Kova Burcu

.Gen.tr

Kova Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Mynet Astroloji Danışmanı iremSU Günlük Kova Burcu Falı

Sevgili Kovalar Çarşamba  gününe, saat 07:41 itibariyle etkili olacak Ay-Oğlak burcu geçişiyle uyanıyoruz. Kendinizi her anlamda garanti altına almaktan yana olduğunuz bugün, hiç kimsenin etkisi altında kalmak istemezsiniz. Benim size tavsiyem, hangi konuda olursa olsun bugün  karamsar düşünmek yerine, meseleleri sakince ele alınız. Bu soğukkanlılık, çözüm bulmanızda yardımcı olacaktır.

Saat 10:37 Ay-Merkür  olumlu görünüm etkisi altında insan ufkunu genişletmek, bazı durumları aşabilmek ve isteklerinin peşinden gitmek için aceleci davranabilir. Tanıştığı yabancılar, aldığı bir takım haberler, karşına çıkan fırsatlar konusunda hiç düşünmeden hareket etmeye meyilli olur.

Saat 10:51 Ay-Venüs görünümü  her şeyi  kontrol edemeyeceğimizi bilerek ruhsal anlamda kendimizi rahatlatmakta yarar  var. Diyeceksiniz ki, bu beni rahatlatmaz. Peki o zaman saatlerce düşünüp kendimizi mi yoralım. Tam tersine, dış dünya ile barışık olalım ve karamsar düşünmeyelim.

Saat 16:59 Ay-Neptün olumlu görünümü, yaratıcılık yönünüzü öne çıkarır. Gizli yeteneklerinizi keşfetmenizde yardımcı olur.

Saat 22:32 itibariyle Oğlak burcunda oluşacak  ilkdördün etkisinde, farklı dünyalar, farklı insanlarla birlikte olma ihtiyacımız yükselecek. İnsanlarla temasta olacağız.  Arzunuz gelişmek ve büyümek.  ilkdördün etkisi başarılı olma tutkusu verir. Fakat bir yandan da zorlar, size sorumluluklar yükler. 24 Eylül tarihinden bu yana yaşananların, verilen kararların bilinçli bir şekilde gözden geçirilme günüdür.

Aileniz, evlatlarınız, sevgiliniz, işiniz, çevrenizle ilişkiniz sizi yorabilir. Hangisi olursa olsun, bir şekilde bunlarla başa çıkmanız gerektiği konusunda gerginleşmeniz, sıkılmanız olasıdır. Bu konularda ne yapmalıyım sorusu kafanızın içinde dönüp durabilir. Ancak ne olursa olsun sosyal hayattan uzaklaşmanız, rutin bir hayatın kaybolup gitmemeniz gerektiğini bilirsiniz.  Alıştığınız düzenden kopmak yerine hem kendinizi gerçekleştirmek hem de istediklerinizi elde etmek için mücadele verirsiniz. Yorucu bir gün olabilir. Fakat kendinize olan güven duygunuzu ayakta tutup, akışta kalırsanız günü gerilimsiz geçirmiş olursunuz.

Not: Ekim aylık özel dosyamız alttaki linkte sizleri bekliyor. Gözlerinize sağlık olsun canlarım.

http://kadin.mynet.com/burclar-astroloji/kova-burcu-aylik-yorumu.html

Gün boyu arzu ettiğiniz tüm güzel gelişmeler sizden yana olsun. Gönülden sevgilerimle


Milliyet Gazetesi Astroloji Günlük Kova Burcu Falı

Bugün gizli rakiplerle ilgili bir hareketlilik yaşanabilir. Ancak işe dair sorumluluklarınızı aksatmadığınız sürece bu durum sizi çok etkileyemeyecek. Yine de iş yerinde kendinizi engellenmiş hissedebilirsiniz. Üstünüzdeki bu karamsar havadan sıyrılmaya ve çevrenizdekiler yerine kendinize odaklanmaya bakın.

Vatan Gazetesi Astroloji Günlük Kova Burcu Falı

Konuşulanlardan çok konuşulmayıp düşüncede kalan, dile getirilmeyen, çekinip yüze vurulmayan şeyler bugün sizi daha çok yaracak. Acaba bunu mu demek istedi, neyi kastetti diye sorgulamak yerine açıkça sorun karşınızdakine.

Türk.net Astroloji Günlük Kova Burcu Falı

Sezgilerinizin güçlü olacağı ve iç benliğinizle bağlantı kurabileceğiniz bir gün. Gizli ihtiyaçlarınızı keşfedebilir ve önemli çıkış noktaları bulabilirsiniz. Arkadaş çevrenizde tanıyabileceğiniz yeni bir kimsenin olgun davranışlarından etkilenebilirsiniz. Bugün çıkabileceğiniz yolculuklarda veya devam ettiğiniz eğitim kurumlarında beklenmedik olumlu gelişmeler yaşayabileceğiniz görülüyor.

Aşk Yaşamı: Bugün sevgi konularında kendinizi ifade etmekte zorlanabileceğiniz bir gündesiniz. Eşinizle yaşadığınız sorunların temelinde yatan sebep iletişim kopukluğu olabilir. Yaklaşımlarınızda daha ılımlı olmaya çalışmalısınız.

İş Yaşamı: Evinizde özel uğraşlarınızla ilgilenmek ve sevdiklerinizle olmak isteyebileceğiniz bir gündesiniz. Grup çalışmaları ve organizasyonlarda başarılı olabilir, yaratıcı fikirlerinizle dikkat çekebilirsiniz. Amaçlarınız ve idealleriniz üzerinde söz sahibi olmak isteyebileceğiniz bir gün.

Para Durumu: Kendinizi ruhsal yönden gelişime açık hissedeceğiniz bir gündesiniz. Bireysel çalışmalar bugün sizin açınızdan çok daha verimli olacaktır. Çevresel faktörlere duyarlı olduğunuzdan, beden ve ruh sağlığınıza da dikkat etmelisiniz. İkili ilişkilerde yaşanan olaylar bugün daha farklı bir boyutta devam edebilir. Parasal konular sorunları gündeminize girerken daha önlemci olmalısınız.

Dikkat: Çok rahat olduğunuz söylenemez, ama öğle saatlerinde alabileceğiniz önerilere karşı kapalı olmamalısınız. İkili ilişkilerde ısrar ve terslikler parasal açıdan etkileyebilir.

Takvim Gazetesi Astroloji Günlük Kova Burcu Falı

Sabah Gazetesi Astroloji Günlük Kova Burcu Falı

Maddi konularda girişimciliğinizi engelleyen gizli kuşkularınız var. İş birliği içinde hareket etmek için katılım beklemenize rağmen, sizinle aynı şeyi düşünmeyen kişiler var. Yapmanız gereken çok iş var ve siz zaman problemleri yaşıyorsunuz. Olayları abartmanız konusunda bazen aşırıya kaçıyorsunuz. İş çevrenizde disiplinli davranmalısınız.

58

Geçmiş günlerin burç yorumları:

30 Eylül 2014 29 Eylül 2014 28 Eylül 2014 27 Eylül 2014

26 Eylül 2014 25 Eylül 2014 24 Eylül 2014 23 Eylül 2014

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Burçlar
Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

22 Ocak hangi burç olur?
23 Ocak hangi burç olur?
24 Ocak hangi burç olur?
25 Ocak hangi burç olur?
26 Ocak hangi burç olur?
27 Ocak hangi burç olur?
28 Ocak hangi burç olur?
29 Ocak hangi burç olur?
30 Ocak hangi burç olur?
31 Ocak hangi burç olur?
1 Şubat hangi burç olur?
2 Şubat hangi burç olur?
3 Şubat hangi burç olur?
4 Şubat hangi burç olur?
5 Şubat hangi burç olur?
6 Şubat hangi burç olur?
7 Şubat hangi burç olur?
8 Şubat hangi burç olur?
9 Şubat hangi burç olur?
10 Şubat hangi burç olur?
11 Şubat hangi burç olur?
12 Şubat hangi burç olur?
13 Şubat hangi burç olur?
14 Şubat hangi burç olur?
15 Şubat hangi burç olur?
16 Şubat hangi burç olur?
17 Şubat hangi burç olur?
18 Şubat hangi burç olur?
19 Şubat hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2014 MAN | Kova Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0,0000 |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme