Kova Burcu

.Gen.tr

Kova Burcu Günlük Yorum (28 Mart 2011)

Mynet Astroloji

Sevgili Kovalar  yeni haftamız önemli bir görünümün etkisi altında başlıyor. Koç burcunda ilerlemekte  olan Jüpiter ile Terazi burcunda geri hareketini sürdüren Satürn gezegenleri karşı karşıya geliyor. Astrolojik olarak karşıtlık demek, kutuplaşmanın işaretidir. Ancak her iki enerji pekala dengeli bir şekilde kullanılabilir. Şimdi beraberce bu düellonun yaşanabilecek yansımalarına değinelim ve ardından dikkat edilmesi gereken noktaları gözden geçirelim. Jüpiter eğitim hayatımız başta olmak üzere yakın çevremizle ilişkimiz, haberleşme ve kısa seyahatlerimiz kısaca iletişim evimizde ilerliyor.  Bize güven hissi veriyor ve  değişimde bulunma arzumuzu yükseltiyor.  Satürn ise geri harekette olduğu için, zayıf yanlarımızı, eksiklerimizi cesaretle öne atılmaya hazır olduğumuz konuları gözden geçirmemiz gerektiği yolunda bizleri uyarıyor.  Ben geri hareket dönemlerini her zaman sevmişimdir. Çünkü benim neyle karşı karşıya olduğumu, hangi konularda sınırlandığımı ve bunlar üzerinde ne yapmam gerektiğini anlamamı sağlar.

 

Verilecek kararları zamanına, sağlamlığına göre değerlendirmemizi sağlıyor. Görülüyor ki, ciddiyet, işbirliği, huzur, barış ve uyum duygusu, aşk, sevgi gibi olgular insanoğlu için bugünlerde oldukça önemli. Jüpiter-Satürn arasındaki karşıtlıkta yapılması gereken aklı selim düşünmek, soğukkanlı olmak, eğitim hayatınızdan yaşam biçiminize kadar, kendinizi ve sorumluluklarınızın bilinciyle hareket etmek. Tedirginlik duymamak için ne yaptığımızı biliyor olmak. Korku, endişe gibi duygulara gerek yok. Şimdi ise durup resme iyi bakmak lazım. Fazla abartılı düşündüğümüz konuları veya özgürce hareket edebileceğimiz alanları şöyle bir kolaçan etmek. Gerçekten bizim için doğru bir karar olup olmayacağını araştırmak.

 

Sakin, aklı başında ve bilinçli yönde hareket edebilmemiz dileğimle,

Hürriyet Astroloji

Bugün eş, aile ya da işvereninizden kaynaklanan iyilikler ya da desteklerle karşılaşabilirsiniz.Bunların dışında değerli Kova, eğer başka konularda da endişeleriniz varsa bunlarda da ferahlayabilirsiniz. Bugün korku ve kuşkularınızdan kurtulma gününüz olabilir. Karşınıza çıkan imkanlardan düşünmeden istifade edebilirsiniz. Hangi konu olursa olsun kendinizi yetersiz hissetmenizi gerektiren birşey yok. Bütün gayretinizi koyacağınız bir işi mutlaka alnınızın akıyla tamamlayabilirsiniz.

Milliyet Astroloji

Genel olarak ortaklıkların ve ilişkilerin öne çıkacağı şartlar altına giriyorsunuz. Sizin kontrolünüz dışında gelişen olaylara hazır olmalı ve sabırlı davranmalısınız. Şimdiye kadar zorluk kaynağı olan ilişkilerin artık maddi yanı ile ilgilenmeniz ve size kazanç getirebilecek gelişmeler yaşamanız çok olası. Ortaklaşa yeni konularda sorumluluklarınızı göz ardı etmemelisiniz.

Vatan Gazetesi

Bugün satın alma konusunda aşırı istekli olduğunuz gözleniyor. İşteki başarınızı kişisel yeteneklerinizle sınırlamak istemediğiniz için geniş çapta yaptığınız araştırmalar sizin için çok önemli.

Turk.net

Bir konuda zevkli olduğu kadar da zor olan bir yolu seçtiğinizin farkındasınız. Bu yüzden de sabırla davranacak yol arkadaşları arayışlarınız olacak. Dostlarınızla uzun vadeli bir planın hazırlığı içindesiniz. Bu hazırlık hepinizi heyecanlandırıyor. Ama içlerinden bazılarının sizi yarı yolda bırakacağı endişesini taşıyorsunuz. En kısa zamanda bu endişelerinizi onlarla paylaşmanız yararlı olabilir.
Para Durumu: Şartlarınız sizden beklenen bazı desteklerin önünü tıkıyor. Bugün gecikmiş bir alacağınızda ısrarcı olabilirsiniz. Dengeli ve hesaplı bütçe yapmanızın yararını görüyorsunuz.
İş Yaşamı: Yaratıcılığınızın bilinçli oluşturulan bazı koşullarla engellenmesi, sizde karamsarlığa yol açmamalı. Ortaya henüz koyamadığınız becerileriniz, yeni gelişmelerle yeni fırsatlar yakalayabilir.
Aşk Yaşamı: Duygu mantık çatışmanızda duygular birkaç puan önde.Kalıcı olmayacağına çok inandığınız bir ilişkiyi sınırlı tutmaya çalışıyorsunuz. Karşı tarafın azmi sizi baştan çıkartabilir.
Dikkat Edilmesi Gerekenler: Bugünlerde önemsediğiniz bazı kararları almakta zorlanabilirsiniz.

Takvim Gazetesi

Kendinizi dışlanmış hissedebilirsiniz. Bunun sebebi aslında partnerinizin de sizinle ilgilenmemesi.

Sabah Gazetesi

Aranızda gizli itilafların olduğu kişilere karşı, soğukkanlı davranışlarınızla bir adım öne çıkıyorsunuz. Abartılmış yoğun ilişkilerin yarattığı bu tür ilkel ve düşmanca tavırlardan, bir sonraki davranış tarzının denklemini çıkarmasını biliyorsunuz. Partnerinizi ise; bu tür analize yönelik gözlemlerinizin dışında tutmalısınız. Kendisini bazen yabancı gibi hissediyor.

Arkadaşınıza Gönderebilirsiniz:
Kimden: Email
Kime: Email

Günlük Falım Mailimde Servisi

Adınız ve Soy Adınız:

Email Adresiniz:

Burcunuzu Öğrenebilirsiniz

Aşk Uyumu

Hangi Burç?

22 Ocak hangi burç olur?
23 Ocak hangi burç olur?
24 Ocak hangi burç olur?
25 Ocak hangi burç olur?
26 Ocak hangi burç olur?
27 Ocak hangi burç olur?
28 Ocak hangi burç olur?
29 Ocak hangi burç olur?
30 Ocak hangi burç olur?
31 Ocak hangi burç olur?
1 Şubat hangi burç olur?
2 Şubat hangi burç olur?
3 Şubat hangi burç olur?
4 Şubat hangi burç olur?
5 Şubat hangi burç olur?
6 Şubat hangi burç olur?
7 Şubat hangi burç olur?
8 Şubat hangi burç olur?
9 Şubat hangi burç olur?
10 Şubat hangi burç olur?
11 Şubat hangi burç olur?
12 Şubat hangi burç olur?
13 Şubat hangi burç olur?
14 Şubat hangi burç olur?
15 Şubat hangi burç olur?
16 Şubat hangi burç olur?
17 Şubat hangi burç olur?
18 Şubat hangi burç olur?
19 Şubat hangi burç olur?

Koç Burcu
Koç Burcu
21 Mart
20 Nisan

Boğa Burcu
Boğa Burcu
21 Nisan
21 Mayıs

İkizler Burcu
İkizler Burcu
22 Mayıs
22 Haziran

Yengeç Burcu
Yengeç Burcu
23 Haziran
22 Temmuz

Aslan Burcu
Aslan Burcu
23 Temmuz
22 Ağustos

Başak Burcu
Başak Burcu
23 Ağustos
22 Eylül

Terazi Burcu
Terazi Burcu
23 Eylül
22 Ekim

Akrep Burcu
Akrep Burcu
23 Ekim
21 Kasım

Yay Burcu
Yay Burcu
22 Kasım
21 Aralık

Oğlak Burcu
Oğlak Burcu
22 Aralık
21 Ocak

Kova Burcu
Kova Burcu
22 Ocak
19 Şubat

Balık Burcu
Balık Burcu
20 Şubat
20 Mart

© 2010 - 2018 MAN | Kova Burcu | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS 0.0083 sn |

DMCA.com Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız RSS Besleme