Kova Burcu

.Gen.tr

Kova Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Vatan Gazetesi

Takvim Gazetesi

Sorumlu olduğunuz konularda artışlar gündeme gelebilir. Çalışma arkadaşlarınızla iletişiminiz önem kazanabilir. Yüzeysel ilişkilerinizi sorgulayıp kendinizi çatışma içinde bulmanız mümkün. Ancak doğruyu yanlışlardan ayırabilen bir zekanız var ve bunun için sıkıntıya düşme şansınız çok az oluyor. Pratik çözümleriniz sayesinde dostlarınız sorun yaşadığında sizi arıyor.

Mynet Astroloji

Sevgili Kovalar Saat 09:19-18:38 arasında Ay boşluk etkisinde, çevrenizdekiler gerginse elinizden geldiğince sakin olmakta yarar var. Ortam şartları bazen elimizde olmadan bizi farklı düşüncede olan kişilerle karşı karşıya bırakıyor. Bir Kova böyle bir durumda bilgisi, görgüsü ve bireysel duruşuyla ne yapacağını mutlaka bilecektir.

Saat 18:38 itibariyle Boğa burcunda ilerleyecek Ay,  yuvanızın huzurunu yükseltici ve sizleri bir araya getirici, güven içinde birbirinize sarılmanızı sağlayıcıdır. Evinizin ve doğal olarak iç dünyanızın güzelliklerle bezenmesi için elinizden geleni yapabilirsiniz. Bu saatlerde hakikaten aradığınız hoş ortamı yaratmanız ve keyfini sürmeniz kolaylaşır.

Gün boyunca her işinizde kolaylık ve başarı sizinle olsun. Adım attığınız her mesele, umduğunuz gibi sonuçlansın. Can-ı yürekten sevgilerimle,

Milliyet Astroloji

Gün içinde ailevi konular sizi etkileyebilir. Ev hayatınızla ilgili gelişmeler yaşayabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konuları iyi hale getirmek için çabalayabilirsiniz. Üstlerinizle konuşmalarınız gündeminizi farklı yönlendirmenize neden olabilir. Bazı konularda alternatif planlar yapabilirsiniz. Kardeşlerinize zaman ayırabilirsiniz.

Radikal Gazetesi

Gün boyunca ay boşlukta ilerleyeceğinden, iş hayatınız, devam eden çalışmalarınız ve günlük yaşamınızda bitirmeniz gereken işlerinizle ilgili durağanlık ve belirsizlik yaşayabilirsiniz. Böyle bir etkide ilgili alanlarda yeni kararlar almanız uygun değildir. Gününüzü sizi rahatlatan ortamlarda, yeni kararlar almadan geçirmek faydalı olacaktır.

Hürriyet Aile Burçlar

Yeterince net olmayan konuları açıklığa kavuşturmanız gerekiyor. Hem siz hem de sevdikleriniz için en iyisine karar vermelisiniz. Tutarlı, istikrarlı yaklaşımınızın olumlu sonuçları olacak. Güçlü işbirlikleri ve ilişkiler ilerlemenize yardımcı olabilir.

Günün Atmosferi:Fikirler paylaşılıyor, işler tamamlanıyor… Dün de belirttiğimiz gibi; sürpriz gelişmeler, güncel haberler ve yeni bilgiler ortaya çıkarken; yaşananlar karşısındaki farkındalığımız ve bilincimiz de artıyor. Yeni bir çevre bize yeni bir bakış açısı kazandırabilir. Fikirlerimizi ortak bir platformda paylaşmaya başlıyoruz. Yaratıcıyız, dinamiğiz ve sosyaliz. Sosyal medya ya da teknolojik araçlar sayesinde aklımızdakileri herkesle paylaşıyoruz. Mevcut işlerimizi hızla tamamlıyoruz ve parasal konularda da önemli adımlar atıyoruz. Ay’ın olumlu açıları yukarıda yazdıklarımı daha etkili kılacaktır. Ancak olağanüstü gelişmeler ve tam olarak amaçlarının ne olduğunu kestiremediğimiz kişilerle meşgul olabileceğimiz günlerdeyiz... Öncelikle yükselen burcunuzun günlük yorumunu okumayı unutmayın lütfen... Hepinize mutlu günler. Sevgi ile kalın... Niobe Aslı Temel 27-07-2016


Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

22 Ocak hangi burç olur?
23 Ocak hangi burç olur?
24 Ocak hangi burç olur?
25 Ocak hangi burç olur?
26 Ocak hangi burç olur?
27 Ocak hangi burç olur?
28 Ocak hangi burç olur?
29 Ocak hangi burç olur?
30 Ocak hangi burç olur?
31 Ocak hangi burç olur?
1 Şubat hangi burç olur?
2 Şubat hangi burç olur?
3 Şubat hangi burç olur?
4 Şubat hangi burç olur?
5 Şubat hangi burç olur?
6 Şubat hangi burç olur?
7 Şubat hangi burç olur?
8 Şubat hangi burç olur?
9 Şubat hangi burç olur?
10 Şubat hangi burç olur?
11 Şubat hangi burç olur?
12 Şubat hangi burç olur?
13 Şubat hangi burç olur?
14 Şubat hangi burç olur?
15 Şubat hangi burç olur?
16 Şubat hangi burç olur?
17 Şubat hangi burç olur?
18 Şubat hangi burç olur?
19 Şubat hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2016 MAN | Kova Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0026 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme