Kova Burcu

.Gen.tr

Kova Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Takvim Gazetesi

Plansız yapacağınız her şey bugün size vakit kaybettirecek. Duygusal anlamda yıldızınız parlarken mutlu olacağınız konuşmalara vakit ayırın.

Vatan Gazetesi

Yeniay bu kez burcunuzda gerçekleşecek. Yapmak istediğiniz ancak bir türlü uygun zamanı yakalayamadığınız, cesaret isteyen iş ve girişimleriniz için, kendi adınıza atacağınız adımlar için kullanabilirsiniz yeniayın etkisini.

Milliyet Astroloji

Bugün kişisel hassasiyetiniz olan konularda daha mücadeleci davranabilirsiniz. Bazı konuları hırs haline getirmeniz sizi zor duruma sokabilir. Sakin davranmalı, değişen durumlara karşı tavrınızı belirlemelisiniz. Gün içinde ilişkiler ön plana çıkabilir. Sorumlu olduğunuz konulara ilaveten yeni işler devralabilirsiniz. Akşam saatlerinde akıcı koşullar söz konusu.

Elle Dergisi Astroloji

Burcunuzdaki yeni ayın ardından iş ve para konularına daha fazla odaklanmanız gerekiyor bugün. Sahip olduklarınızı ve yeteneklerinizi daha iyi değerlendirme fırsatlarınız olabilir. Bazı harcamalar yapmak isteyebilirsiniz. Hesap ve alışverişlerinizde dikkatli olmalısınız.

Mynet Astroloji

Sevgili Kovalar Salı günümüz, saat 10:32 Balık burcunda ilerleyecek Ay etkisi altında başlıyor.  Bu enerjinin özünde, özveri ve güçlü bir sevgi isteği saklı.  Ayrıca aşkın kendi içindeki tüm pürüzlerine gözlerimizi kapatmamız anlamına da geliyor. Sorunlarla boğuşmaktan yorulan birey  problemlerin kendiliğinden çözülmesini istiyor, insanlardan anlayış ve iyi niyet bekliyor.   Ay-Balık etkisi altında eğer yalnızsak,  o hayalini kurduğumuz insanın bir an önce çıkıp gelmesine  hayal edebiliriz.  Neden olmasın diyerek umutlanabilir. Aşkı değerlendirme biçimimiz, aşka bakış açımız farklı bir pencereden güne uyanmak gibidir. Görülen manzara öylesine güzeldir ki, insan kelimelerle ifade etmekte zorlanır. Peki gerçek midir? veyahut hayal edilen bizim midir? Bu önemli değildir.

Çünkü bugün hayatın gerçekleri değil, bizim gördüklerimiz önemlidir. İyi-güzel-olumlu düşünmemizi, inancımızı yüksek tutmamızı sağlayan  Ay-Balık ifadesi altında endişeler ortadan kalkar. İnsan iç sesinin bu rehberliğinde zamanın kendi lehine işleyeceğini düşünerek rahatlar. Zaten günün özeti de budur. Rahatlamak ve stresten olabildiğince uzak durmak. Gün boyunca tüm işlerinizde başarı ve gönlünüzce mutluluk dileklerimle,

Radikal Gazetesi

Gün boyunca toplum içinde kendinizi ve kurallarınızı daha rahat ifade ederken, maddi konularda istediklerinizi daha rahat elde edebilir, yeteneklerinize yönelerek çalışmalarınızı hızlandırabilirsiniz. Bugün aileniz, patronlarınız ve kurumlarla yapacağınız olası görüşmeler olumlu geçecektir.

HABERTÜRK Gazetesi

Hızlı ve hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Hayatınızla ilgili önemli kararlar gündeme gelebilir. Hayatı farklı açılardan algılayacaksınız. İş bağlantılarınız yüzünüzü güldürecek.

Hürriyet Aile Burçlar

Kendinizi duygusal anlamda kontrol altına almalı ve düşünmeden hareket etmekten kaçınmalısınız. Aksi takdirde yanlış adımlar atabilir ya da hiç istemediğiniz sonuçlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Mantıklı, sabırlı ve anlayışlı olmanız gereken bir dönemin içerisindesiniz.

Günün Atmosferi:Sosyal ilişkilerimizde empati kurabileceğimiz, olumlu ve pozitif bir gündeyiz. Fedakâr ve yardımsever yönümüz ağır basacak. Yeni deneyimlere, entelektüel, yaratıcı fikirlere ve teknolojiye yoğunlaşabiliriz. Geleceğe yönelik bazı önemli adımlar atabiliriz. Ancak bu adımları atmadan önce enine boyuna düşünmeliyiz. Zira bu durum bizim aleyhimize sonuçlar doğurabilir ve bizi asıl gitmek istediğimiz yönden uzaklaştırabilir. Gerçekleri göz ardı eden, hayalperest yaklaşımımız bizi yanlışa düşürebilir. Olaylara daha realist bakmaya çalışmalıyız. Öte yandan sosyal ilişkilerimiz açısından canlı ve hareketli bir gün bizi bekliyor. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumayı unutmayın lütfen... Hepinize mutlu günler. Sevgi ile kalın... Niobe Aslı Temel - Hürriyet Aile 9 Şubat 2016 Burç Yorumları

Hürriyet Astroloji

Duygularınızı kontrol etmeniz ve sonradan pişman olacağınız adımlar atmaktan veya tepkiler vermekten kaçınmanız gereken günlerdesiniz. Atacağınız yanlış adımlar veya alacağınız yanlış kararlar nedeniyle yanlış bir yöne ilerleyebilirsiniz. Değişiklikler yapılması gerekiyorsa geçerli nedenleriniz olmasına özellikle dikkat etmelisiniz. Sakarlıklara ve tartışmalara açık günler. İlerlemeden önce mantıklı düşünmeniz gerekiyor. Daha anlayışlı ve düşünceli davranmanız gerekiyor. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Birbirimiz tanımak, anlamak ve empati yapmak da zorlanmayacağımız bir gündeyiz. Özverili ve yardımsever tavırlarımızla dikkat çekebiliriz. Yeni şeyler öğrenmek isteyeceğimiz, entelektüel aktivitelere açık, bilgi arttırıcı ve keşif niteliğinde fikirlerle dolu, teknolojiye merakımızın da arttığı günlerdeyiz. Geleceğe dönük yeni adımlar atmak isteyebiliriz, ancak zamanımızı bu alana kaydırmadan önce sonuçlarını en iyi şekilde düşünmemiz gerekiyor. Zira, atacağımız adımlar, gerçek yolumuzdan çıkmamız anlamına gelebilir. Hayatı veya gelişmeleri olduğu şekliyle değil olmasını istediğimiz gibi algılayabiliriz. Hayali yaklaşımlarımız nedeniyle, yanılmaya ve yanıltılmaya açığız. Sosyal açıdan hareketli süreç. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel


Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

22 Ocak hangi burç olur?
23 Ocak hangi burç olur?
24 Ocak hangi burç olur?
25 Ocak hangi burç olur?
26 Ocak hangi burç olur?
27 Ocak hangi burç olur?
28 Ocak hangi burç olur?
29 Ocak hangi burç olur?
30 Ocak hangi burç olur?
31 Ocak hangi burç olur?
1 Şubat hangi burç olur?
2 Şubat hangi burç olur?
3 Şubat hangi burç olur?
4 Şubat hangi burç olur?
5 Şubat hangi burç olur?
6 Şubat hangi burç olur?
7 Şubat hangi burç olur?
8 Şubat hangi burç olur?
9 Şubat hangi burç olur?
10 Şubat hangi burç olur?
11 Şubat hangi burç olur?
12 Şubat hangi burç olur?
13 Şubat hangi burç olur?
14 Şubat hangi burç olur?
15 Şubat hangi burç olur?
16 Şubat hangi burç olur?
17 Şubat hangi burç olur?
18 Şubat hangi burç olur?
19 Şubat hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2016 MAN | Kova Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.004 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme