Kova Burcu

.Gen.tr

Kova Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Takvim Gazetesi

Geçmişte aldığınız radikal kararların ne kadar doğru olduğunu görmeye başlayacaksınız. Hayatınızdan çıkması gereken bir kaç isim daha var.

Hürriyet Astroloji

Bazı amaçlarınızı, hayallerinizi, beklentilerinizi veya umutlarınızı güçlendirebilecek gelişmeler yüzünü göstermeye başlayabilir. Yavaş yavaş bazı konuları neden zorladığınızı fark edebilir ve yanıtlar almaya başlayabilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Ev, aile, ülke, konfor ve huzur başlıklı konuların ön plana çıkabileceği bir hafta sonundayız. Sabah saatleri yardımlaşmaya açığız. Ancak, öğleden itibaren gece saatleri dahil, daha gergin durumlar, kişiler veya olaylarla uğraşmamız gerekebilir. Hırçın ve hırpalayıcı etkiler saldırgan kişileri, grupları gündeme taşıyabilir veya ufak tefek sakarlıklar ya da kazalar söz konusu olabilir. Zaten yanıltıcı etkiler altındayız ve kandırılmamak için de çaba sarf etmemiz gerekiyor. Temkinli hareket etmek, şüphe faktörünü elden bırakmamak ve kontrollü davranmak önem taşıyor. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Sözcü Gazetesi

Bu hafta gökyüzünde Mars-Uranüs-Pluto arasında T-Kare dediğimiz astrolojinin en gergin en tehlikeli açı kalıbı meydana gelecek. T-Kare ile birlikte eğitim, yayıncılık, yurtdışı ile ilgili konular, hukukla ilgili alanlarda can sıkıcı gelişmeler söz konusu olabilir. Bu hafta iletişim kazalarına karşıda dikkatli olun. Sağlığınıza gereken özeni gösterin özellikle ayaklarınıza, ayak bileklerinize dikkat edin. Kronik rahatsızlıklarınız nüksedebilir. Bu hafta Venüs de Akrep Burcu’na giriş yapacak ve 31 Aralık’a kadar bu burçta seyahat edecek. Bu süerçte iş ve kariyerinizi ilgilendiren konularda şanslı olacaksınız.

Vatan Gazetesi

Bugün akıl akıldan üstündür dedirtecek size. En çok fayda sunacak fikirler eşinizden gelecek. Kendi bildiğimi yaparım diye ısrar etmediğiniz takdirde diğerlerinden alacağınız görüşler her zamankinden daha fazla verim sağlayacak.

Hürriyet Aile Burçlar

Bazı konular(hukuki konular, alacak verecek meseleleri v.b), kesin olarak sonuçlanıyor veya sonlanıyor. Ailenizde veya sizde meydana gelebilecek ufak tefek sağlık sorunları da, gündeminizde yer alabilir.

Günün Atmosferi:Dün olduğu gibi bugün de, aile, ev, ülke ve huzur başlıklı konular ön planda. Ancak, bu sefer sabah saatlerinde birbirimizi daha iyi anlamak, birbirimize yardım etmek istiyor olacağız. Empati yapabiliyoruz bu saatlerde ve duygularımız coşkulu. Ancak, öğle sonrası saatler hayal kırıklıkları, kafa karışıklıkları, kırgınlıklar, belirsizlikler, kaygılar, dalgınlık ya da şuradan şuraya hareket etmeme isteği, ilişkileri ve bizi zorlayabilir. Karar almak veya harekete geçmek için daha güzel bir günün seçilmesinde fayda var. Günü yorumlayabilmek için, dün dahil geçen haftanın yorumlarına da bir göz atmanızda fayda var derim Niobe’ce. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da mutlaka okumalısınız. Hepinize mutlu günler. Sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel - Hürriyet Aile 29 Kasım 2015 Burç Yorumları

Elle Dergisi Astroloji

Özellikle sosyal kuruluşlarda, sivil organizasyonlarda yer alıyorsanız veya arkadaşlarınızla birlikte yürttüğünüz işleriniz varsa, bugün gündeminiz bu işlerle dolu geçebilir. İkili ilişkilere daha çok yoğunlaşacağınız, tek başına hareket etmektense birlikte davranmayı tercih edeceğiniz bir gündesiniz.

Radikal Gazetesi

Gün içinde aileniz ve sevdiklerinizle ilişkilerinizde kendinizi baskılı, kurallı ve otoriter ifade edebilir, yakınlarınızla ve sizden yaşça büyük kişilerle ilişkilerinizde problem yaşayabilirsiniz. Enerjinizi kariyer hedeflerinize ve çalışmalarınıza odaklamanızın faydalı olacağı bir zaman dilimindesiniz.

Milliyet Astroloji

Bugün eşinizle ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. Gün içinde yeni sorumluluklar almanız gerekebilir. Karşınızdakilerle ilişkinizde kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Tepkilerinizi göstermekten çekinmeyeceğiniz bir gündesiniz. İletişimde olduğunuz kişilerle uyum aramak gerekiyor. Akşam saatlerinde sosyal alanda daha olumlu fırsatlar var.

Mynet Astroloji

Sevgili Kovalar saat 02:16 Güneş-Satürn kavuşumuyla yeni haftamızı selamlıyoruz. Arkadaşlıklar, toplumsal yaşam, hedeflerimiz ve değerlerimizi ciddi bir şekilde gözden geçirmemizi sağlayan bu enerji, bizi kısıtlayan, zamanımızı boş yere alan proje ve çalışmalar yerine, gerçek manada gelişmemizi sağlayan aktivitelere yönelmek gerektiğini işaret ediyor. Çünkü geleceğimiz önemli. Zaman akıp gidiyor ve insanın bir amacı olmalı. Dostluklar da gözden geçirmeli. Bazı insanlarla yollar ayrılabilir. Kimileriyle kenetlenilir. Bu biraz da toplumsal ilişkilerimizi yerli yerine oturtmamız içindir.

Saat 02:47 itibariyle Aslan burcunda ilerleyecek Ay, karşı cins üzerindeki etkinliğimizi olumlu yönde güçlendiriyor. Bize yönelen gözlerle temas etmek ve fikir alışverişinde bulunmak kolay. Ancak bu enerji, anlaşmazlık yaşadığınız bazı kişilerle aranızda tartışmalara neden olabilir.

Saat 16:47 Ay-Satürn görünümü, ilişkimiz veya ortaklaşa olan tüm işlerimizin ciddiyetle gelişimini sağlar. Karşı cins üzerindeki etkimiz yükselir. Kendimizi daha net ifade edebilmemiz yönünde bize kuvvet verir.

Saat 17:54 Ay-Güneş görünümü, ilişkide her iki tarafın da egosunu güçlendiricidir. Sizler sıra dışı insanlarsınız ve de rastlanması öyle kolay biri değilsiniz. Doğal olarak kolayca elde edebileceğiniz biriyle olmanız da pek mümkün değil. Hatta bazen sizin istekleriniz ile karşı tarafın fikirleri birbiriyle uyuşmadığında o kişiyi daha fazla çekici bulabilirsiniz.

Saat 22:47 itibariyle gerçekleşecek Ay-Mars görünüm etkisi altında, gönlümüz bizi el üstünde tutacak ve değerimizi bilecek kişilerle işbirliğinden yana. İster karşı cinsle olan ilişkimizde ister çevremizdeki insanlarda, muhalif görüşlerden pek hoşlanmayacağız. Ben böyle düşünüyorum, bunu doğru buluyorum diyerek kendimizi ifade edeceğiz.

Yeni hafta boyunca tüm işlerinizde başarılar diliyorum. Can-ı yürekten sevgilerimle,

HABERTÜRK Gazetesi

Grupsal işleriniz giderek artıyor. Geleceğiniz adına sizi sıkan önemli konuşmalar devrede olabilir. Özel hayatınıza etki eden bir insanın yaşamında da bazı zorlanmalar oluşabilir.

58

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

22 Ocak hangi burç olur?
23 Ocak hangi burç olur?
24 Ocak hangi burç olur?
25 Ocak hangi burç olur?
26 Ocak hangi burç olur?
27 Ocak hangi burç olur?
28 Ocak hangi burç olur?
29 Ocak hangi burç olur?
30 Ocak hangi burç olur?
31 Ocak hangi burç olur?
1 Şubat hangi burç olur?
2 Şubat hangi burç olur?
3 Şubat hangi burç olur?
4 Şubat hangi burç olur?
5 Şubat hangi burç olur?
6 Şubat hangi burç olur?
7 Şubat hangi burç olur?
8 Şubat hangi burç olur?
9 Şubat hangi burç olur?
10 Şubat hangi burç olur?
11 Şubat hangi burç olur?
12 Şubat hangi burç olur?
13 Şubat hangi burç olur?
14 Şubat hangi burç olur?
15 Şubat hangi burç olur?
16 Şubat hangi burç olur?
17 Şubat hangi burç olur?
18 Şubat hangi burç olur?
19 Şubat hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2015 MAN | Kova Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0034 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme