Kova Burcu

.Gen.tr

Kova Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Vatan Gazetesi

Ortak bir şeyin paylaşımı söz konusu ise eşit dağıtmakta zorlanabilirsiniz. Hesap öderken bir taraftan diğerine hak geçmesi söz konusu olabilir. Para üstü alırken de dikkatli olup eğer büyük tutarlar mevcutsa mutlaka sayın.

Milliyet Astroloji

Bugün endişe duyduğunuz konuları net görmekte zorlanabilirsiniz. Sizi yoran koşullar oluşacaktır. Ortaklı para konularında karar almak için uygun bir günde değilsiniz. Banka işlerinizi toparlamak için fırsatlar var. Maddi anlamda bağlayıcı koşullar oluşabilir. Sorumlu olduğunuz konularda tamamlanma içinde olabilirsiniz.

Sözcü Gazetesi

Arkadaşlıklar ve sosyal birlikteliklerin hareketli geçeceği bir gün. Ait olduğunuz gruplara kendi fikir ve keşiflerinizi rahatlıkla aktarabilirsiniz. Samimiyetin değerini kavrayacaksınız. Bugün yöneticilerinizi memnun etmek sizin için biraz zor gözüküyor.

Hürriyet Aile Burçlar

Sebat etmeli ve duyarlı davranmalısınız. Böylelikle kazanan siz olursunuz. Eski tanıdıklarınız sayesinde belli işlerinizde şansınız yaver gidebilir ya da fırsatlar bir anda ayağınıza gelebilir. Fakat en önemlisi doğru kararları verebilmek Sevgili Kovalar.

Günün Atmosferi:Akşam saatlerine dek pozitif bir atmosfer olacak… Tamamlanması gereken işleri bekletmemeliyiz. Sistematik olmalıyız. Aksi halde bazı aksilikler yaşamamız söz konusu olabilir. Kafa karışıklıkları ya da olası ani gelişmeler karşısında hazırlıklı olalım. Akşamüstü saatlerine kadar Ay'ın olumlu görünümleri yolumuzu açıyor. Mevcut işlerimizi bitirebilir, ilişkilerimizde uyumu yakalayabiliriz. Akşam saatlerinde ise, hata yapmaya yatkınız ne yazık ki. Dolayısıyla bizi yanlış yönlendiren kişi ve durumlara karşı dikkatli olalım. Öncelikle yükselen burcunuzun günlük yorumunu okumayı unutmayın lütfen... Hepinize mutlu günler. Sevgi ile kalın... Niobe Aslı Temel - 28 Eylül Çarşamba Hürriyet Aile Günlük Burç Yorumları

Takvim Gazetesi

Duygusal konularda kendinizi yenilemenin zamanı geldi artık. Partnerinizle birlikte yeni keşiflerde bulanacak, birbirinize söyleyemediğiniz birçok konuyu paylaşabileceksiniz. İkili ilişkilerinize, hiç kimseyi karıştırmamayı öğrenmelisiniz. Bazı kişiler aleyhinize konuşarak, mevcut şartlarınızın daha da karışmasına neden olabiliyor.

Radikal Gazetesi

Gün boyunca ikili ilişkilerinizde muazzam fırsatlar elde edebileceğiniz, görüşmelerinizde şanslı olduğunuz ve yeni teklif ve davetlere açık olduğunuz bugün, beklediğiniz haberleri alabilir, iş ve özel hayatınızdaki görüşmelerden mutlulukla ayrılabilirsiniz. Gün içinde aile büyükleri ve patronlarla ilgili konularda güç mücadelelerinden uzak durmanız gereken bir zaman dilimindesiniz.

Mynet Astroloji

Sevgili Kovalar Saat 00:43 itibariyle Başak burcunda ilerleyecek Ay, her türlü finansal konunun, ortaklaşa paylaşımların, eş veya iş ortağınızla ilgili meselelerin, bankalar, krediler, yatırım konularının titizlikle ele alınmasını gerektirir. Öyle aklınızın estiği şekilde hareket etmemelisiniz. Yararlı olanla olmayanı tespit edecek şekilde düşünmelisiniz. Saat 01:27 Ay-Mars görünümü, maddi konularda hiçbir şeyi göz ardı etmemeli, sizi zor duruma sokabilecek kararlardan uzak durmalıyız. Zaten siz de, yaşadıklarınızdan çok şey öğrendiniz.Saat 11:46 Ay-Venüs görünümü, çıkarlarımıza uygun şekilde hareket ederek, hem finansal hem de işimizle alakalı sorunları aşabiliriz.Saat 19:46 Ay-Neptün karşıtlık etkisi, gün boyu hukuk, devlet, bankalarla alakalı işler, ortaklarımız, eşimizle aramızdaki hesaplar, paylaşımlar, bölüşümler yormuş olmalı sizi.  İşte tam bu saatte, şöyle bir rahatlamak için insan kendisine zaman ayırmayı bilmeliyiz. Çünkü en büyük zenginlik huzurdur. Bu huzuru yaratmak da en azından bizim elimizde. Sakince hayatı kendi haline bırakmak ve içimizdeki çocukla el sıkışmak. Deneyelim mi ne dersiniz?Saat 22:13 Ay-Kuzey düğüm kavuşumu yolculukların göstergesidir. Eşiniz-partneriniz veya dostlarınızla bir araya gelerek hoşça vakit geçirebilirsiniz. Genel olarak baktığımızda bu enerji size gelişim yönünde umut verir. Aşk hayatınız, çocuklarınız varsa onlarla olan bağınız güçlenir. Aşk baş köşenize oturur. İlişkiler gayet keyifli yürür.Saat 22:42 Ay-Satürn görünümü, ilişkilerimizi görüş farklılığımıza göre ele almaya neden olur. Bizim baktığımızda bir insanda önem verdiğimiz kriterler, belki de çevremizdeki az insanda mevcuttur. Herkesi hoşgörüyle karşılamak kolay değildir. Zaten bu görünüm, çevrenin üzerimizdeki etkisini vurgulayarak, mesafeli davranmaya neden olur.İşlerinizi arzu ettiğiniz şekilde düzenlemeniz ve huzurlu bir gün geçirmeniz dileğimle,

HABERTÜRK Gazetesi

Ketum yönlerinizle, iş ortamlarınızda durumları idare etmeyi ve diplomasi yapmayı iyi becereceksiniz. Maddi konularda biraz dengeyi tutturmalı ve çok açılmamalısınız.


Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

22 Ocak hangi burç olur?
23 Ocak hangi burç olur?
24 Ocak hangi burç olur?
25 Ocak hangi burç olur?
26 Ocak hangi burç olur?
27 Ocak hangi burç olur?
28 Ocak hangi burç olur?
29 Ocak hangi burç olur?
30 Ocak hangi burç olur?
31 Ocak hangi burç olur?
1 Şubat hangi burç olur?
2 Şubat hangi burç olur?
3 Şubat hangi burç olur?
4 Şubat hangi burç olur?
5 Şubat hangi burç olur?
6 Şubat hangi burç olur?
7 Şubat hangi burç olur?
8 Şubat hangi burç olur?
9 Şubat hangi burç olur?
10 Şubat hangi burç olur?
11 Şubat hangi burç olur?
12 Şubat hangi burç olur?
13 Şubat hangi burç olur?
14 Şubat hangi burç olur?
15 Şubat hangi burç olur?
16 Şubat hangi burç olur?
17 Şubat hangi burç olur?
18 Şubat hangi burç olur?
19 Şubat hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2016 MAN | Kova Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0027 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme