Kova Burcu

.Gen.tr

Kova Burcu Günlük Yorum (Bugün)

Mynet Astroloji

Sevgili Kovalar Saat 09:56 Mars-Neptün zorlayıcı görünümünde, dönüp dolaşıp aynı konuya geliyoruz. Parasal konularda hassasız ve ister istemez dış etkenler yüzünden bin dokun bin ah işit modundayız. Kafamızın içindeki yenilikleri tabii ki uygulamaktan yanayız. Ancak doğru yolda ilerliyor muyuz, neye yatırım yapıyoruz bu çok önemli. Değişim güzeldir. Fakat değişimin güçlü bir temele oturması gerekir. Karmaşık, belirsiz olana değil, net olan tercih edilmelidir. Birileri size bir takım tüyolar verir. Şu iş gelir getirir, şuradan para kazanabilirsin gibi. Ancak biz yine de incelemeliyiz. Gelir-gider dengemizi iyi kurmalıyız. Dereyi görmeden paçaları sıvamak yanlış olabilir.

Saat 20:03 Ay-Uranüs olumlu görünümü, duyguların sizi esir almasına izin vermeden gerçekçi bir şekilde  durumu görebilmenizde destekleyicinizdir.  İlişkinizle alakalı bir konuda sıkıntınız varsa, partnerinizle konuşurken, onun yanıtlarını iyice dinleyiniz.

Saat 23:12 Ay-Venüs görünümü, fikirlerimizden hoşlanmayan bazı kişilerle aramıza mesafe koymamıza neden olabilir. Geri adım atmaya niyetiniz yoktur. Herkese uymak zorunda değilim diye düşünebilirsiniz.

Not: Eylül aylık videolarımız yayındadır. Güneş ve Ay Tutulmaları gayet önemlidir. Gözden geçirmenizi tavsiye ediyorum.

 

Gönülden sevgilerimle,

 

Milliyet Astroloji

Hafta sonu olmasına karşın tamamlanması gereken işler var. Biraz daha düzenli ve pratik davranmanız işleri kolaylaştıracak.

Takvim Gazetesi

Duygusal konularda kendinizi yenilemenin zamanı geldi artık. Partnerinizle birlikte yeni keşiflerde bulanacak, birbirinize söyleyemediğiniz birçok konuyu paylaşabileceksiniz. İkili ilişkilerinize, hiç kimseyi karıştırmamayı öğrenmelisiniz. Bazı kişiler aleyhinize konuşarak, mevcut şartlarınızın daha da karışmasına neden olabiliyor.

Vatan Gazetesi

Çevre düzenlemesi yapıp iş veya özel yaşam alanınızdaki eşyaları işlevsel bir hale getirmek, yer değişikliği yapmak, yarım işlerinizi tamamlayıp gereksiz yüklerden kurtulmak veya sağlığınız adına aksiyon almak için uygun bir gün

Radikal Gazetesi

Gün boyunca ay boşlukta ilerleyeceğinden, iş hayatınız, devam eden çalışmalarınız ve günlük yaşamınızda bitirmeniz gereken işlerinizle ilgili durağanlık ve belirsizlik yaşayabilirsiniz. Böyle bir etkide ilgili alanlarda yeni kararlar almanız uygun değildir. Gününüzü sizi rahatlatan ortamlarda, yeni kararlar almadan geçirmek faydalı olacaktır.

Hürriyet Aile Burçlar

Etrafınızda cereyan eden problemler beklemediğiniz şekilde size büyüyebilir ve sizi de olumsuz etkileyebilir. İyi niyetinizi suistimal etmek ya da sizi engellemek isteyen kişilere karşı tedbirli hareket etmenizde yarar var.

Günün Atmosferi:Duyarlılık ve sevdiklerimizin önemi Bu hafta sonu özellikle ev ve aile yaşantımız başlıca gündemlerimizden. Öte yandan toplumsal konular ve ülkemizi ilgilendiren başlıklar da ön plana çıkıyor. Duygu yoğunluğumuz artıyor. Hafta başı itibariyle daha önce sözünü ettiğimiz etkiler devam etse de, Ay'ın olumlu enerjisi beşeri ilişkilerde olumlu bir gidişat gösteriyor. Buna bağlı olarak yeni görüşmeler ve işbirlikleri söz konusu olabilir. Özellikle Cumartesi’yi Pazar sabahına bağlayan saatler aşk hayatında bizi mutlu edecek enerjilere sahip. Yeni heyecanlar ve başlangıçlar bizi bekliyor. Öncelikle yükselen burcunuzun günlük yorumunu okumayı unutmayın lütfen... Hepinize mutlu günler. Sevgi ile kalın... Niobe Aslı Temel. 27-08-2016- Hürriyet Aile.

HABERTÜRK Gazetesi

Ortaklaşa para alanlarınızda önemli gelişmeler ve konuşmalar yaşayabilirsiniz. Bu dönem mücadelelerinizi iş alanlarınıza kaydırın. Bazı fikirleriniz size yol gösterebilir. İşlerinizi kolay tamamlayacaksınız.


Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

22 Ocak hangi burç olur?
23 Ocak hangi burç olur?
24 Ocak hangi burç olur?
25 Ocak hangi burç olur?
26 Ocak hangi burç olur?
27 Ocak hangi burç olur?
28 Ocak hangi burç olur?
29 Ocak hangi burç olur?
30 Ocak hangi burç olur?
31 Ocak hangi burç olur?
1 Şubat hangi burç olur?
2 Şubat hangi burç olur?
3 Şubat hangi burç olur?
4 Şubat hangi burç olur?
5 Şubat hangi burç olur?
6 Şubat hangi burç olur?
7 Şubat hangi burç olur?
8 Şubat hangi burç olur?
9 Şubat hangi burç olur?
10 Şubat hangi burç olur?
11 Şubat hangi burç olur?
12 Şubat hangi burç olur?
13 Şubat hangi burç olur?
14 Şubat hangi burç olur?
15 Şubat hangi burç olur?
16 Şubat hangi burç olur?
17 Şubat hangi burç olur?
18 Şubat hangi burç olur?
19 Şubat hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2016 MAN | Kova Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0036 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme