Kova Burcu

.Gen.tr

Kova Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Mynet Astroloji Danışmanı iremSU Günlük Kova Burcu Falı

Sevgili Kovalar Perşembe günümüz, saat 09:55 itibariyle  Balık burcunda ilerleyecek Ay etkisi altında başlıyor.  Bu enerji  çevrenizle olan irtibatımızı güçlendirir. Manevi zenginliğimiz yükseltir. Empati gücümüzü arttır.

Saat 13:41 Ay-Merkür  olumlu görünümü, ihtiyaçlarımızı karşılama, huzurlu bir ortamda yaşama arzumuzun işaretçisidir. Merkür-Boğa burcunda ilerlediği için, ev alanı-ailevi konularda güvenliğimizi önemseriz. Hem kazanmak hem rahat yaşamak en büyük isteğimizdir.

Saat 17:14 Ay-Güneş arasındaki olumlu görünüm maddi konular üzerinde etkili. Bütçemizi, alışkanlıklarımızı, derinliklerimizdeki her duyguyu gözden geçirmenizde bize yardımcı oluyor. Ayrıca gizli sırlarımızı, hayallerimizi, fantezilerimizi, dünyayı ele alış biçimimizi ılımlı hale getiriyor.

Saat 21:49 Ay-Neptün kavuşum etkisi altında, ilişkisi olmayanlar, hayalini kurdukları  insanın bir an önce karşılarına çıkmasını diliyor, ilişkisi olanlar sevgileri hiç bitmesin, hayal kırıklığı yaşanmasın dileğindeler.  Sevdiklerimizi memnun etmek istiyoruz. Güzel günlerin hayalini kuracağız.

Bedenimiz ve zihnimizle uyum içinde bir gün geçirmemiz dileğimle,

Hürriyet Gazetesi Astroloji Günlük Kova Burcu Falı

Bazı konularda kendinizi geliştirmek, sosyal çevrenizi genişletmek, daha fazla haber almak veya bilginizi arttırmak niyetindeyseniz, kuzey kutbuna gitmeniz gerekse dahi olumsuz bakmamalı ve kızak siparişini vermelisiniz.

Tüm burçlar için gün geneli: Olması beklenen şeyler ve olanlar arasında oldukça büyük farklar olabilir. Ani ve beklenmedik gelişmeler, şaşırtıcı olaylar gün içinde sıklıkla gündeme gelebilir. Planların olaylara bağlı olarak yenilenmesi gerekebilir. Çok farklı şekilde davranmasını beklediğiniz kişiler tamamen farklı tavırlarıyla şaşırtabilirler. Tartışmacı ve öfke kontrolü yapamayan kişilere özellikle dikkat etmek gerekiyor.

Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…Niobe Aslı Temel

Milliyet Gazetesi Astroloji Günlük Kova Burcu Falı

Bugün maddi konular ve desteklerle ilgili hareketlilik gözüküyor. Gelirler ve harcamalarınıza ait planlarınızda değişiklik olabilir. Gelirlerinizi arttıracak ilginç fikirler bulabilirsiniz. Gerçi bu yeni fikirleri sistemli hale getirmekte zorlanabilirsiniz. Ancak fikirlerinizi paylaştığınızda hızla destek görmeniz mümkün. Gün içinde aklınıza gelen fikirleri not almanızda fayda var.

Vatan Gazetesi Astroloji Günlük Kova Burcu Falı

Günün genelinde para konusunda şanslı, vereceğiniz finansal kararlarda mantıklı bir havanız olacak. Ancak hırs eksikliğiniz nedeniyle maddi ve manevi kayıplara, elinizdekini yeteri kadar çoğalta-mama durumlarına yatkınsınız.

Türk.net Astroloji Günlük Kova Burcu Falı

Duygusal olarak değişik bir mizaç gösterebilirsiniz. Bazı küçük sağlık sorunları yada psikolojik sorunlar yaşayabilirsiniz. İradenizi kullanamayacağınız bazı durumlarda kalmanız mümkün. Genel olarak gün boyunca keyfinizi kaçıracak bazı gelişmeler olabilir. İç dünyanızı ilgilendirecek bazı karmaşalar yaşayabilirsiniz. Bazı huzursuzluklar yaşayabileceğiniz bir gün geçirme ihtimaliniz yüksek olduğundan stresten uzak durmaya çalışmalısınız. Beklediğiniz haberlerin gecikmesi,duygusal olarak beklentilerle uyuşmayan gelişmeler yaşanabilir.

Aşk yaşamı: Aşk yaşamınızda yoğun duygular yaşayabileceğiniz bir gündesiniz ancak bu duygularınızı daha çok kendinize saklayacaksınız. Duygusal olarak bazı gerginlikler yaşamaya uygun olacaksınız ve gizli bazı iletişimleriniz olabilir. Daha çok yalnızlığı tercih edeceksiniz ve sorunlarınızın çözümünü zamana bırakacaksınız. Olaylardan ve çevrenizden etkilenmeye açıksınız ve duygusal tepkiler verebilirsiniz. Duygusal konularda yeni bir karar almak ve girişimde bulunmak için uygun etkiler altında olmayacaksınız.

İş yaşamı: İş konusunda enerjinizi doğru yönlendiremeye bilirsiniz. Gereksiz bulacağınız bazı işlerle zaman kaybetme riskiniz var. İş ortamında bir kişiyle bazı tatsızlıklar yaşayabilirsiniz. Genel olarak keyifsiz bir gün geçireceksiniz. Karşınıza küçük bir fırsat çıksa da bunu değerlendirmekte zorlanabilirsiniz. Daha çok ihmalkar tutumlar içine gireceksiniz ve içinizde bir şey yapmak gelmeyebilir. Yeni bir başlangıç yapmak için uygun etkiler altında olmayacaksınız.

Para durumu: Maddi konularda bazı kaygılar yaşayabileceğiniz bir gündesiniz ve sorunlarınızı değerlendirmeye alabilirsiniz. Harcamalarınızı dengelemekte zorlanabilirsiniz.

Dikkat: Sağlığınız konusunda dikkatli olmalısınız. Strese bağlı sorunlar yaşayabilirsiniz. Duygusal konularda kararlar almaktan kaçınmalısınız.

Takvim Gazetesi Astroloji Günlük Kova Burcu Falı

ANİ değişimlere hazır olmalı,

çevrenizin caydırıcı davranışlarına

aldırmamalısınız. İşinize kararlı

adımlarla yaklaşmaya devam edin.

Sabah Gazetesi Astroloji Günlük Kova Burcu Falı

Siz farklı konuları bir arada kombine edebilen bir yapıya sahipsiniz. Bugün, bir çok konu karmaşık bir şekilde karşınıza çıkabilir. Yapmanız gereken tek şey, sakince düşünerek, olayları kısa sürede toparlamanızdır. Maddesel değerlerinizi sorgulamak için, gerekli tüm şartları yeniden koordine edebilirsiniz

58

Geçmiş günlerin burç yorumları:

23 Nisan 2014 22 Nisan 2014 21 Nisan 2014 20 Nisan 2014

19 Nisan 2014 18 Nisan 2014 17 Nisan 2014 16 Nisan 2014

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Burçlar
Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

22 Ocak hangi burç olur?
23 Ocak hangi burç olur?
24 Ocak hangi burç olur?
25 Ocak hangi burç olur?
26 Ocak hangi burç olur?
27 Ocak hangi burç olur?
28 Ocak hangi burç olur?
29 Ocak hangi burç olur?
30 Ocak hangi burç olur?
31 Ocak hangi burç olur?
1 Şubat hangi burç olur?
2 Şubat hangi burç olur?
3 Şubat hangi burç olur?
4 Şubat hangi burç olur?
5 Şubat hangi burç olur?
6 Şubat hangi burç olur?
7 Şubat hangi burç olur?
8 Şubat hangi burç olur?
9 Şubat hangi burç olur?
10 Şubat hangi burç olur?
11 Şubat hangi burç olur?
12 Şubat hangi burç olur?
13 Şubat hangi burç olur?
14 Şubat hangi burç olur?
15 Şubat hangi burç olur?
16 Şubat hangi burç olur?
17 Şubat hangi burç olur?
18 Şubat hangi burç olur?
19 Şubat hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2014 MAN | Kova Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0,0000 |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme