Kova Burcu

.Gen.tr

Kova Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Takvim Gazetesi

Hayatınızda bugünden itibaren iyileşmeler olacak. Kapalı kapılar bugün itibariyle açılıyor. Çevrenizde neler olup bittiği ile ilgili esnek olmalısınız.

Mynet Astroloji

Sevgili Kovalar saat 05:31 Merkür-Uranüs olumlu görünümü, hem ailevi hem ilişki, hem eğitim hayatınız hem de yakın çevrenizle alakalı konularda yaşanabilecek hızlı gelişmelerin ve kararların işaretidir. Uranüs burcunuzla uyumlu bir görünüm yaptığı için artık sizin açınızdan değişim olmazsa olmaz bir hale gelmiş durumda. İletişim-yakın çevre- hayata bakış açınız- inancınız ile alakalı her konuda yenilikten yanasınız.

Saat 10:08 sonrası Koç burcunda ilerleyen Ay, haksızlığa tahammül etmeyeceğinizi gösteriyor. Eğer birileri sizi sinirlendirirse cevabını en acı şekilde alacaklardır. Bundan da hiçbir zaman pişmanlık duymazsınız. Damarıma basarlarsa ben de konuşurum diyerek tepkinizi gösterebilirsiniz. Bu saatlerde bir hayli hırslı, istekli ve cesur bir şekilde işlerinizi yaparsınız. Zekanız oldukça keskindir. Hani bir söz vardır. Kül yutmaz derler. Sizi de kimsenin kandırması mümkün değildir.

Saat 16:53 Venüs-Neptün arasındaki olumlu görünüm sayesinde iç huzurumuzu temin edebilmemizi kolaydır. Hayatımızda neyi önemsiyor, neyi merkez alıyorsak gün boyunca bu meseleler üzerinde hassasiyetle durabiliriz. Maddi ve manevi sahip olduklarınız sizi tatmin etmiyorsa, üzülmeyiniz. Çünkü bu görünüm sayesinde kendimizle barışıklığımız yükseliyor.

Saat 21:19 itibariyle Koç burcunda oluşacak sondördün, duygusal güvenliğinize fazlasıyla önem verdiğinizi, gerek ailevi, gerek sağlığınız, gerekse çalışma hayatınızla ilgili konularda hassaslaştığınızı gösteriyor. Bazen güvensizliğinizi gizlemek bazen de korkularınıza yenik düşmemek için elinizdekilere sıkı sıkıya sahip çıkıyorsunuz. Ancak diğer taraftan çevrenizle olan ilişkinizde gayet aktif, yenilikçi, her şeyi denemekten hoşlanan, girişimci bir profil çizmektesiniz. Bu iki farklı duygu hali sizi bir hayli yorabilir. Bu durumda yapılması gereken, dış dünya ile sağlıklı bir iletişimde bulunmak,  iş ve günlük yaşamda aşırı hassasiyete yol açan etkenleri gözden geçirerek huzur bulmaktır.

Mutlu, keyifli, dilediğinizce güzel geçecek bir hafta dileğimle,

Vatan Gazetesi

İletişim konusunda yaşanabilecek sorunlar sizi yorabilir. Her sözün bir başka tarafa çekilmesi, söylenmeyen sözlerin ya da art niyet içermeyen lafların gerginlik yaratması mümkün. Arkadan konuşmalara da dikkat etmekte fayda var.

Milliyet Astroloji

Bu hafta Mars’ın düzgün harekete dönmesi bir süredir sizi çok oyalayan iş, sorumluluklar ve kariyer alanında daha etkili ve başarılı olabileceğinizi gösteriyor. Hedeflerinize daha yakınsınız. Aynı zamanda bu dönemde iş ve çalışma hayatında yeni uğraşılar söz konusu olabilir. 27’si civarında gelecek hedefleriniz yönünde, grup işleri içinde son derece istekli ve mücadeleci olabilirsiniz. Yeni hedefler de söz konusu. 1 Temmuz sonrasında ise mesleki alanda parasal konuları yeniden düşünmek ve eldeki işleri toparlamak gerekiyor.

Radikal Gazetesi

Gün boyunca ikili ilişkilerinizde muazzam fırsatlar elde edebileceğiniz, görüşmelerinizde şanslı olduğunuz ve yeni teklif ve davetlere açık olduğunuz bugün, beklediğiniz haberleri alabilir, iş ve özel hayatınızdaki görüşmelerden mutlulukla ayrılabilirsiniz. Gün içinde aile büyükleri ve patronlarla ilgili konularda güç mücadelelerinden uzak durmanız gereken bir zaman dilimindesiniz.

Hürriyet Aile Burçlar

Mevcut işlerinizi nasıl yoluna koyacağınız konusunda keskin zekânızı devreye sokmalısınız Sevgili Kovalar. Olayları akışına bırakmamalısınız. Hızlı ilerleme sağlamak istiyorsanız, en etkili ve verimli yol ne ise onu uygulamalısınız. İş hayatınızı ve maddi başlıklarınızı ilgilendiren konulara pozitif bir bakış açısıyla bakmalısınız.

Günün Atmosferi:Agresif tavırlar, artan baskılar ve kontrolü ele alma çabası. Başarılı olmak istiyorsak, kimseyi beklemeden harekete geçen taraf biz olmalıyız. Ancak Pazartesi yazımızı okuyanlar bilir; hafta genelinde iki yönlü etkiler altında olacağız. Bir taraftan aşk hayatımız ve parasal konularımız yepyeni sürprizler ve fırsatlarla desteklenirken, diğer taraftan yıpratıcı ve gerilimli enerjileri de derinden hissedeceğiz. Baskın ve saplantılı tavırlar, aşırı hırslar ve kontrol merakı gündeme gelebilir. Özellikle akşam saatlerinde sinsi kişilerden mümkün olduğunca uzak durmalıyız. Bu esnada sakin ve olgun kalan taraf biz olmalıyız. Venüs’ün konumu günün en kritik maddesi, dolayısıyla anlık gelişmelere karşı hazır olmalıyız. Öncelikle yükselen burcunuzun günlük yorumunu okumayı unutmayın lütfen... Hepinize mutlu günler. Sevgi ile kalın... Niobe Aslı Temel - 27.06.2016 Hürriyet Aile

HABERTÜRK Gazetesi

Günlük işlerinizi organize etmeli ve sağlığınıza önem vermelisiniz. İletişime dayalı işlerinizde kendinizi aşağıya çekmeyin. Akşam saatlerinde keyifli etkiler devreye girecek.


Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

22 Ocak hangi burç olur?
23 Ocak hangi burç olur?
24 Ocak hangi burç olur?
25 Ocak hangi burç olur?
26 Ocak hangi burç olur?
27 Ocak hangi burç olur?
28 Ocak hangi burç olur?
29 Ocak hangi burç olur?
30 Ocak hangi burç olur?
31 Ocak hangi burç olur?
1 Şubat hangi burç olur?
2 Şubat hangi burç olur?
3 Şubat hangi burç olur?
4 Şubat hangi burç olur?
5 Şubat hangi burç olur?
6 Şubat hangi burç olur?
7 Şubat hangi burç olur?
8 Şubat hangi burç olur?
9 Şubat hangi burç olur?
10 Şubat hangi burç olur?
11 Şubat hangi burç olur?
12 Şubat hangi burç olur?
13 Şubat hangi burç olur?
14 Şubat hangi burç olur?
15 Şubat hangi burç olur?
16 Şubat hangi burç olur?
17 Şubat hangi burç olur?
18 Şubat hangi burç olur?
19 Şubat hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2016 MAN | Kova Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.067 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme