Kova Burcu

.Gen.tr

Kova Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Mynet Astroloji Danışmanı iremSU Günlük Kova Burcu Falı

Sevgili Kovalar 23 Ekim saat 14:57-22 Kasım saat 11:38 tarihleri arasında Akrep burcunda ilerleyecek Güneş döneminde, çalıştığınız yerdeki insanlarla, otoritelerle ılımlı şekildeki ilişkilerinizi sürdürünüz. Kimlerle iş veya özel ilişkileriniz varsa, bunları gözden geçiriniz. Kıskançlıklar, güç uygulayan insanlar, negatif kişilerden, onlara kızıp yanlış kararlar almaktan kaçınınız. Bu dönem, hiç kimsenin kimse üzerinde baskı uygulayacak hali yok. Birileriyle karşı karşıya gelirseniz boş yere  zaman kaybedebilirsiniz. Güneş-Akrep geçişindeki en etkin görünüm, 18 Kasım tarihinde gerçekleşecek. Satürn ile kavuşum yapacak Güneş, iş görüşmeleri, bağlantıları, iş yerindeki önemli bir değişim, bir kararın verilmesi anlamında gayet önemli. Kişi bu görünüm altında ilişki, iş hayatı, ailevi konular üzerinde odaklanır ve en doğru seçimde bulunmak için mantıklı düşünmeye çalışır. Bu görünüm size sorumluluk yükleyebilir. Otorite konumundaki kişiler hakkınızda bir karara varabilir. Eşiniz, babanız veya annenizle alakalı bir gelişim yaşanabilir.  Bu görünüm, sizi kariyer ve toplumsal anlamda güçlenmeniz için, ihtirasla çalışmanızı sağlıyor. Eğer işiniz kendinize aitse, bu işi geliştirmek için mücadele ediniz. Birinin yanında çalışıyorsanız alınganlık, kuruntu ve kaygılardan, birileriyle çatışmaktan, tartışmaktan uzak durunuz. Bunlar vakit kaybı olur. Bilakis gücünüzü işinize odaklayınız. Bu odaklanma sizi ileriye taşıyacak. Ne kadar baskı olursa o kadar başarınız büyüktür. Bunu unutmayınız.


23 Ekim saat 23:52-16 Kasım saat 21:03 tarihleri arasında Akrep burcunda ilerleyecek Venüs, toplumsal hayatta kurulan ilişkiler başta olmak üzere yönetici-işveren konumundaki kişilerle olan paylaşımlarınız ve ailenizle aranızdaki sevgi alışverişi anlamında etkili bir süreçtir. Bu yıl ki geçişte Venüsün etkin görünümü, 13 Kasım tarihinde gerçekleşecek. Satürn ile kavuşum yapacak Venüs, ailevi konular, kendinizi geliştirme yönündeki çalışmalar, psikolojik arınma, sorumluluklar ve kariyer anlamındaki durumunuzla yakından alakalıdır. Hatta diyebiliriz ki, toplum içindeki yeriniz, yükselişiniz tamamıyla bu meselelerle olan mücadelenizle birebir alakalıdır. Öncelikle ailevi konular, ev yaşamı, güvence meselelerinde güçlenmeniz için, iş hayatınıza mutlaka önem vermelisiniz. İşte o zaman hem daha kaliteli ve seçkin bir yaşam sürersiniz hem de kendinizi daha güçlü hissedersiniz. Diğer bir konu gelişim anlamında önem taşıyor. Şöyle bir durumunuza baktığınızda kendinizi yeterli görüyor musunuz? Yoksa hala eğitim veya tecrübe anlamında eksikleriniz var mı? Bunları ele alarak eksileri artıya çevirmek için gayret gösterirseniz ve de artık çevrenizi gözden geçirerek daha seçkin dostluklar kurabilirseniz iş hayatında yükselebilirsiniz. Her şeyi ben biliyorum demek yerine, öğrenmeyi tercih ediniz. Öğrenmenin sonu olmadığını biliniz. Farklı insanlara, gelişmelere açık olunuz. Ayrıca sizi yavaşlatan, kuruntuya sevkeden yüklerinizden artık kurtulunuz. Sizin yolunuz toplumda üst noktalara çıkmak, huzur bulmak ve düzgün ilişkiler yaşayarak başarıya ulaşmak olmalıdır. Yoksa çok zorlarsınız kendinizi.

Bu ki geçiş etkinliğinin hepimiz için hayırlara vesile olması dileğimle,


Hürriyet Gazetesi Astroloji Günlük Kova Burcu Falı

İmajınızı olumlu etkileyebilecek gelişmeler yaşayabilirsiniz, kariyeriniz yenilenebilir veya hayatınızın farklı alanlarında kendinizi şanslı hissedebileceğiniz ya da önemli pozisyondaki kişilerle olumlu ilişkiler kurabileceğiniz bir süreç başlıyor olabili

Tüm burçlar için gün geneli: Gece yarısı itibariyle Akrep burcunda meydana gelen parçalı güneş tutulması ve yeni ay, özellikle Akrep burcunun ilk 6 günü doğanları(aynı şeyleri ülkemiz açısından da değerlendirmeye almalıyız. Ne de olsa tutulma ve yeni ay, ülkemizin güneşinin tam derecesinde olmasa bile yakın derecesinde gerçekleşiyor) başta olmak üzere, hepimizi harekete geçmeye ve yenilenmeye zorlayabilir. Aslında tutulmalar önemli krizler, doğada hareketlilik ve değişim dönüşüm anlamına gelmesine rağmen, bu tutulma ve yeni ay daha olumlu etkileri de devreye sokabilir. Ortaya çıkan bilgiler ve haberler gelişimi destekleyebileceği gibi Venüs'ün olumlu açısı ilişkilerin beslenmesi ve birbirine kenetlenme açısından önem taşıyor. Olumlu etkileşimler özellikle ilişkilerde dürüstlüğü körükleyebilir. Aşk hayatını veya sevgi temalı ilişkileri ilgilendiren konularda itirafları gündeme getirebilir. Ancak, Neptün'ün olumlu katkısı nedeniyle, aşırı iyimserlik ve yüksek sevgi ortaya çıkartan açılar, belirsizliklere rağmen harekete geçmeyi körüklerken, gizli kapaklı işleri perdeleyebilir. Aşırı iyimser bakış ön plana çıkabilir ve yanlış adımlar atılabilir. EN ÖNEMLİ KISIM: Yarım kalmış ya da ucu açık bırakılmış mevzular tamamlanıyor ve yeni bir sayfa açılıyor. Ancak, geçmişe bağlı hareket etmeli ve bir süre önce meydana gelmiş olayları hatırlamalıyız. Bu durumda gayretlerimizin sonuçlarını almaya başladığımızı ve çalışmalarımızdaki yaratıcılığı ya da zekayı görebiliriz. Bu esnada, hangi konularda bazı tohumlar atıyor ya da temeller hazırlıyorsak, önümüzdeki günlerin ya da ayların bu zemin üzerinde şekil alacağını hatırlamamızda fayda var. Yani dikkatli ilerleyene olumlu, acele veya plansız giden için olumsuz bir tutulma. Ne diyelim; herşeyin hayırlısı gelsin… Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…Niobe Aslı Temel

Not: Tutulma etkisi 1,5 aylık süreç başta olmak üzere bir yıl devam ediyor. Tutulmanın burcunuza etkisini 19 Ekim tarihli Pazar yazımdanhttp://sosyal.hurriyet.com.tr/Yazar/86/Niobe-Asli-Temel/77841/Enerji-yenileniyorlinkinden okuyabilirsiniz.

Milliyet Gazetesi Astroloji Günlük Kova Burcu Falı

Araştırma ve geliştirmeye dayalı çalışmalarınız açısından verimli bir gündesiniz. Eğitime dair uğraşlarınızda hareketlilik yaşanabilir. Yurtdışıyla bağlantılı girişimlerinizde olumlu enerjiler gözüküyor. Ortaklı çalışmalar sonuç verebilir. Yayıncılık ve medya alanındaki çalışmalarınızda çevrenizdekilerden destek görebilirsiniz.

Vatan Gazetesi Astroloji Günlük Kova Burcu Falı

Bu içinde bulunduğumuz günlerde sizi yoracak bazı yeni görevler üstlenebilirsiniz. Ancak eğer geçtiğimiz kısa vadeli dönemde kendinize yeni şeyler katmış ve tecrübenizi artırmışsanız bu görevin altından rahatlıkla kalkacaksınız.

Türk.net Astroloji Günlük Kova Burcu Falı

İkizler burcu insanı bugün sahip olacağı enerjiyi detaylara harcamaktansa, büyük atılımlar içine girebilir. Bir arkadaşınızın patavatsız sözleri canınızı sıkabilir ama bunun üzerinde çok fazla durmaya değmez. O kişi sonuçta kötü niyetli bir insan değil; sadece nerede, ne zaman, ne söyleyeceğini bilmiyor. Günlük temponuzu hiçbir şeyin aksatmasına izin vermeyin. Aşk Yaşamı: Serbest görünümünüzün altında tutucu bir kafayapınız var. Kıskançlıklarınızı karşınızdakine belli etmemek için büyük çaba harcıyorsunuz ama bu arada olan size oluyor. İş Yaşamı: Bugünü başarıyla kapatmak için önünüzde hiçbir engel yok. Normalden biraz uzun saatler çalışmanız gerekebilir. Önceki günlerden biriken işler var. İş yerinizde bir huzursuzluk çıkmayacak. Para Durumu: Borç istemeyi düşündüğünüz kişinin de hazırda parası yok. Kendi yağınızla kavrulmayı öğrenmeniz gerekiyor. İçinde bulunduğunuz güçlüklerden kendi başına çıkma kapasiteniz var. Dikkat: Çevrenizdekibazı insanlara karşı biraz daha dikkatli olun, sırlarınızı paylaşmaktan kaçının.

Takvim Gazetesi Astroloji Günlük Kova Burcu Falı

Sabah Gazetesi Astroloji Günlük Kova Burcu Falı

İş yaşantınızda yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz bir gündesiniz. Bugün alınganlıktan vazgeçmelisiniz. Motivasyonunuzu yüksek tutarak, işinizin isteksiz davrandığınız bir bölümünü de aktif hale getirebilirsiniz. Bu durumdan siz kazanacaksınız. Sağlığınız konusunda ani gelişen akut hastalıklarına karşı tedbirli olmalısınız.

58

Geçmiş günlerin burç yorumları:

22 Ekim 2014 21 Ekim 2014 20 Ekim 2014 19 Ekim 2014

18 Ekim 2014 17 Ekim 2014 16 Ekim 2014 15 Ekim 2014

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Burçlar
Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

22 Ocak hangi burç olur?
23 Ocak hangi burç olur?
24 Ocak hangi burç olur?
25 Ocak hangi burç olur?
26 Ocak hangi burç olur?
27 Ocak hangi burç olur?
28 Ocak hangi burç olur?
29 Ocak hangi burç olur?
30 Ocak hangi burç olur?
31 Ocak hangi burç olur?
1 Şubat hangi burç olur?
2 Şubat hangi burç olur?
3 Şubat hangi burç olur?
4 Şubat hangi burç olur?
5 Şubat hangi burç olur?
6 Şubat hangi burç olur?
7 Şubat hangi burç olur?
8 Şubat hangi burç olur?
9 Şubat hangi burç olur?
10 Şubat hangi burç olur?
11 Şubat hangi burç olur?
12 Şubat hangi burç olur?
13 Şubat hangi burç olur?
14 Şubat hangi burç olur?
15 Şubat hangi burç olur?
16 Şubat hangi burç olur?
17 Şubat hangi burç olur?
18 Şubat hangi burç olur?
19 Şubat hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2014 MAN | Kova Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0,0000 |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme