin bir ürünü.

Aşk Yaşamı: Onun iyimserliğiyle sizin iyimserliğiniz birleşince ortaya dikensiz gül bahçesi çıkıyor. Yine iyimser bir gününüzdesiniz. İlişkinizde yaşadığınız doyum, yaşamanızın her alanına yansıyor.

İş Yaşamı: Son günlerde şimdiye kadar alışmadığınız bir tempoda çalışmak sizi epeyce yordu. Bazı arkadaşlarınızın disiplinsizliği canınızı sıkıyor. Bugün de mesai yapma ihtimaliniz var. Gitmeseniz bile aklınız işinizde kalabilir.

Para Durumu: Kazancınız artmasıyla ilgili umudunuz kısa vadede gerçekleşmeyebilir ama bir süre sonra zam talebinde bulunabilirsiniz. Buna hakkınız olduğunu düşünüyorsunuz. Yine de gerçekleşmesi için uğraşmanız gerekebilir.

Dikkat: Üzerinde durmadığınız ufak tefek sağlık sorunlarınızla ilgili yakınlarınızın endişeleri var. Bugün yapacakları uyarıları önemsemeniz gerekebilir.

Takvim Gazetesi

Kartınız Aşk... Bugün sevgiden yana

olup, her konuda uzlaşma sağlamaya

çabalıyorsunuz. İçsel huzurunuz

çevrenizdekileri de mesut ediyor.

Güneş Gazetesi

Sevdiğinize karşı anlayışınız zayıf olabilir. Ona karşı biraz daha sıcak ve hoşgörülü davranmalı, sorunları büyütmekten kaçınmalısınız. Kuruntulardan uzaklaşın. İş yerinde rutin sorumluluklarınızı yerine getirebilir ve sorumluluklarınıza karşı daha rahat davranabilirsiniz.

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

22 Ocak hangi burç olur?
23 Ocak hangi burç olur?
24 Ocak hangi burç olur?
25 Ocak hangi burç olur?
26 Ocak hangi burç olur?
27 Ocak hangi burç olur?
28 Ocak hangi burç olur?
29 Ocak hangi burç olur?
30 Ocak hangi burç olur?
31 Ocak hangi burç olur?
1 Şubat hangi burç olur?
2 Şubat hangi burç olur?
3 Şubat hangi burç olur?
4 Şubat hangi burç olur?
5 Şubat hangi burç olur?
6 Şubat hangi burç olur?
7 Şubat hangi burç olur?
8 Şubat hangi burç olur?
9 Şubat hangi burç olur?
10 Şubat hangi burç olur?
11 Şubat hangi burç olur?
12 Şubat hangi burç olur?
13 Şubat hangi burç olur?
14 Şubat hangi burç olur?
15 Şubat hangi burç olur?
16 Şubat hangi burç olur?
17 Şubat hangi burç olur?
18 Şubat hangi burç olur?
19 Şubat hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | Kova Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0094 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme