Kova Burcu

.Gen.tr

Kova Burcu Günlük Yorum (09 Ocak 2012)

Mynet Astroloji

Sevgili Kovalar, 9 Ocak saat 09:30  itibariyle Yengeç-Oğlak burç aksı üzerinde meydana gelecek Dolunay, iş hayatınızı düzenli ve verimli sürdürmeniz için her şeyden önce bedensel ve zihinsel açıdan sağlıklı yaşamanız, düzenli beslenmeniz ve gündelik hayatınız içinde stres, yorgunluk ve gerilimli tepkilerden uzak durmanız lazımdır. Günlük yaşamda her insanın yapmakla yükümlü olduğu görevleri bulunmaktadır. Kimileri evde, kimileri ise iş yaşamının içinde rutin bir şekilde yapılması gereken görevleri yerine getirmeye çalışır. Bunlar şöyle bir genel olarak düşündüğümüzde belirli bir düzen içinde sürüp gider. İhtiyaçların düzgün bir şekilde karşılanması ve güven dolu bir hayat sürebilmek için sağlığımıza son derece dikkat etmek, düzenli beslenmek, uykumuza, dinlenmemize özen göstermek gerekir. Bu konularda dikkatsizlik yapmak, bile bile zararlı alışkanlıkları sürdürmek zamanla iş gücü kaybına ve rahatsızlanmamıza neden olabilir. Bütün bunların sonucunda ise, görevlerinizi yerine getiremediğiniz gibi gereksinimlerinizi karşılamanız da güçleşebilir. Burada dikkat edilmesi gereken nokta bundan sonrası adına hayatınıza bir düzen kurmak, yeteneklerinizi gösterebileceğiniz bir alanda iş sahibi olmak, seçimlerinizi doğru düzgün bir şekilde yaparak yaşamınıza yön vermektir.

 

Böylece hem başkalarına hem de kendinize karşı olan sorumluluklarınızı yerine getirmiş olur hem de geleceğinizi garanti altına almış olursunuz. Gelişiminizi bu şekilde sağlamanız zamanla çalıştığınız alanda ustalaşmanıza ve diğer insanlara bilgi ve deneyimlerinizi aktararak onların da verimli bir şekilde hayata katılmasına yardımcı olabilirsiniz. Bu durum gerek ruhsal açıdan gerekse maddi anlamda kimseye muhtaç olmadan hayatınızı kurgulamanızı sağlayabilir. Şimdi dolunay etkisi altında kendinizi bir kez daha gözden geçiriniz ve aksayan noktaları tespit ederek, izlediğiniz yolda varsa eksiklerinizi tamamlayınız yoksa daha fazla ilerlemek adına neler yapabilirsiniz bunları tespit ediniz. Bu alanda olabilecek ters gelişmelerde lütfen dürüst olunuz, sizden kaynaklanan bir yanlış varsa bundan sonrası adına hatalarınızdan ders alarak yeni düzenlemelerde bulunmaya çalışınız. Böylelikle apansız durumlarla karşılaşmaz, dünyadan soyutlanmaz, keyifsiz ve sağlıksız yaşamaz mutlu ve huzurlu olursunuz. Tam tersi durumda ise bu dolunay sizin için oldukça eğitici ve tedirgin edici geçebilir.

 

Yeni hafta boyunca girişimde bulunduğunuz her işinizin başarıyla sonuçlanması dileğimle,

Hürriyet Astroloji

Pozitif düşünmeniz ve içinizdeki duyguları doğru yönlendirmeniz gereken bir gündesiniz.Başkalarıyla birlikte yaşanan yoğun olaylar olabilir. Bu arada ani tanışmalar ve bağlantılar kurabilirsiniz. Oldukça hevesli bir girişimci olarak görünebilirsiniz. Bu görüntünüzü ve girişkenliğinizi bu gün iyi kullanabilirsiniz.

Milliyet Astroloji

Ortaya çıkan işler yüzenden iyi bir program yapmanız gerekiyor. Özellikle detaylara önem vermek ve sorumluluk almak zorunda kalabilirsiniz. Organize olunması gereken önemli konular ise üzerinizde daha fazla baskı kuracaktır. İş ortamında yaşanan olaylar ise sizi duyarlı kılıyor. Hizmet etmeniz gereken koşullar karşısında sabırlı olmalısınız.

Vatan Gazetesi

İş yerindeki negatif tavırlarınız, arkadaşlarınızla aranızın bozulmasına neden olabilir. Biraz daha pozitif davranmaya özen gösterin. Dinlenmek için eğlenceli konular bulun. Sevgilinizin desteğinin her zaman sizinle olduğunu unutmayın. Bir dostunuzun kişisel sorunlarıyla ilgilenebilirsiniz.

Turk.net

Bugünü dingin geçirme niyetindesiniz. Kendinizi günlük, irili ufaklı problemlerden sakınacaksınız. Sağlam dostluklara çok önem veriyorsunuz. Böyle dostlukları korumak için, bazen gereğinden fazla tavizkar davranabiliyorsunuz. Aile içinde küçük bir sorun gitgide büyümeye devam ediyor. Bu konuda üzerinize düşeni tam olarak yapamadığınızı düşünüyorsunuz.
Para Durumu: Harcamalarınız standardınızın epeyce üzerinde. Paranızı daha akıllıca kontrol etmeyi bilmelisiniz. Yeni yılı daha şimdiden taksitlerle doldurmaya çalışmamalısınız.
İş Yaşamı: Yakında bir günlük bir iş yolculuğunuz var gibi. Önümüzdeki günlere sarkıttığınız bir iş, sizi günü geldiğinde çok sıkıştırabilir. Bu işi hemen bugünden ele almanız gerekiyor.
Aşk Yaşamı: Gönlünüzün aradığını bulmak için aceleye hiç ihtiyacınız yok. Çevrenizin size hiç uygun görmeyeceği, sizin de ilerde rahatsızlık duyacağınız ilişkilere hiç girmemelisiniz.
Dikkat Edilmesi Gerekenler: İyi bir dost gibi davranıp arkadaşınızı kendi başına bırakmamanız gerekiyor. Bütün uyarılarınıza rağmen yanlış adımlar atmaya devam etmesi sizi yıldırmamalı.

Takvim Gazetesi

AŞK: Bugün çok şiddetli aşkyaşıyorsunuz ve gözünüz hiçbirşeyi görmüyor. Hataya açıkolabilirsiniz, duygularınızıfrenleyin. Sonra saman alevi gibiaşkınız da sönebilir. Kırıkkalbinizi böyle toparlayamazsınız.İŞ: Oldukça hırslısınız. Bu hırsınız daha çokmaddeye yönelik. Hayale kapılarak birçok işinizibozabilirsiniz. Sağlam kazanç yolları bulmalısınız.SAĞLIK: Bugün spor aktivitelerine yönelebilirsiniz.Uzun süreli oturmak zaten sağlığınızı bozmuştu.

Sabah Gazetesi

Finans konuların gündem kazanmasıyla satın alma duygunuz ortaya çıkıyor. Bugün, çevrenize hediye vermek isteyebilirsiniz. Satürn açısının sizi zorlaması karşısında bazı engellere takılabilir ve kendinizi anlatma konusunda zorluklar yaşayabilirsiniz. Beğendiğiniz konularda kendinizi daha da mükemmel yetiştirmek isteyeceksiniz.

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

22 Ocak hangi burç olur?
23 Ocak hangi burç olur?
24 Ocak hangi burç olur?
25 Ocak hangi burç olur?
26 Ocak hangi burç olur?
27 Ocak hangi burç olur?
28 Ocak hangi burç olur?
29 Ocak hangi burç olur?
30 Ocak hangi burç olur?
31 Ocak hangi burç olur?
1 Şubat hangi burç olur?
2 Şubat hangi burç olur?
3 Şubat hangi burç olur?
4 Şubat hangi burç olur?
5 Şubat hangi burç olur?
6 Şubat hangi burç olur?
7 Şubat hangi burç olur?
8 Şubat hangi burç olur?
9 Şubat hangi burç olur?
10 Şubat hangi burç olur?
11 Şubat hangi burç olur?
12 Şubat hangi burç olur?
13 Şubat hangi burç olur?
14 Şubat hangi burç olur?
15 Şubat hangi burç olur?
16 Şubat hangi burç olur?
17 Şubat hangi burç olur?
18 Şubat hangi burç olur?
19 Şubat hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | Kova Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0072 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme