Kova Burcu

.Gen.tr

Kova Burcu Etkileme Yolları

Kova Burcu Erkeği Nasıl Etkilenir?

Kova burcu erkeği hem akıllı hem de ukala bir tiptir. Kova burcundan hoşlanan bir kadın, onu etkileme konusunda oldukça dikkatli olmalıdır. Özgürlüğüne düşkündür, bir yerde bağlı kalmak istemez. Akıllı olduğu için elde etmek için çabalayan bir kadını önceden sezebilir ve istediği zaman uzaklaşır. Bu nedenle Kova erkeğini etkilemek isteyen bir kadın öncelikle duygularını göstermemeyi öğrenmeli. Kova erkeğini etkilemek isteyen bir kadın kendini gizli tutmalı, tam anlamıyla bu erkeğini kendisini çözmesine izin vermemeli. Yine de bu durum fazla zorlaştırılmamalı, aksi halde uzaklaşacaktır. Yalandan nefret eder, bu nedenle doğrucu olmaya özen gösteren kadınların, Kova erkeğini etkileme şansı çok yüksektir.

Kovalar kalabalıklar içinde farklılığıyla kendisini sıyırabilen kişilere karşı mıknatıs gibi çekilirler. Kova erkeğinin ilgisini istiyorsanız tanıdığı herkesten ‘farklı’ olduğunuzu ortaya koymalısınız. Kova erkeğini, ‘orijinallik’  kadar hiçbir şey etkilemez. Bu nedenle onları etkiniz altına alabilmenin ilk yolu, sahip olduğunuz orijinal kişiliği ortaya koyarak, sürüden ayrıldığınızı göstermeniz olacaktır. Kova erkeği giyimine özen gösteren bayanları beğenir, fakat sadece trendleri takip ederek onu etkileyemezsiniz. Stilinizde de mutlaka kendinizden bir şeyler katarak farklılık yaratarak, onları büyüleyebilirsiniz. Eğer geçmişinizde, iş veya özel hayatınızda alışılmadık, olağandışı bir özelliğiniz varsa bunu onların yanında anlatmaktan asla çekinmeyin. Bu durum kova erkeğinin sizi tanımak için daha fazla heyecan duymasını sağlayacaktır. Kova erkeğini etkilemek için ilginç ve değişik olma kartını iyi kullanmalısınız.

Kova erkeğiyle öncelikle arkadaşlık kurup bunu ilerletmek, kendinize aşık etme şansınızı arttıracaktır. Kovalar çok sosyal kişilerdir ve etraflarında her türlü karaktere sahip arkadaşları olacaktır. Zekaları, sosyalleşme ve güzel konuşma yetenekleri sayelerinde etraflarında farklı arkadaşlıklar kurmak onlar için çok kolaydır. Çoğu kovanın romantik ilişkisinin arkadaşlık kurduğu insanlar arasında başladığı ve daha sonra ciddi bir boyuta geldiğini unutmayın. Başka bir deyişle, Kova erkeği arkadaşları olmayan ve yeni tanıştıkları birisiyle çok ender aşk yaşamaya başlar. Aşk hayatında nazik ve ilgili bir sevgili olmasına rağmen bu sizi çok kandırmasın çünkü kovalar asla birlikte olduğu kişileri hayatlarının merkezi konumuna sokmazlar. En önemli önceliğinin bağımsızlıkları olduğunu, bağlanmaktan ve kısıtlanmaktan asla hoşlanmayacaklarını asla unutmayın. Kendinizi onlarla hemen yatağa girmeye çalışmak için zor durumlara sokmayın. Kova erkeği tamamen hazır olana kadar, sabırlı olup, zaman tanıyarak olayların platonik düzeyde kalacağını aklınızdan çıkarmayın.

Kova burcu erkeği etkilemeye çalışırken yapılabilecek en kötü yanlış özgürlüğünün tehdit edildiğini hissedeceği ve sıkılacağı bir davranış sergilemek olacaktır. Zodiak’ın büyük isyankarları, Kovalar kimseye hesap vermeyi sevmezler ve manüplasyonların hiçbirine tolerans göstermezler. Kova burcu erkeğini sıkıştırmaya, mecbur etmeye çalıştığınız her davranışınızla onu tam tersi yöne doğru koşmaya teşvik etmiş olursunuz. Geleneksel etkileme taktiklerinden, kıskançlık yaparak erkekleri tavlamak, söz konusu kova erkeği olduğunda tamamen zaman kaybı olacaktır. Burçlar arasındaki en az sahiplenici ve yarı açık ilişkilere inanan kovalar, sizin başkalarıyla görüşmenizle ilgilenmeyecek, kabul edecek yada uzaklaşacaktır. Bunun karşılığında, özel hayatıyla ilgili nasıl isterse o şekilde davranacak ve aynı yaklaşımı sizden isteyecektir. Kova burcu erkeği asla kısıtlamaya gelemez bunu aklınızdan çıkarmayın.

Kova burcu erkeklerini etkilemek istiyorsanız, karizmatik, sakin ve aklı başında olmalısınız. Bu genelde dahi sayılabilecek kadar zeki erkekler, duygularını açıkça ifade eden insanlardan rahatsız olabilirler. O yüzden duygularınızı aşırı şekilde gösterme eğiliminde bir karaktere sahipseniz, sulu göz bir tarzınız varsa onların yanında kendinize hakım olmanızda yarar vardır. Duygusal olsalar dahi bunu en derinde kendileri yaşamayı tercih ederler. Onunla duygusal konuşmalar yapmak yerine, akılcı konular seçebilirsiniz. Çünkü kova erkekleri için zihinsel uyum çok şey ifade ettiğinde, zeki, her konuda bilgi ve fikir sahibi olan ve bunları tartışmaya açık partner arayışında olur. Kova erkeklerinin tartışmaktan en çok hoşlandıkları konular, politika, sosyal, insani ve toplumsal konular - sorunlardır. Her dediğine evet diyen kadınlar da kova erkeklerine farklı’ değil sıkıcı geleceğinden, inandığını savunan, cesaretli ve dik duran kadınları sever.

Kova erkeğini etkilemenin en iyi taktiği onu devamlı şaşırtmaktır. Bu burçta doğan erkeklerle olan ilişkinizin monoton hale gelmemesi gerekir. Çünkü bunu hissettiği zaman ilişkiniz tehlikeye girecek ve sıkılacaktır. Romantik karşılaşmanın heyecanı bittiğinde, sizde herhangi bir ‘farklılık’ yaparak kartlarınızı doğru oynamadığınız takdirde kova erkeğinin ilgisi farklı taraflara kaymaya başlayacaktır. Bu erkeklerin kancanıza takılı kalmasını istiyorsanız, kendinizle ilgili her şeyi hemen açık etmeyin. Biraz gizemli kalın. Bırakın sizi daha iyi tanımak için ilgi, merak ve heyecanı hep ayakta kalsın. Kendinizi zaman içinde yavaşça ona açın, her an sizin hakkınızda yeni bir şeyler keşfediyor olmak onun size karşı olan heyecan ve ilgisini dinamik tutacaktır. Bu asi, bağımsız ruhlu, zeki ve kendine has olan kova burcu erkeğinin kalbini fethetmek ve elde tutmak sandığınız kadar kolay olmayacaktır. Onu bolca şaşırtın, konuşkan, zeki, kültürlü, her ortama uyum sağlayabilirim ve onun için değişik tatil planları yaparım ilişkimizde asla monotonluğa düşmeyiz derseniz tüm uğraşlarınıza değecektir.

Kova Burcu Kadını Nasıl Etkilenir?

Kova burcu kadını özgürlüğüne düşkün bir yapıya sahiptir. Her ne olursa olsun onu kısıtlamaya çalışmamalısınız, sadece fikrinizi söyleyin, dayatmaya yapmayın. Aksi halde sizden etkilenmez ve uzaklaşır. Duygusal değildir ve aklı ile hareket etmeyi sever, sizde bu şekilde davranarak onda merak uyandırmalısınız, bu sayede onu etkilemeyi başarabilirsiniz. Gizemli bir yönünüz olsun ve bunu keşfetmeye çalışsın. Yine de bu durumu fazla uzatmamaya özen gösterin, sıkılıp uzaklaşabilir. Doğrucu olun, asla yalan söylemeyin. Tüm bunları uyguladığınız süre sizden etkilenmesini sağlayabilirsiniz.

Kova burcunda doğan kadınlar kendilerine inanılmaz derecede büyük bir değer verirler. Kendilerini her şeyin üzerinde görme eğilimindedirler ve sürekli el üstünde tutulmak isterler. Genel bir sohbet sırasında bile her konuda muhalefet edebilir ve karşıt bir görüş savunabilirler. Bunun sebebi, bilinçaltlarında yatan kendi dediğinin doğru olduğunu kabul ettirme içgüdüsüdür. Tamamen yanlış olduğu açık olan bir tezi bile ileri sürüp saatlerce kanıtlamaya uğraşabilirler. Bu sebeple karşılarına çıkacak erkeklerin bunun farkında olması gerekir. Kova burcun kadınından daha güçlü bir muhalefet yeteneğine sahip olmanız ve hazır cevap olmanız gerekebilir.

Kova burcu kadınlarının kendilerine olan stabil güvenleri onlara kendi başlarına hareket edebilme yetisi kazandırır. Hatta;kova burcu kadınlar kimseye ihtiyaç duymuyormuş gibi yaşamaya çalışırlar. Kendi ayakları üzerinde durabildiklerini göstermeye çalışırlar. Kendi zekasına ve aklının yeterliliğine son derece güvenir ve duygusal durumunun bunun önüne geçmesine izin vermez. Akılcı kararlar vererek yaşamını sürdürür.

Kova burcu kadınlarının zor beğenmesinin sebebi akılcı davranmalarıdır. Duygusal olarak ne kadar yoğun duygular hissediyor olurlarsa olsunlar, bir erkek mantıksal açıdan kendilerine uymuyorsa üzerini çizebilirler. Çünkü kendisine bakamayacak, koruyamayacak, tam olarak istediği ilgiyi gösteremeyecek kişilere; sırf çekim hissediyorlar diye kendilerini açmazlar. İlgilendikleri erkeklerin, yaşamlarında istedikleri alanları doldurup dolduramayacağına bakarlar. Duygusal olarak birçok erkeğin kendilerini etkileyebileceğine inanırlar ve bu nedenle bunu özel bir şeymiş gibi görmezler.

Kova burcu kadınının çekim duyduğu erkekler, genellikle gizemli adamlardır. Bu burçlar çok meraklıdır ve araştırıp ortaya çıkarmak ister. Bu nedenle Kova burcunu etkilemek isteyen erkekler hislerini gizlemelidirler.


Kova Burcunun Arası İyi Olduğu Burçlar

Kova Burcu Aşk

Kova Burcu Çiçeği

Kova Burcu Cinsellik

Kova Burcu Diyet & Fitness

Kova Burcu Eğlence

Kova Burcu Erkeği

Kova Burcu Erkeğin Diğer Burçlarla İlişkileri

Kova Burcu Erkek, Aşk ve Evlilik

Kova Burcu Güzellik

Kova Burcuna Hediyeler

Kova Burcu ile Ortaklık

Kova Burcu İş Hayatı

Kova Burcu Kadın, Aşk ve Evlilik

Kova Burcu Kadını

Kova Burcu Kadınının Diğer Burçlarla İlişkileri

Kova Burcu Künye

Kova Burcu Olumlu Olumsuz Yanları

Kova Burcu Otomobil

Kova Burcu Özellikleri

Kova Burcu Para ve Zenginlik

Kova Burcu Sağlık

Kova Burcu Stresten Arınma

Kova Burcu Tatil

Kova Burcu Ünlüleri

Kova Burcu Uygun Meslekler

Kova Burcu Aşk Uyumları

Kova Burcu Karanlık Yönleri?

Kova Burcu Kayınvalide Ne İster?

Kova Burcu Gıcık Yönleri?

Kova Burcu Çekilmez Özellikleri?

Kova Burcu Ayrılık Acısı

Kova Burcu Bebeği

Kova Burcu Kadınına Hediye

Kova Burcu Babalar Nasıl Olur?

Kova Burcu Çocuğu

Kova Burcu Doğal Taşı

Kova Burcu Doğum Günü

Kova Burcu Etkileme Yolları

Kova Burcu Efsanesi

Kova Burcu Aşk ve Evlilik

Kova Burcu Fiziksel Özellikleri

Kova Burcu Hastalıkları

Kova Burcu Merkür İlişkisi

Kova Burcu Yıldızname


Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email


Yorum ekleyin, soru sorun:
Adınız veya Rumuzunuz:
Email Adresiniz (Kesinlikle Gizli Kalacaktır):
Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

22 Ocak hangi burç olur?
23 Ocak hangi burç olur?
24 Ocak hangi burç olur?
25 Ocak hangi burç olur?
26 Ocak hangi burç olur?
27 Ocak hangi burç olur?
28 Ocak hangi burç olur?
29 Ocak hangi burç olur?
30 Ocak hangi burç olur?
31 Ocak hangi burç olur?
1 Şubat hangi burç olur?
2 Şubat hangi burç olur?
3 Şubat hangi burç olur?
4 Şubat hangi burç olur?
5 Şubat hangi burç olur?
6 Şubat hangi burç olur?
7 Şubat hangi burç olur?
8 Şubat hangi burç olur?
9 Şubat hangi burç olur?
10 Şubat hangi burç olur?
11 Şubat hangi burç olur?
12 Şubat hangi burç olur?
13 Şubat hangi burç olur?
14 Şubat hangi burç olur?
15 Şubat hangi burç olur?
16 Şubat hangi burç olur?
17 Şubat hangi burç olur?
18 Şubat hangi burç olur?
19 Şubat hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2024 MAN | Kova Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.1093 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme