Kova Burcu

.Gen.tr

Kova Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Takvim Gazetesi

Kartınız Dönüş... Gününen parlak burçlarındansınız. Uzun süredir çektiğiniz sıkıntılar geride kaldı. Önünüze yeni kapılar açılacak.

Vatan Gazetesi

Ağırbaşlı ve olgun hareketleriniz sayesinde diğer insanların takdirini kazanacaksınız. Kalabalık ortamlarda bile sözünüzü dinlettirip akıl danışılan kişi olma ihtimaliniz var. Kişileri bir araya getiren tavırlarınız işe yarayacak.

Milliyet Astroloji

Bugün kişisel konularla ilgilenebilirsiniz. Hassas olduğunuz olaylarda daha tepkisel olabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde zorlanabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda verdiğiniz mücadeleler sıkıntılı olabilir. Gelecek planlarınızla ilgili değişimler sizi duygusal olarak etkileyebilir. Hayal ettiklerinizle gerçekler arasında kalabilirsiniz.

Hürriyet Aile Burçlar

Zamanınızın kısıtlı olması nedeniyle bazı işlerinizi diğerlerine yönlendirmenizde fayda var. Bilgi veya tecrübe sahibi kişilerle çalışmanız ve işlerinizi hafifletmenizi sağlamakla kalmayıp, ilerlemenizi de kolaylaştıracaktır.

Günün Atmosferi:Gün boyu keyif alacağımız aktivitelere, entellektüel konulara ve fikir alışverişlerine ağırlık vereceğimiz, kendimizi geliştirmek, farklı şeyler denemek isteyeceğimiz, özgürlük isteğimizin arttığı, hayata daha pozitif baktığımız bir gündeyiz. Gün içerisinde, önemli görüşmelerimiz veya özel hayatımızı ilgilendiren ilişkiler açısından olumlu etkiler altındayız ve hareketliyiz. Ancak, gece saatlerine doğru ilişkilerde uyuşmazlıklar ve fikir ayrılıkları söz konusu olabilir, dikkatli olmakta fayda var. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da mutlaka okumalısınız. Hepinize mutlu günler. Sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel - Hürriyet Aile 27 Mayıs 2016 Günlük Burç Yorumları

Radikal Gazetesi

Bugün saat 20:38’de İkizler burcunda gerçekleşen ve etkisini 3 gün önce ve sonra hissettirecek yeni ay ile birlikte, özellikle 29 Mayıs gününden itibaren aşk hayatınızda yeni tekliflere açık olacağınız, eğlencenin hayatınızda daha çok yer alacağı, spora başlayabileceğiniz, reklam ve tanıtım işlerinizden fayda elde edeceğiniz, çocuklar konusunda sevindirici haberler alabileceğiniz ve yeni bir aşk ilişkisine girebileceğiniz bir süreç başlamış oluyor ancak bugüne özel olarak Venüs ve Merkür burç değiştirme aşamasında olduğundan ve Neptün karesi de devrede olacağından aşk hayatınızda ve çocuklarla ilgili konularda hayal kırıklıkları yaşayabilir, iletişim konusunda problemlerle karşılaşabilirsiniz. Bu süreci sakinlikle geçirdikten ve hayatınızdaki düzenlemeleri yaptıktan sonra giderek yeni ayın olumlu etkilerini hissetmeye başlayarak, hayatınızda açılan yeni ve olumlu dönemi yaşamaya başlıyor olacaksınız

Elle Dergisi Astroloji

Mars bugünden itibaren Akrep burcunda gerilemeye başlıyor ve gündeminizde kariyeriniz, iş hayatınız, sosyal itibarınız, imajınız var. Bugüne kadar yaptığınız planları, kendinize koyduğunuz hedefleri ve bu hedefler doğrultusunda aldığınız yolu, 29 Haziran’a kadar sürecek olan bu dönemde masaya yatırabilirsiniz. Kendinizi nasıl gösterdiğinizi, gücünüzü nasıl sergilediğinizi, kaynaklarınızı nasıl değerlendirdiğinizi sorgulayabilirsiniz.

Mynet Astroloji

Sevgili Kovalar 27 Mayıs-30 Haziran tarihleri arasında Mars-Akrep burcuna gerileyecek. Bu süreçte, kariyer hayatınızla ilgili konularda kontrolü elinizde tutma arzunuz çok daha fazladır. Etrafınızdaki insanların sizin gibi düşünmelerini, hareket etmelerini ve sizi mutlak kabul etmelerini beklersiniz. Başarılı ve güçlü biri olmak sizin için çok önemlidir. Ancak lütfen dikkat edelim. Bazen bu kadar ihtiras geri tepebilir. Gerektiğinde toleranslı olmayı bilelim. Geçtiğimiz Şubat ayında düşündüğünüz işleri şimdi başlatmak isteyebilirsiniz.

Ancak ben yine de artı ve eksileriyle gözden geçirmenizden yanayım. iş yerinde veya toplum içinde, ilişkilerinize dikkat ediniz. Baskın tavırlar göstermek yerine, dinlemek, anlamak yararlıdır. işlerinize odaklanmak, hedef belirlemek, enerjimizi doğru manada yönlendirmek için şarttır. Değişim ve dönüşüm için, insanın kendine şöyle bir bakmasında yarar var. YENİ olan her şeyde bir miktar gecikme, plan dışı durumlar olabileceğini biliniz. Bu sizi sinirlendirmesin. İşten ayrılmak, görev değişikliği talebinde bulunmak gibi kararlarınızı yeniden ele alınız.

Bu sürecin sizler için hem geçmiş hem de yarınlarımız adına doğru tespitlerde bulunmamızda destekleyici olması dileğimle,

Not: Haziran aylık yorum videolarımız alttaki linktedir. Gönülden sevgilerimle,

HABERTÜRK Gazetesi

Bugün itibarıyla Mars gerilemeye kariyer hayatınızda devam edecek. Haziran sonuna kadar kariyerinizde ve iş hayatınızda birtakım sorunlara ve risklere açık olacaksınız.


Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

22 Ocak hangi burç olur?
23 Ocak hangi burç olur?
24 Ocak hangi burç olur?
25 Ocak hangi burç olur?
26 Ocak hangi burç olur?
27 Ocak hangi burç olur?
28 Ocak hangi burç olur?
29 Ocak hangi burç olur?
30 Ocak hangi burç olur?
31 Ocak hangi burç olur?
1 Şubat hangi burç olur?
2 Şubat hangi burç olur?
3 Şubat hangi burç olur?
4 Şubat hangi burç olur?
5 Şubat hangi burç olur?
6 Şubat hangi burç olur?
7 Şubat hangi burç olur?
8 Şubat hangi burç olur?
9 Şubat hangi burç olur?
10 Şubat hangi burç olur?
11 Şubat hangi burç olur?
12 Şubat hangi burç olur?
13 Şubat hangi burç olur?
14 Şubat hangi burç olur?
15 Şubat hangi burç olur?
16 Şubat hangi burç olur?
17 Şubat hangi burç olur?
18 Şubat hangi burç olur?
19 Şubat hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2016 MAN | Kova Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0048 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme