Kova Burcu

.Gen.tr

Kova Burcu Günlük Yorum (09 Eylül 2011)

Mynet Astroloji

Sevgili Kovalar, 9-25 Eylül tarihleri arasında ortak kazanımlar evinizde etkili olacak Merkür-Başak burcu seyri dışarıdan elde edilen gelirler konusunda(eş aile, iş ortağı, banka, miras, hisseli paralar, sigorta gelirleri v.b) konularındaki karmaşık durumları düzenlemek adına gayet akıllıca planlamalarda bulunmanızı sağlayıcıdır. Ayrıca geçtiğimiz Ağustos ayındaki geri hareket esnasında gözden geçirilmiş olanları da yürürlüğe koyma anlamında destekleyicidir. Pratik ve gerçekçi davrandığınız zaman doğal olarak çıkarlarınızın farkında olmanız kolaydır. İlişkiler yoluyla kaynakların birleştirilmesi hususu yine bu sürecin etkileri arasında yer alır. Yani özel birlikteliğiniz size maddi yönden rahatlamanızda kuvvet verebilir. Bütçenize dışarıdan sağlanacak bu katkılar kuruntulu veya kuşkulu olduğunuz durumları daha net görmenizi ve önlem almanızı sağlayabilir. Ayrıca sizden kaynaklanan bir yanlışlık varsa bunları çözebilmeniz kolaydır. Bu enerji altında bazı görüşmeler meydana gelebilir. İş akdinin feshi veya uzun zamandır beklediğiniz bir haberin gelişiyle elinize para geçmesi gibi. Duygusal ve ruhsal güvenliğinizle ilgili mevzularda da etkili olan bu enerji maddi konulardaki sıkıntılarınızı tarafsızca gözlemlemeniz anlamına etkilidir.

 

Böylece aksaklık yaratan her şeyi düzelterek içinde bulunduğunuz duruma iyileştirmeniz mümkün olur. Parasal gelirlerinizi pratik bir şekilde kullanmanızı sağlayan bu enerji, elinize geçen veya geçecek paralarla ilgili nasıl ve kimlerle iletişimde bulunmanız gerektiğinin simgesidir. İş kaybı veya sağlık nedeniyle parasal konularda sorun yaşadıysanız bunlarla ilgili görüşmelerin simgesidir. Bazı düzenlemeler yapılarak bunlar tahsil edilebilir. İş ortaklığınızın maddi bölümüyle ilgili düzenlemelerin göstergesidir. Herhangi bir kayıp nedeniyle miras veya hisseli paraların görüşülmesi söz konusu olabilir. Kısaca bu dönem artık geçerliliğini çoktan yitirmiş sorunların çözüme kavuştuğu veya aydınlandığı bir dönem olarak dikkat çekicidir. Benim sizlere önerim bu süreçte aşırı saplantılı düşüncelerden, sanki her şey olumsuz sonuçlanacakmış gibi düşünmekten uzak durmanızdır. Duygusal yönden kargaşaya gerek yoktur. Bu çelişkiler, olumlu sonuçlanabilecek durumların kilitlenmesine neden olabilir.

 

Not: Merkür Başak burcu seyri esnasında dikkate alınması gereken tarihler: 10-19-27-28  Eylül olarak öne çıkıyor. Bu tarihlerde her burcun bilinçli hareket etmesinde fayda var.

 

Her alanda, bilinçli gözden geçirmelerde bulunmanız ve doğruya ulaşmanız dileğimle,

Hürriyet Astroloji

Hiçbirşeyi beğenmemek ve sürekli söylenmek gibi tutumlarınız olabilir.Bunun yerine elinizdekinden memnun olup, imkanlardan istifade etmeye gayret ederseniz daha kazançlı olursunuz. Bir çok şey yerine tek bir konuyu hedeflerseniz, oradan oraya sürüklenmekten kurtulursunuz. Unuttuğunuz bazı ufak işler başınıza bela olacak derecede büyüyebilirler. Aslında saçma sapan olan bir sürü şey gereksiz yere zamanınızı alıp sizi bezdirebilir. Ufak şeyleri ihmal etmez ve zamanında yaparsanız bu gibi sorunlarınız olmaz. Gezegenlerin konumları, sizi bugünlerde olumsuz etkiler altında bırakabilir.

Milliyet Astroloji

Artık kendinizden daha emin görünüyorsunuz. Ay burcunuzda gezinirken size yenilikler yapma fırsatı getiriyor. Canlandığınızı hissettiğiniz şartlar size aradığınız cesareti verecek. Uzun zamandır üzerinde çalıştığınız konuları ele alabilirsiniz. Kişisel alanda atacağınız önemli adımlar dikkat çekici olabilir. Uzun zamandır yapmak istediğiniz şeylere zaman ayırmalısınız.

Vatan Gazetesi

Her şeyin olumlu gideceği bir gün yaşayabilirsiniz. İş hayatında yüklü ödemeler aldıkça bunları yeni projelerinize kaynak olarak kullanabilirsiniz. Sevdiğiniz insanı fazla sahiplenmeniz onu sıkabilir.

Turk.net

Bazı ilişkileriniz sizi hayatın bir kısım gerçeklerinden kopartıyor. Bu ilişkilerde bir operasyon yapamayacağınızı biliyorsunuz. Yakın bir zaman içinde hayatı bütün gerçekleriyle top yekun yaşamanız hayal gibi görünüyor. Son günlerde arkadaş ilişkilerinizde bir kaos yaşıyorsunuz. Bu kaos sizi müthiş yıpratıyor, ama içinden bir bilge olarak çıkacaksınız.
Para Durumu: Sıkıntıları atacaksınız. Şansınız yaver gidecek. Şansınızın size kısa vadeli güldürü oyunları oynadığını görmeniz gerekiyor. Sıkıntısız döneminiz bu kez sizi de şaşırtacak kadar kısa sürecek
İş Yaşamı: Etrafınızda projektörler yanıyor, ama siz önünüzdekileri göremiyorsunuz. Bunca deneyim ve mesleki bilgiyle sorunlu bir çalışma yaşamı içindesiniz. Önümüzdeki günlerde kötü bir sürpriziniz var.
Aşk Yaşamı: Aşk son günlerde yanınıza gelip gelip gidiyor. Ondan bir dokunuş bekler gibisiniz. Sizin gibi bir aşk insanının aşka gösterdiği bu dönemsel duyarsızlıklar, size belli referanslarla yaklaşan insanların cesaretini kırıyor.
Dikkat Edilmesi Gerekenler: Bugünlerde birkaç kişi zorunlu konuğunuz olacak. Onlara pek sıcak olmayan davranışlarla bu zorunluluğu hissettirmemeli, onların size bir zamanlar gösterdiği konukseverliği unutmamalısınız.

Takvim Gazetesi

Bir şeyi aklınıza koyduğunuzda onu mutlaka gerçekleştirmek için kuralları çiğneyebiliyorsunuz.

Sabah Gazetesi

Yaşam şartlarınızla ilgili değişimler canınızı sıkabilir. Bugün ,gireceğini ortamlarda farklı bir konu ile ilgili fikirlerinizi söylemelerini isteyebilirler. Aykırı davranmak yerine, olaylara görecelikle bakmalısınız. Taraf tutmak size çevre kaybettirebilir. Özgürce konuşmak her zaman olumlu sonuç vermiyor.Dikkatli olmalısınız.

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

22 Ocak hangi burç olur?
23 Ocak hangi burç olur?
24 Ocak hangi burç olur?
25 Ocak hangi burç olur?
26 Ocak hangi burç olur?
27 Ocak hangi burç olur?
28 Ocak hangi burç olur?
29 Ocak hangi burç olur?
30 Ocak hangi burç olur?
31 Ocak hangi burç olur?
1 Şubat hangi burç olur?
2 Şubat hangi burç olur?
3 Şubat hangi burç olur?
4 Şubat hangi burç olur?
5 Şubat hangi burç olur?
6 Şubat hangi burç olur?
7 Şubat hangi burç olur?
8 Şubat hangi burç olur?
9 Şubat hangi burç olur?
10 Şubat hangi burç olur?
11 Şubat hangi burç olur?
12 Şubat hangi burç olur?
13 Şubat hangi burç olur?
14 Şubat hangi burç olur?
15 Şubat hangi burç olur?
16 Şubat hangi burç olur?
17 Şubat hangi burç olur?
18 Şubat hangi burç olur?
19 Şubat hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | Kova Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0126 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme