Kova Burcu

.Gen.tr

Kova Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Takvim Gazetesi

Kontrol etme konusunda istekli olacaksınız. İşler istediğiniz gibi gitmediği zaman ısrarcı olabileceğiniz için dikkatli olmanızda fayda var..

Hürriyet Astroloji

Bazı plan veya projelerinizi hızlandırmanın farklı ve denememiş yollarını bulmaya çalışabilirsiniz.

Eğer bu tür sonuçlara ulaşmak mümkünse, onu bulup uygulama şansı bulabilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Üç haftadır yaşanan yanlış anlaşılmalar, bir ileri bir geri giden durumlar veya durma noktasına gelen işler yarından itibaren hız kazanmaya başlayabilir, ama yeni başlangıçlar yapmak için birkaç gün beklemek daha doğru olacaktır. Zira yarın akşam saatlerinden itibaren durağanlaşmaya başlayacak olan Merkür, bugün ve yarın son birkaç sevimsiz marifetini göstermeye de kalkabilir. Dolayısıyla, her şeyin yoluna girmesi birkaç gün alabilir. Gün içerisinde, sosyal ilişkilerimiz olumlu. Alışverişler veya keyif için yapılan harcamalar söz konusu olabilir. Gece saatlerinde ise, ilişkilerimizde daha dikkatli cümleler kurmaya bakalım. Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Niobe Aslı Temel

Elle Dergisi Astroloji

Ortak paralar, yatırım ve kazançlarda kârlı çıkabileceğiniz bir dönem başlıyor. Venüs’ün Başak burcuna ilerlemesi eşinizin veya ortağınızın kaynaklarından size güzel imkânlar getirebilir. Vergi ve miras konularında olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Milliyet Astroloji

Bugün endişe duyduğunuz olaylara ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Ortaklı konular huzursuzluk çıkarabilir. Öğle saatlerinde sorumlu olduğunuz konular sizi daha fazla sıkıştırabilir. Çıkış noktası bulamayacağınızı düşünebilirsiniz. Sabırlı olmaya çalışın. Bazı konularda kabullenir olmanız gerekebilir. Akşam saatlerinde daha enerjik olabilirsiniz.

Radikal Gazetesi

Gün boyunca toplum içinde kendinizi ve kurallarınızı daha rahat ifade ederken, maddi konularda istediklerinizi daha rahat elde edebilir, yeteneklerinize yönelerek çalışmalarınızı hızlandırabilirsiniz. Bugün aileniz, patronlarınız ve kurumlarla yapacağınız olası görüşmeler olumlu geçecektir.

Sözcü Gazetesi

Bugün tüm gün AY başak burcunda seyahat edecek ve Neptün ile sert kontağı olacak. Özellikle para hesaplarında, yapacağınız ödemelerde, kredi kartı işlemlerinizde, bankacılık işlemlerinizde ekstra dikkatli olmanızı öneririm, hatalı işlemler yapmaya, yanlış yerlere ödemeler yapmaya, para hesaplarında hatalar yapmaya yatkın bir günde olabilirsiniz. Ödemeleriniz gecikebilir.

HABERTÜRK Gazetesi

Hayatınızdaki iletişim sıkıntılarının geride kaldığını görmeye başlayacaksınız. Ertelenen bir seyahat, bir iş veya hukuki konular sizi çok fazla rahatsız etmeyebilir.

Mynet Astroloji

Sevgili Kovalar, Cuma gününe,  saat 02:18 Ay-Satürn zorlayıcı görünümüyle adım atıyoruz. İlişkilerimizi görüş farklılığımıza göre ele almaya neden olur. Bizim baktığımızda bir insanda önem verdiğimiz kriterler, belki de çevremizdeki az insanda mevcuttur. Herkesi hoşgörüyle karşılamak kolay değildir. Zaten bu görünüm, çevrenin üzerimizdeki etkisini vurgulayarak, mesafeli davranmaya neden olur. Ancak bizim sadece kendimize değil, başkalarına karşı da görev ve sorumluluklarımız olduğunu unutmamamız lazım.

Saat 13:53 Ay-Neptün karşıtlığında, bilinçli davranan, aklı başında düşünmeye çalışan kişiler huzur bulurlar. Yoksa uğraş dur. Kimseyi değiştiremeyiz.

Saat 17:05 Ay-Mars kavuşumu hem iş hem para hem duygusal anlamda beklentilerimize uygun gelişmelere olan ihtiyacınızı simgeler.  En ufak bir detayı atlamadan, değerlerinize zarar gelir diyerek dikkatli olmanızda yardımcıdır.  Dost bildiğimiz, can deyip sarılacağımız kaç kişimiz var diye düşünürüz. Öyle paraya düşkün değilizdir ancak önemini de gayet iyi biliriz. Girişim ve çabalarımızın karşılığını görmek isteriz. Bazı gecikmiş iş ve alacaklarımızla ilgili biraz endişe duyabiliriz. Ancak bu değişken kavuşum, Kova gibi sabit bir burç için bir bakıma iyidir. Durumları esnek bir şekilde değerlendirmesinde yardımcı olabilir.

9 Ekim saat 17:57-2 Kasım saat 09:06  tarihleri arasında, Merkür-Terazi burcunda düz olarak ilerleyecek. Yeni arkadaşlıklar kurabilir, çevremizde bulunan kişilerle bağlantımızı güçlendirebiliriz. Kendimize güvenimiz artar. Bilgi ve tecrübelerimizi çeşitli etkinlikler yoluyla insanlara sunabiliriz.  Bu dönemde eğitimden kültür hayatına, sanatsal çevrelerden iş hayatına kadar geniş bir alanda birçok kişiyle irtibatta bulunuruz. Merkür-Terazi geçiş enerjisini iş hayatımızla ilgili konularda da etkilidir. Sanat, halkla ilişkiler, organizasyonla ilgili mesleğimiz varsa, bu dönemde kurulan bağlantılar, yapılan yolculuklar faydalar getiricidir. Bilgimizi hem iletişim hem de insanlarla tanışmak amacıyla ifade edeceğimiz bir dönemdir. Maddi konularda da etkili olan Merkür-Terazi geçişinde ortaklaşa iş yapma şeklinde teklifler gelebilir. Ayrıca belirli bir dönem için işler alırız.

Bütün burçlar için genel Not:

Merkür geri hareketi bugün sona erse de,  önümüzdeki bir haftalık süreç gölgeli günleridir. Yukarıdaki yorumunuzda  sözü edilen konularda,  9-23 Ekim tarihlerinde yeni gelişmeler, haberler, görüşmeler gündeme gelebilir. Böylece daha net bir şekilde yolunuzu görmek mümkündür.

Tüm işlerinizde başarılar diliyorum. Gönlünüz her dem mutlu olsun. Can-ı yürekten sevgilerimle,

58

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

22 Ocak hangi burç olur?
23 Ocak hangi burç olur?
24 Ocak hangi burç olur?
25 Ocak hangi burç olur?
26 Ocak hangi burç olur?
27 Ocak hangi burç olur?
28 Ocak hangi burç olur?
29 Ocak hangi burç olur?
30 Ocak hangi burç olur?
31 Ocak hangi burç olur?
1 Şubat hangi burç olur?
2 Şubat hangi burç olur?
3 Şubat hangi burç olur?
4 Şubat hangi burç olur?
5 Şubat hangi burç olur?
6 Şubat hangi burç olur?
7 Şubat hangi burç olur?
8 Şubat hangi burç olur?
9 Şubat hangi burç olur?
10 Şubat hangi burç olur?
11 Şubat hangi burç olur?
12 Şubat hangi burç olur?
13 Şubat hangi burç olur?
14 Şubat hangi burç olur?
15 Şubat hangi burç olur?
16 Şubat hangi burç olur?
17 Şubat hangi burç olur?
18 Şubat hangi burç olur?
19 Şubat hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2015 MAN | Kova Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.004 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme